Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים לסיאט לאון 2012 1.8tsi

שימו לב! השרשור הזה בן 3270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הצמיג הנ"ל הוא מתאריך 01.15 ,הצמיג הזה ניבחר גם ברכבי טויוטה כצמיג מקורי ובעבר גם ברכבי מאזדה כצמיג מקורי.

וכמובן מחיר מנצח.

הדעות בנוגע לצמיג תמיד יהיו לכאן ולכאן וזה בסדר גמור ו"אין חכם כבעל הניסיון"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ER 300 זה הצמיג המקורי שמגיע עם הרכב. בדיקה מהירה תעלה שמדובר בצמיג שמאוד בעייתי מבחינת הרעש וצריכת הדלק. קצת התאכזבתי לדעת שאלו הצמיגים שסיאט התקינו במפעל. אם מתחילים לחפש מגלים שזה אחד הדגמים היותר רועשים שיש (71דציבל) ומבחינת הדלק הוא בדירוג F שזה אחד לפני הכי גרוע.

כמובן שלא לכולם זה חשוב.

ל-ER300 מספר תתי דגמים במידה המדוברת, חלקם בעלי דירוג דלק C ואף דירוג רעש שונה במעט.

לכן אם הצמיגים יובאו לאחרונה תחת נגזרת אירופאית, יש לבדוק מה מופיע במדבקה על הצמיג.

בכל אופן, דירוג הרעש מתייחס לרעש החיצוני שהצמיגים מייצרים במרחק נתיב בעת שהרכב חולף במהירות 80 קמ"ש ואין להשליך מכך לרעש בפנים ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-ER300 מספר תתי דגמים במידה המדוברת, חלקם בעלי דירוג דלק C ואף דירוג רעש שונה במעט.

לכן אם הצמיגים יובאו לאחרונה תחת נגזרת אירופאית, יש לבדוק מה מופיע במדבקה על הצמיג.

בכל אופן, דירוג הרעש מתייחס לרעש החיצוני שהצמיגים מייצרים במרחק נתיב בעת שהרכב חולף במהירות 80 קמ"ש ואין להשליך מכך לרעש בפנים ברכב.

כמובן שהתיחסתי לדגם המדובר ולא למגוון הצמיגים של ברידג'סטון.

לגבי המחיר, מאוד אטרקטיבי ומשתלם לעומת צמיגים אחרים שנחשבים חסכוניים יותר אבל כנראה לעולם לא יפצו על ההפרש.

ושאלה קטנה לTOM_22, הרכב שלך מצליח לאטום לחלוטין את רעשי הכביש? תא הנוסעים שלך אטום לרעש?

אני נוהג בסיאט לאון בדיוק כמו של פותח השרשור כך שאני חווה כל בוקר את כל הדברים שאני מדבר עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התייחסתי לכל מגוון הצמיגים של ברידג'סטון, אלא רק לדגם ER300 שיש לו תתי דגמים כמו ER300I, ER300II, ER300A,

ER300 ECOPIA וגם סתם ER300. לאלו מתתי הדגמים הנ"ל שקיימים במידה המדוברת יש עוד תתי דגמים עם קודי עומס ומהירות שונים, ראן-פלאט או לא, וגם כאלו בעלי קודים זהים אבל דירוגי EU שונים.

זו הסיבה שבגללה ציינתי שצריך לבדוק מה מופיע בפועל על הצמיג ורמזתי לכך שלא ניתן בהכרח להשוות בין מה שאתה מכיר לבין ההצעה שעלתה כאן.

ברור שהרכב אינו אטום לרעשים (וחלק מהרעש החיצוני שהצמיג מייצר נכנס פנימה). ואני לא מנסה לשלול את ההתנסות שלך עם הצמיגים.

אני רק מציין את העובדות. דירוג הרעש לפי תווית ה-EU אינה נמדד בתוך הרכב אלא מחוץ לו והסיבה למדידה היא הפחתת הזיהום הסביבתי בצורת רעש. מעבר לכך, פער של 3db לדוגמה מבחינת האוזן האנושית שקול להבדל קטן מאוד על אף שמדובר בהכפלת העוצמה לכאורה.

שמא יש ספק בדבר, איני מנסה להגן או לקדם את ההצעה לגבי הברידג'סטון, אלא רק מנסה להכניס דברים לפרופורציה.

בתמונה, כל המגוון של רק ה"סתם ER300":

1.jpg

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...