Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים לסיאט לאון 2012 1.8tsi

שימו לב! השרשור הזה בן 3243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבקש המלצה לצמיגים לרכב הנ״ל במידות 205/55/16 91v.

הרכב שייך לזוג מבוגרים, כך שאין יומרות ספורטיביות, אבל מעוניין שתהיה נוחות, אחיזה טובה והרגשת יציבות.

אין חשיבות לצריכת דלק ואורך חיי הצמיג, כי הם נוסעים 10k בשנה (מחליפים בגלל שעברו 3 שנים, כשהרכב עם 31k ק״מ).

התקציב הוא עד 500 שקלים לצמיג, אבל אני לא בטוח שיש בכך צורך, כי אולי צמיגים כמו הפלקן 914, או הטויו cf2 מספיקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

באתר טייר-קלאב תוכל למצוא מבחר רב של דגמים המתאימים לרכב.

אם אין יומרות ספורטיביות בדרישות, ה-Falken ZE914 יתן תמורה מעולה למחירו.

מדובר בצמיג רך ונוח, חסכוני בדלק, אוחז מעולה ובעל אורך חיים גבוה.

פה תוכל לקרוא ביקורות על הצמיג.

בנוסף, על רביעיית צמיגים תקבל גם Dream Card בשווי 200 ש"ח מתנה.

אם יש לך עוד שאלות, נשמח לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדלים בין הפאלקן המדובר ל-Toyo המדובר הם בסה"כ לא רבים, שני הדגמים נחשבים לצמיגי טורינג איכותיים

ושני הדגמים קיבלו כמעט את אותם הציונים בתיוג האירופאי.

הפאלקן מיוצר בתאילנד ואילו ה-Toyo מיוצר ביפן.

הקוד 94 שאתה מתכוון אליו הוא בקוד H ואני מניח שהשוות אותו ל-91 בקוד V.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי רבעיה של ברגסטון 101 בדיוק כמו הסט שהגיע מקורי מהחברה ב1800 כולל הכל וטריים מאוד.

גודייר מניסיון מתבלים מהר אותו דבר אליאנס .

היתרון של הברידסטון זה בלאי נמוך ואחיזה גבוה , נוחות פחות .

עריכה אחרונה על ידי shaulc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער שאני מתלבש על הפוסט פשוט יש לי את אותו הרכב עם אותן מידות גלגלים ולא רציתי שיהיה פוסט נוסף עם כותרת זהה,

איזה צמיגים הייתם ממליצים לחסכון מירבי בדלק?

מה הייתם ממליצים לנסיעה שקטה?

יש שילובים טובים בין השניים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה צמיגים הייתם ממליצים לחסכון מירבי בדלק?

מה הייתם ממליצים לנסיעה שקטה?

יש שילובים טובים בין השניים?

שלום לך,

הגעת למקום הנכון,לפני שתקרא המלצות הייתי רוצה שתקרא את המאמר הבא על איך היום ניתן להשוות בין מותגים/דגמים בפרמטרים כגון חיסכון בדלק רעש ואחיזה,

בבקשה:

http://www.itire.co.il/article.php?id=1002

ירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה שלי תבדקו טוב לגבי צמיגיים שמפרסמים שיש להם במלאי , קרה לי פעם שאחד מספונסרים של הפורום הבטיח לי שיש במלאי ושהגעתי במיוחד מעיר מרוחקת אמר לי שלקחו אותם שעה לפני שבאתי למרות שקבעתי איתו, וניסה להשחיל לי משהו אחר.

לכן צמיג ER300 שה צמיג OEM שהוחלף לפני כמה שנים ב101 קשה לי להאמין שיש טרי במלאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ER 300 זה הצמיג המקורי שמגיע עם הרכב. בדיקה מהירה תעלה שמדובר בצמיג שמאוד בעייתי מבחינת הרעש וצריכת הדלק. קצת התאכזבתי לדעת שאלו הצמיגים שסיאט התקינו במפעל. אם מתחילים לחפש מגלים שזה אחד הדגמים היותר רועשים שיש (71דציבל) ומבחינת הדלק הוא בדירוג F שזה אחד לפני הכי גרוע.

כמובן שלא לכולם זה חשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...