Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נחשפו שלושת המגישים החדשים של טופ-גיר

HyperViper
שימו לב! השרשור הזה בן 3292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דוגמנית, נהג אופנועים ומנחה תוכניות מדע...

http://www.auto.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94-32279-%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%95-%D7%A9%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%92%D7%99%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%A9%D7%9C-%D7%98%D7%95%D7%A4-%D7%92.aspx

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מעניין איך זה יהיה. בהתחלה אני בטוח שהם יפסידו הרבה מאוד צופים בגלל זה, אבל עם הזמן אם הם יוכיחו את עצמם כולם יחזרו וישכחו ממה שהיה... נחכה ונראה

זכר אלפא שמחכה לנקבת האלפא שלו, רצוי אלפא ספיידר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיש תוכניות מדע? הם צוחקים? מדובר בשחקן טלוויזיה וותיק ומעולה, זה האיש שגילם את הבלש ג'ין האנט בחיים על המאדים ובאפר לאפר (ashes to ashes).

עריכה אחרונה על ידי Doc Slow
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה מוזר לראות את זה. את הטופ גיר USA למשל די החרמתי בגלל המנחים הלא מבדרים (אני רואה את טופ גיר כתוכנית בידור).

נראה שלא משנה כמה ההפקה שם בUSA תשקיע זאת לא תהיה תוכנית כיפית כמו טופ גיר המקורית בתקופת קלרקסון, ואני תולה את האשמה במנחים כאמור.

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען ההגינות, טרם ראיתי הצהרה רשמית של ה-BBC.

צריך לזכור שהתקרית עם קלרקסון אירעה באופן נוח לקראת סוף עונה והשאירה ל-BBC הרבה זמן להפוך בשאלת המגישים המחליפים.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלרקסון היה "בצפה פגיעה" כבר הרבה מאוד זמן. אני משער שהוא סיפק ל-BBC הרבה מאוד תקריות שמתוכן הם יכלו לבחור את זאת הנוחה ביותר...

מאחר ואני מאוד אהבתי את העבודה של גלניסטר בטלוויזיה עד כה, אני בהחלט מתכוון לצפות בסדרה החדשה (לפחות בפרק הראשון). מקווה לא להתאכזב (למרות שאם ה-BBC היו מחליפים את האופנוען או את הדוגמנית במישהו בסגנון של דיויד טננט, הייתי עוד יותר מרוצה).

עריכה אחרונה על ידי Doc Slow
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי הם איבדו בטוח, אין סיכוי אני רואה את האנשים האלה.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש. זה בגדר שמועה שהBBC שוקל לפנות אל המגישים הללו.

The BBC reportedly wants Philip Glenister, Jodie Kidd and Guy Martin to be its new Top Gear presenting “dream team”. And while it’s now hard to imagine the show without Clarkson Hammond and May, it certainly wouldn’t be the first time there’s been a change of line-up. Here we look back at some of the famous – and not-so-famous – names who’ve presented the BBC’s flagship motoring show.
]

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם לא חתומים על תקופת צינון הם כנראה יעשו את זה.

אבל טופ-גיר זה גם הפקה ברמה הוליוודית, צילום משגע, פסקול משובח וכתיבה מצוינת. כל זה נשאר של ה-BBC.

זה בגדר שמועה שהBBC שוקל לפנות אל המגישים הללו.

אז אולי יש עוד סיכוי להחליף את הדוגמגישה או האופנוען (או את שניהם) במישהו מבוגר, עם יותר ניסיון ויותר חוש הומור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, יכול להיות שהכל כדי ליצור הייפ מטורף לקראת פרק סוף עונה עם P1, לה פרארי ופורשה (שכחתי את השם) - עברו כמה חודשים ועדיין לא פרסמו את כל פרטי המקרה. למעשה, לא פרסמו כלום.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...