Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

APR 1.8 TSI Generation 3 ECU Upgrade - שיפור לליאון FR חדשה

שימו לב! השרשור הזה בן 2967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

ראיתי פרסום ב PITSTOP לגבי עדכון גרסה APR(צ'יפ חדש) לדור החדש של מנועי 1.8TSI ...

לפי הפרסום ההספק עולה מ 180 כ"ס ל 251 כ"ס, והמומנט מ 26 ל 41!

הביצועים שהם מבטיחים עולים על גולף GTI..

אז... בתור חובב נהיגה שכבר נהנה חבל"ז מליאון FR חדשה מהניילון כבר שנה על הכביש חשבתי ללכת על זה..

הדבר היחיד שמטריד אותי הוא האם הגיר יעמוד בתוספת העומס? בעבר קראתי כי גיר ה DSG 7 הוא יותר עדין וחלש מה DSG 6 ...

אז מישהו כבר עשה את העדכון הזה? אפשר לחלוק אתי חוויות? איך הביצועים? אמינות?

ואגב, הרכב עדיין באחריות... זה לא יפגע?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הביצועים של הרכב שלך מאוד קרובים ל-GTI, אז עם תוכנה אין ספק שהיא תהיה חזקה מ-GTI סטוק.

יש כבר בעלי לאון למיניהם שביצעו את השדרוג, תחכה לתגובות מהם (במידה והם כאן בפורום).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הגיר יאלץ לעמוד בעומסים כבדים בהרבה (תלוי כמובן בצורת הנהיגה שלך). תבדוק קונקרטית לגבי העמידות של הגיר הזה.

2. אם תהיה לך בעיה (שים לו שזו עליה משמעותית בכח לעומת הגדרות היצרן, כך שיש סבירות לא נמוכה שתהיה לך תקלה כלשהי בעתיד) ותגיע למוסך של VW, הם יכולים לבדוק אם שינית את התוכנה. במידה והם יגלו ששינית את התוכנה, האחריות מבוטלת בצורה מיידית ואתה תשא בעלויות התיקונים (גיר, מנוע וכו' - סכומי עתק). מצד שני, תוכל לגשת למתקין של התוכנה ולבקש ממנו להסיר אותה. לעיתים יש עקבות שלא ניתן להסיר (קבצי לוגים למיניהם, לא משנה מה יגידו לך המתקינים, זה המצב והאינטרס שלהם שתתקין ותשתוק) כך שאתה פשוט מסתיר את ההתקנה יותר טוב אך אם יחפרו עמוק מאוד, ימצאו. לרוב בVW לא חופרים עמוק, בטח לא במוסכים בארץ שם במקרה הטוב ביותר תתקל בטכנאי שלמד קורס בן שבוע בגרמניה איך לתפעל את המחשב. זה סיכון מחושב שלך. אני במקומך הייתי מתקין תוכנה אך לא לוקח אותה עד לקצה אלא עם הגדרות חזקות אך סבירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. התוכנה למנוע זה בעצם מחולקת לשתי תוכנות , אחת רגילה ושהשניה לגיר DSG ששם המומונט מופחת, בדוק את זה.

2. זיהוי תוכנה ואיבוד אחריות (סימון TD1) זה אכן סיכון במחשבים החדשים אך לא שמעתי על אף רכב שהיה גילוי תוכנה, כולל החדשים לאחר כניסה למימוש אחריות למשל (טורבו של GTI7).

3. יש המון מידע על הנושא ברשת ובכל שפה, תעיין בזה.

4. תעשה סיבוב בין סדנאות ושאל שאלות.

5. החלטת להתקין ולא מרוצה? לא סוף העלום ש לך חדש להיתחרט אצל כולם.

בהצלה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי כאן על אחד שיש לו גם כן סיאט לאון FR וראיתי שהוא התקין את התוכנה המדוברת. הוא עם התוכנה רק כמה חודשים, אז מוקדם מדי לדבר על אמינות.

הצהרת היצרן, אם אני לא טועה, היא שהגיר (DSG7) על מכלוליו מסוגל להתמודד עם 25-26 קג"מ.

קראתי כאן, שלתוכנה המדוברת יש הגנה על הגיר, כלומר בהילוכים הראשונים המנוע לא מספק את כל העוצמה, בכדי לא לגרום נזק לגיר ולמצמדים. אני לא יודע מה נקודת החולשה בגיר, המצמדים או הגיר עצמו. יכול להיות שהמצמדים לא יכולים להתמודד עם העומס הזה והגיר כן.

אני רכשתי גם כן את הרכב הזה ואני יודע שלפחות בכמה אלפי ק"מ הראשונים (הרצה והכרת הרכב) אני לא הולך לעשות את זה, אבל אין ספק שעם עדכון תוכנה בלבד, יש כאן שיפור מרשים בכוח.

מעניין באמת יהיה לשמוע על כאלו שעשו זאת (מבחינת אמינות הגיר).

אני גם בטוח שתקבל הסבר מפורט יותר לגבי התוכנה המדוברת והסרת/הגברת החששות אצל PitStop.

Seat Leon FR Mk3 1.8TSI DSG 2015

Skoda Fabia Mk1 1.4 16v 2005 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

לפני כשבוע עשיתי את עדכון התוכנה הזו APR 1 - גרסה 3 ל FR חדשה.

עד עכשיו נסעתי על האוטו משהו כמו 300 'ק"מ... וכל מה שיש לי לומר זה וואו.. ועוד ווואו... ועוד אחד.

פשוט חלום, חווית נהיגה שלא ניתן לתאר.

האוטו מתנהג אחרת לגמרי... הרבה יותר ספורטיבי וחלק וכח בלי גבול. ואני עוד מפחד ללחוץ מלא בינתיים..

האוטו מרגיש כמו מכונית מרוץ כשרוצים אבל גם בנהיגה רגילה הוא מרגיש חלק יותר, ההילוכים מחליפים כמו חמאה.

אין לי מושג איך האמינות לטווח ארוך של כמה שנים.. בכל מקרה הסבירו לי שניתן להסיר את התוכנה בקלות רבה ולהחזיר את הסטוק כדי לעשות טיפולים או לתיקון תקלות וכו'..

אגב, הקג"מ סטוק של האוטו עומד על 25.5 וממחקר קטן שעשיתי בפורוםמים של VW בחו"ל עולה כי כל יצרן ו VW לא שונים לוקח תמיד מרווח בטחון גדול על הגיר והמנוע.. לפעמים משיקולים שונים זה יכול להגיע ל 30-40%.

APR הבטיחו כי שתלו הגנת מומנט לגיר בעדכון הזה אז נקווה לטוב.

בינתיים.. הנאה צרופה.

עריכה אחרונה על ידי Master Chief
:twisted:Seat Leon FR 1.8T APR Tuned 2014 :twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע אפשא להחליף למפה מקורית אך לא ניתן להסיר לוגים וכאלה. מה שאומר שבמידה וצמפיון יחפרו קצת - ימצאו די בקלות. מה גם שזה פופולארי לשפר רכבים שלהם והם כבר מנוסים בזה ומסיפורים ששמעתי הם כן בודקים. רכבים אחרים שפחות פופולארי לשפר המוסכים פחות חופרים בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכל להגיד לך בצורה חד משמעית שני דברים :

1 : האופן כללי התוכנה אחלה , מומלץ בחום באמת שזה פשוט משפר את הרכב מקצה לקצה.

2 : ההצהרות של APR ממש לא מדויקות , אני בזמנו בדיינו הוצאתי בפיק באזור ה 232 במקרה הטוב , ושוב זה רק בפיק.

יש עוד תוכנות בשוק תנסה ותראה מה נראה לך , ושוב באופן כללי ולא משנה על איזה תוכנה תחליט ללכת בסוף זה מומלץ בחום.

אם יש לך שאלות אשמח לענות..

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, יש מנועי TSI חדשים, שבסטוק הוציאו יותר כ"ס מהמוצהר על דלק 98.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק GIAC אך ורק GIAC התוכנה הזו באמת מוציאה לך מהרכב הנאה .

כל לחיצת דוושה הכוח בא לך במכה , אני התחברתי ומאז כל רכב שלי נוסע על התוכנה הזו , APR יותר לינארית ורגועה.

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמחפש שדרוג מאוזן שמבטא גם תוספת משמעותית להנאה וחוויית הנהיגה מחד, ושחיקה ופגיעה מינימלית באמינות לטווח ארוך, מאידך, צריך לדעתי ללכת על APR.

:twisted:Seat Leon FR 1.8T APR Tuned 2014 :twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...
מי שמחפש שדרוג מאוזן שמבטא גם תוספת משמעותית להנאה וחוויית הנהיגה מחד, ושחיקה ופגיעה מינימלית באמינות לטווח ארוך, מאידך, צריך לדעתי ללכת על APR.

אתה טועה ומטעה חבר.. מניסיון אישי שלי על שתי התוכנות (גם APR וגם GIAC), אין שום בעיות אמינות עם GIAC.. נסעתי עליה שנתיים+ עם אפס תקלות.

הכל עניין של סגנון נהיגה והעדפה של כוח לינארי או יותר חי ו- "מתפרץ".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק GIAC אך ורק GIAC התוכנה הזו באמת מוציאה לך מהרכב הנאה .

כל לחיצת דוושה הכוח בא לך במכה , אני התחברתי ומאז כל רכב שלי נוסע על התוכנה הזו , APR יותר לינארית ורגועה.

לא מזמן כתבת שהיית עם אפסולוט ונפלת...?

אז מתי היית עם GIAC?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...