Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ויעוץ בקשר להורדה סיויק האצ׳בק קופה 98

שימו לב! השרשור הזה בן 3241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי שמי ליאור ויש לי הונדה 98 האצ׳בק קופה

הפנו אותי לפורום הזה כי אמרו לי שיוכלו לעזור לי לשפר את הרכב

ואני רוצה לדעת איך להתחיל איפה להתחיל ועם מה להתחיל

תודה רבה רבה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי שמי ליאור ויש לי הונדה 98 קופה

אני רוצה להתחיל לעבוד עליה ,לשפר אותה

לדעת איפה להתחיל במה להתחיל ועם מה להתחיל , מבחינת כוח וכ'ו

הפנו אותי לפורום כי אמרו שיוכלו לעזור לי

תודה רבה רבה לעוזרים !!:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפורי מנוע:

ישנם כמה שינויים התחלתיים שנתפסים אצל קהל חובבי הרכב הצעירים כ"שיפורים" והם:

להחליף את פילטר האוויר הסגור , לפילטר פתוח.

להחליף את סעפת הפליטה ואת צנרת הפליטה לכאלו שמאפשרים פליטת גזים בצורה חופשייה יותר ללא מגבלות.

לצרוב צ'יפ במחשב הרכב.

אם תעשה את שלושתם בלי לגעת במנוע, זה יוסיף לך 2 כוח סוס למנוע הזקן והעייף שלך

ולכן...השיפור האמיתי מתחיל מהמנוע עצמו:

להוריד מנוע מהאוטו

לשלוח ראש לשיפוץ שכולל השחזת שסתומים שבטח כבר מלאים פיח ולא אטומים לחלוטין במצב סגור - ומכאן איבוד הסחיבה של המנוע.

מיישרים את משטח הראש אם לא שטוח וישר כמו סרגל.

מפרקים בלוק, בודקים מידות צילינדרים, אם הם בסדר ללא בליטות וללא שחיקה קיצונית, אז מפרקים בוכנות, מחליפים טבעות בוכנה, מיסבי קראנק ומיסבי טלטל. מחזירי שמן וכו'

אם יש מרווח רציני בין הבוכנות לצילינדרים, מה שאחראי לאיבוד הכוח במנוע, החלפת טבעות בוכנה לא תהיה כזו אפקטיבית.

אם הצילינדרים לא במצב טוב - לדוגמא , מידות הפנימיות של הצילינדר לא שוות לכל עומק הצילינדא. או אם הצילינדרים אכולים מבחוץ כתוצאה משימוש מי ברז במערכת הקירור - מחליפים בלוק.

שיפצת ראש, שיפצת בלוק, זה השיפור האמיתי.

אחרי שיש את הבסיס, השמים הם הגבול

עריכה אחרונה על ידי gargamel1

G-D will give me justice

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום gargamel1

לדעתי האישית כל המשחקים וניסיונות השחזור ל-D14 האומלל ברכב הזה הם משחקים בצואה.

אינך יודע עד כמה הרכב שמור ואם הוא צריך את זה בכלל. מה גם שבמצב מקורי המנוע הזה עגלה.

לגבי שיפורי הרכב מציע לפותח השרשור להשתמש בחיפוש:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?550770-%D7%A9%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%A2-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%9E%D7%A1%D7%95%D7%92-quot-%D7%94%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%94-%D7%A1%D7%99%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A7-quot

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?558986-%D7%A9%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%99-%D7%9B%D7%97-%D7%95%D7%90%D7%97%D7%99%D7%96%D7%94-%D7%94%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%94-%D7%A1%D7%99%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A7-99

Honda civic EJ6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

D14 עם קומפרסיה גרועה של 100-120 כמו רוב ההאצבקים שיש בשוק, אתה צודק..המנוע חלש מאוד ואפילו לבצע עקיפה פשוטה בכביש אי אפשר איתו

אבל..כשהמנוע במצב טוב עם קומפרסיה גבוהה של 170-190 הוא די חזק

יש אפשרות של ראש d16 על בלוק 1.4 אבל אם הוא לא עושה לבד את העבודה זה כבר לא כלכלי

G-D will give me justice

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...