Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרשת רונאל פישר - פשיעה מאורגנת תוצרת המשטרה והפרקליטות.

falou
שימו לב! השרשור הזה בן 3275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה רבה.

אכן מפחיד עד כמה רמת השחיתות עמוקה. גם אחרי כל הכתבות בכל מיני נושאים, שחיתות בוטה שכזו מטרידה.

זה כמו שאתה יודע שדאעש שורפים אנשים וחי עם זה, אבל כשאתה רואה את זה קורה זה מטריד אותך הרבה יותר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי עצוב שהוא היה עו"ד סלב (היה לו גימיק - הוא מגמגם) עם המון הופעות בתקשורת ובתכניות עטורות רייטינג ( זכורה לי הופעה שלו במשימה באח הגדול לפני כמה שנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא הופיע והיה מפורסם ובלה בלה. אני רק לא מבין דבר אחד - ממה אתם מופתעים?

אין לכם מושג כנראה עד כמה רמת השחיתות גבוהה בארץ. לא משווה לשאר העולם, רק אומר שבארץ המצב על הפנים. חברים, יש עוד דברים יותר גרועים שלא נחשפים (או לא נחשפו עדיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוכים הבאים ל ישראל 1998 , כבר אז ידענו, התעוררתם מאוחר.

הפרקליטות היא אם כל חטאת, משקרים בבית משפט, מצרפים ראיות בדויות וערוכות.

מסרבים לצרף תצהירים ל ראיות אשר הם מגישים לבית-המשפט, לכן כאשר הפרקליטות נתפסת בדבר שקר אי אפשר להעניש אותם אישית.

ובית המשפט עושה נו נו נו , ולא מעניש אותם על השקרים כאשר הם נתפסים.

אתם לא שומעים על-כך, כי בית המשפט לא מעניש אותם, הוא ממליץ להם להגיע לפשרה, ואז התיק נמחק מהרשומות, מעלימים את התיק.

כל פעם שאתם שומעים על פשרה בתיק אשר הפרקליטות מנהלת , חפשו את הסיבה האמיתית.

עכשיו יוצאים החברה מהפרקליטות לשוק האזרחי, את מה שלמדו עושים בעולם האזרחי הרגיל, הם התרגלו לקמבן כאשר לא מענישים אותם על-כך.

רק כאשר בית המשפט ייעניש בחומרה את חברות הביטוח ,והפרקליטות אשר ביודעין משקרות.

אז יש סיכוי כי תהיה הרתעה.

ויש לנו בעיה - יותר מחצי מהשופטים הגיעו מהפרקליטות עצמה כאשר הם היו שותפים לדרך, והם אמורים לשפוט ביושר לכן מצבנו קצת בעייתי.

וזה הזוי , ראו תשובה שלי בדיון לפני שלוש שנים.

השופטת פרוקצ'יה מצטטת את הנשיא שמגר בקובעו כי החובה לציית לפסק דין היא "ביטוי להכרח להסדיר חייה של חברה לפי נורמות בסיסיות המאפשרות קיומה של מסגרת מאורגנת בה שולט החוק".

חובה זו חלה ביתר שאת על הרשות - הימנעות רשות שלטונית מציות לפסק-דין של ערכאה שיפוטית הינה מן החמורות ומן המדאיגות שבסכנות האורבות לשלטון החוק במדינה דמוקרטית - נקבע שם.

אז השופטת אמרה , אבל לא הענישה והפרקליטות המשיכה כרצונה.

סוף דבר

17 . המשיב קיים את פסק דינו של בית המשפט הנכבד באופן חלקי בלבד. ביזוי פסק דינו של בית

משפט על ידי כל בעל דין חמורה היא, ואולם ביזויו על ידי הרשות הציבורית חמור שבעתיים:

"אם כך ינהג בעל-שררה בצו בית-משפט ובהתחייבות שהוא נוטל על עצמו, מדוע לא

כך ינהג אחד-העם? הנאמר כי ממנו, מן השר, יראו וכמותו יעשו? והשאלה תתייצב

בדרך ולא תניח לנו לעבור על פניה: מנין ישאב אב עוז ותעצומות-נפש לחנך את ילדיו

כי ילכו בדרך-המלך, אם יראו אותו הולך בדרך שאינה דרך-המלך? והשאלה שאלה.

תשובה לשאלה לא מצאנו." (בג"ץ 4247/97 סיעת מרץ במועצת עיריית ירושלים נ'

.(( 35 , עמ' 3 (4) השר לענייני דתות (החלטה מיום 15.12.1998 ; פדאור (לא פורסם) 98

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?452692-כמה-מילים-על-הסדר-חוב&highlight=%D7%91%D7%AA%D7%99+%D7%94%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%98

מערכת צריכה להיות אמינה - אכיפת חוקים והגנה על אזרחים .

כאשר יש 30 שרים + סגני שרים - והוצאות מגזריות מנופחות - אני אומר לא תודה .

כאשר לא אוכפים חוקים - חוק הריבית בשוק החוץ בנקאי לא נאכף - והריבית שם יותר מ 50% וקופצת במדרגות .

בתי המשפט לא מענישים בעונש מוגדל , הקיים בחוק , את משרדי ממשלה וחברות ביטוח אשר מפסידים במשפט .

כאשר ברור היה כי האזרח נגרר לתביעה בבית המשפט ע"י הפרקליטות רק בשביל להתיש וליאש אותו ,

שאז אולי יסכים להתפשר על הרבה פחות מהמגיע לו .

מפלגה אשר תרשום בראש המצע שלה 2 משפטים פשוטים , ותאכוף אותם , אני אצביע לה .

1 - אחריות אישית של כל נושא משרה , בין אם בפרקליטות במשרדי ממשלה ובין אם בחברות עיסקיות .( עד 10 שנים מיום עזיבתו את המשרה )

2 - החזרת כל הרווחים והמשכורות של עד 5 שנים אחורה , בחברה בע"מ אשר הגיעה לאי עמידה בחובות .

או מנהלים ומוסמכים במשרדי הממשלה/עיריה וכו' אשר פשעו/חרגו/ לא ביצעו תפקידם נאמנה לאזרח - והוכח במשפט .

כנ"ל ביטול פיצויים והחזרת משכורות .

,,, מאחר ונורמות חברתית אין לנו - צריך לאכוף בחוקים , ולאכוף את החוקים .

(ולא לספר לי , כי זה יהרוס את הכלכלה והניהול במשרדי הממשלה מפחד התביעות - את זה מספר מי שיש לו מה להסתיר )

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עו"ד רונאל פישר, עתונאי בעברו, ניצל קשרים בפרקליטות ובלהב 334, לקבלת כספים מנחקרים, תמורת סגירת תיקים.

לא מדובר רק בהפעלת מעורבים לטובת לקוחות, אלא על פניה יזומה לכאלו שדווח לו שהם נחקרים. אז הוא פנה אליהם עם המידע והצעה לסגור עבורם את החקירה, לדוגמא.

לפעמים הוא כבר ידע שהחקירה לא תגיע לכדי כתב אישום...

דומני שפספסת את הנקודה החמורה ביותר - פישר התנהג כאן כמו מאפיונר, לא רק סגר תיקים עבור לקוחות, ולא רק פנה לאנשים שידע שהם חשודים ע״מ שיעבירו דרכו שוחד - אלא שנראה שפישר עצמו דחף לא פעם במשטרה להגשת כתבי אישום או לפתיחת חקירות, ואז בא לחשוד והציע לו ״לסדר את העניין״.

לכן חסן כ״כ כעס עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רונאל פישר היה עד לאחרונה מרצה בשערי משפט, הקורס שהוא היה מעביר היה "עריכת דין- הלכה למעשה" :roll:. תמיד בשיעורים שלו הוא היה מפליג לסיפורים מניסיונו בתיקים שהיו בתחום האפור של החוקיות והאתיות... כמו כן אפשר לציין שהוא כריזמטי בטירוף וקשה מאוד לא להתחבר אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 - החזרת כל הרווחים והמשכורות של עד 5 שנים אחורה , בחברה בע"מ אשר הגיעה לאי עמידה בחובות .

תן לי להבין, אתה רוצה שנושאי משרה בתאגיד יהיו ערבים לחובותיו?

כלומר, לא הבעלים, נושאי המשרה?

מה ההגיון בזה?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת הכל, במידה ובוצעו דברים לא כשרים ע"י המנהלים משמע חטאו פשעו, והוכח - יחזירו את הרווחים והמשכורות 5 שנים אחורה.

לא רק יוענשו בקנסות , הכל 5 שנים אחורה.

את ההגיון כבר אתה מצאתה - כדי שהמנהלים לא יגידו, אנו מנהלים שכירים ופשענו בשביל בעלי החברה.

אין מיקסום רווח ע"י תימרונים של פשע, גם אתם שותפים לעבירה .

ראה כעת בדיון על תאגיד אי די בי.

יש כאן העברת מידע פנים שמתקבל בקלות, מאשימים בהרצת מנייות וניפוחי מחזור.

אבל העיקר העברת המידע בין כל המקורבים/חברים שותפי העבירה נראה כאילו הוא מותר.

בעדויות בבית המשפט הם אפילו לא מצטערים על-כך, הוא חבר שלי, והשני הוא השכן שלי וחבר במועדון שלי.

רני רהב מודיע לזה שיש קונה, והשני מדבר עם הבנק כדי שיתן מסגרת אשראי לשלישי, כל זה סחר במידע פנים.

מי שמקורב מקבל מידע איך להשקיע ומה לעשות בשם החברות , ומתי לצאת ולמכור .

ומי שלא מקורב נתקע עם ההנפקה, ואח"כ עושים לו תספורת / ברית מילה נוספת, כי המקורבים כבר בחוץ.

המנהלים משכו את המשכורות החודשיות שלהם , והבעלים רווחים על הנייר דמי יעוץ ו דמי ניהול .

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4655214,00.html

זה נשמע דמיוני לחלוטין אבל אמיתי לגמרי. מקווה שמח"ש ומשרד המשפטים יצליחו לא לפשל בתיק הזה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4655214,00.html

זה נשמע דמיוני לחלוטין אבל אמיתי לגמרי. מקווה שמח"ש ומשרד המשפטים יצליחו לא לפשל בתיק הזה.

ואני מקווה לצאת מחר עם בר רפאלי, but that ain't gonna happen

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי רותם מעל שנה פירסם את כל זה מה חדש... בעצם יש דבר חדש - יש אנשים שלא מכירים את רפי רותם !

דר"א לכאורה יש דם על הידיים של אותה גב' דוד מי שרוצה לדעת תעשו לייק למאבק של רפי רותם בשחיתות זה סיפור מאוד מעניין אך אדם גורם לעצמו לשים קץ לחייו

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...