Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב באזור ה-80K עדיפות ליד ראשונה

Dag
שימו לב! השרשור הזה בן 3274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם ,

אין לי כל כך הרבה ידע בנושא מכוניות ורציתי להתייעץ פה לגבי

seat ibiza 1.2 turbo שכרגע מהחברה באזור ה-85K

ואופל קורסה שכרגע במוטודיל ב-83 אלף

בעקרון רציתי לדעת יתרונות וחסרונות של הרכבים האלה או על רכבים מומלצים בסגנון הזה

השימוש הוא שימוש עירוני בעיקר

חשוב לי שהאוטו יהיה אוטומטי , חסכוני , אמין , אחזקה זולה יחסית ,

אשמח גם למידע שיוכל לכוון אותי לעוד אופציות , מה חשוב מבחינת אבזור הרכב , והאם כדאי לקנות בחברות כמו מוטודיל ?

תבורכו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט איביזה לא מתאימה למי שמחפש רכב אמין וזול לאחזקה. המוניטין של הרכב הזה רחוק מלהיות מושלם בכל מה שקשור לאמינות, עלויות טיפולים במוסכים המורשים או סחירות עתידית. גם מבחינת אבזור - הרכב שאתה מקבל ב-80/85 אלף ש"ח (תלוי באיזה יום הגעת לסוכנות) די ערום מבחינת אבזור ולמעשה מאובזר כמו מאזדה משנת 1999.

הקורסה שמוכרים במוטודיל היא הקורסה דור קודם. מלאי ישן שעומד ולא מצליחים למכור. עזוב, אין סיבה לבחור ברכב הזה ולא במאזדה 2:

http://motori.co.il/%D7%A8%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%9D_%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%99%D7%9D/%D7%9E%D7%90%D7%96%D7%93%D7%94_2_-_2015/22

ה-2 גם זולה יותר, גם זריזה יותר וגם מבוקשת יותר בשוק היד שנייה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על התגובה

האם מומלץ לקנות באתרים כמו מוטורי ומוטודיל מבחינת אמינות למי שלא מבין את האותיות הקטנות במקרים האלה או שכן יש שם מציאות ?

ועל איזה רכבים יד שנייה שלישית היית ממליץ בתקציב של 60-70K בהנחה שאנחנו שומרים קצת יותר כסף בצד , שהקו המנחה זה שהרכב אוטומטי אמין וחסכוני בדלק ובאחזקה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אני קצת משוחד בכל מה שקשור למוטורי אבל אני יכול להגיד לך ככה מהכרותי עם האתר - עוד לא היה לקוח שלא הבין בדיוק מה הוא קונה, מה האותיות הקטנות, מה היתרונות ומה החסרונות של רכישה כזאת.

אוטומטי, אמין, חסכוני בדלק וזול לאחזקה ב-60-70 אלף ש"ח זה ניסאן מיקרה, סוזוקי ספלאש, הונדה ג'אז. תכלס ב-70 אלף ש"ח אתה יכול לקנות גם מיצובישי ספייס-סטאר חדשה (כלומר מ-0 קילומטר), אני די בטוח שהיה תהיה בדיוק מה שאתה מחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזור ה80-85 האיביזה היא בחירה מצוינת. אני חושב שאחראי הפורום קצת מחמיר עם "בעיות האמינות" כי השנתונים האחרונים כבר עברו את מחלות הילדות שאפיינו אותם בתחילת העשור. אני ראה המון איביזות חדשות על הכביש ולא בשוליים אז כנראה שהוא בדעת מיעוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני בעיות האמינות לא מופיעות אחרי חודשיים אלא אחרי שנתיים או שלוש, בדיוק כשנגמרת האחריות הארוכה של סיאט ואתה מתחיל להיות תלוי בחסדיו של היבואן. וזה לא רק מניסיוני, חיפוש זריז בפורום יעלה שלל שרשורים על תקלות ב-DSG ברכבים ממודל 2013 ו-2014.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם הבעיות הם גם באיביזה 2015 או שהם תיקנו את הבעיות כי הדעות ממש חלוקות

ולגבי הספייסטאר האם מנוע 1.2 רגיל יוכל לסחוב כמו שצריך בעליות (מה גם שהוא פחות כ"ס) או שההבדל בינו לבין ה1.2 טורבו של האיביזה יהיה ממש משמעותי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בסחיבה בין הספייס סטאר לבין האיביזה הוא מאוד משמעותי, לטובת האיביזה כמובן. אין מה לדבר, מבחינת ביצועים האיביזה AM5 זה הרכב החדש עם התמורה הכי טובה לכסף שאתה יכול לקבל היום.

אבל החיים זה לא שחור ולבן, וכשאתה לוקח כזה רכב אתה מתפשר על דברים אחרים. כמו שאמרת, יש שאלה גדולה מאוד האם תיקנו את הבעיות או לא. אתה לוקח פה סיכון. סיכון כפול אפילו, כי זה לא רק שאלה של "האם יהיו תקלות או לא". זה גם שאלה של "האם היבואן יעמוד לצידי במקרה של תקלה, או לא?"

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?566068-%D7%AA%D7%A7%D7%9C%D7%AA-%D7%A8%D7%A6%D7%95%D7%A2%D7%AA-%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%92-%D7%9E%D7%A0%D7%9F%D7%A2-TSI-1-2-%D7%A1%D7%A7%D7%95%D7%93%D7%94-%D7%99%D7%98%D7%99-%D7%AA%D7%99%D7%90%D7%95%D7%A8-%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%9C%D7%94-%D7%95%D7%94%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9F

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיצובישי לא זריזה כמו הסיאט ומתנהגת פחות טוב,אבל היא מאוד חיסכונית ומשמעותית מאובזרת לעומת הסיאט,כמו כו בנתיים האמינות טובה מאוד.

לרעתה המנוע לא שקט והרכב רוכן בכבישין מפותלים מעל הממוצע,בעיר דווקא נוחות בסדר.

אין לה טורבו אבל המנוע בהחלט מספק,הרכב גם קל כ 860 קילו סך הכול.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...