Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לפני רכישה-קיה פינטו VS יונדאי I10

amitbzbz
שימו לב! השרשור הזה בן 3276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אתמול מכרתי את היונדאי I20 שלי ואני מחפש אוטו חדש.

חשבתי על הפיקנטו ועל I10 ניתן לקבל את שתיהם בנפח מנוע 1250 אוטומטי ברמת אבזור גבוה במחיר זהה פחות או יותר (דרך הנחת "חבר" )

החוויה שהייתה לי עם הI20 פחות נעימה,הרכב עצמו מעולה אך הצריכת דלק הייתה מאוד בעייתית והאוטו פשוט זלל דלק.. המזגן היה חלש ולכן אני מחפש כעת אוטו קטן יותר עם ביצועים טובים וצריכת דלק נמוכה.

השאלה היא האם להמשיך עם הI10 שהעיצוב והנוחות שלה טוב יותר לטעמי מהפיקנטו או ללכת על הפיקנטו שהיא יותר נוחה וצריכת דלק טובה יותר ?

אשמח לחוות דעת.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת השאלות, להערכתי אלו שני הרכבים הכי נמכרים היום בארץ. לדעתי מה שמכריע את הכף בהתלבטות שלך זה כמה זמן אתה מעביר על הכביש - קיה פיקנטו נחשבת ליותר חסכונית וגם יותר בטיחותית, אז כנראה שזה יהיה שווה לך יותר בטווח הרחוק. אין לי שום דבר רע להגיד על הi10 חוץ מזה שכנהגתי עליה, הרגשתי שהקטע עם החסכון בדלק זאת אשלייה של מיכל עם נפח די קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם אותו מנוע אבל הפיקנטו קלה יותר,אבל אל תתמפה להבדלים גדולים בצריכת הדלק,אישית הייתי הולך על היונדאי עקב מושבים עם תמיכה טובה יותר ועיצוב פנים משולב 2 צבעים לעומת השחור השולט בפיקנטו.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שיתן לך חיסכון במחיר דומה תהיה המיצובישי ספייס סטאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או ניסאן מיקרה 0 ק"מ מליסינג.

הi10 לא תקדם אותך בצריכת דלק, מנתוני היצרן עולה צריכת דלק של 8L/100KM, שזה 1:12.5. זה לא במציאות ככה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הi10 לא תקדם אותך בצריכת דלק, מנתוני היצרן עולה צריכת דלק של 8L/100KM, שזה 1:12.5. זה לא במציאות ככה.

מניסיוני, נכון לעכשיו, I10 ידנית שלי צורכת בממוצע 5.6L/100KM וזה לפי מחשב הרכב. תוואי הנסיעה שלי - חולון-אוניברסיטת ת"א. בפקקים וגם לא בפקקים.

כעת: יונדאי i10 שנת 2015, 1.0, ידנית.

בעבר: יונדאי אקסנט שנת 2005, 1.5, אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שמדובר שפותח השירשור מדבר על הגיר האוטומטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.25 אוטומט בנזין

עירוני

8

בינעירוני

5.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצריכת דלק חשובה לי,יש אנשים שמדדו את זה? אני בטוח שיש הבדל מהותי בין מה שהיצרן טוען לבין מה שבפועל.

אצל אשתי יונדאי i10 אטומטית 1.25

להלן ממוצעת צריכת הדלק לאחר 10 חודשים ונסיעות לא חסכוניות בכלל:

עיר - 8.6 (11.6 ק"מ/ל)

בינעירוני - 5.9 (17 ק"מ/ל)

משולב - 6.9 (14.5 ק"מ/ל). 39% - עיר, 61% - בינעירוני.

כל הנתונים לפי החישובים שלי (אני רושם כל תדלוק ומרחק). עפ"י מחשב דרך הנתונים יותר אופטימיים ב 0.2

ב 3 חודשים האחרונים לאחר 8000 ק"מ חל שיפור בצריכת הדלק.

עריכה אחרונה על ידי MMZ1973
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...