Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

4x4 עד 30אלף ש"ח

Saphs
שימו לב! השרשור הזה בן 3271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך רכב 4X4 עדיפות לבנזין וטנדר( לא חובה) עד 30 אלף ש"ח.

הרכב ישמש בעיקר עבור נסיעות עם נגרר(אופנוע ים).

צריך רכב שיוכל לסוע בחול של הים בשביל הורדת והעלאת האופנוע.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טנדר 4X4 ב-30 אלף ש"ח?! ידידי, אתה בדרך לקנות נבלה סרוחה.

אם זה רכב שישמש אותך נטו לגרירה של אופנוע ים הייתי מחפש דווקא איסוזו טרופר. אם אתה לא מפחד מצריכת הדלק של הבנזין זה מעולה, כי היא גבוהה למדי. ודגם הדיזל סובל ממחלה ידועה במרססים של הסולר שגורמת להרס של המנועים (או משהו כזה).

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחפש ניסאן ווינר.

היילקס יהיה יקר. מגנום לא מזדקן היטב. אולי מאזדה B2500 יכולה להתאים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טנדר 4X4 ב-30 אלף ש"ח?! ידידי, אתה בדרך לקנות נבלה סרוחה.

אם זה רכב שישמש אותך נטו לגרירה של אופנוע ים הייתי מחפש דווקא איסוזו טרופר. אם אתה לא מפחד מצריכת הדלק של הבנזין זה מעולה, כי היא גבוהה למדי. ודגם הדיזל סובל ממחלה ידועה במרססים של הסולר שגורמת להרס של המנועים (או משהו כזה).

לא חובה טנדר זה פשוט יהיה קצת יותר נוח.

פאגרו עד שנת 2000

הייתי מחפש ניסאן ווינר.

היילקס יהיה יקר. מגנום לא מזדקן היטב. אולי מאזדה B2500 יכולה להתאים.

עשיתי חיפוש קצר ביד 2 מה לגבי איסוזו רודאו בתקציב שלי שנת 2001-2003 יכול להתאים.

מה דעתכם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רודאו יש בין 2002-2004. דגמי 2004 נחשבים למוצלחים יותר. מנוע שתיין גדול, אבל בשביל להוריד אופנוע ים הוא יספק בהחלט.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רודאו יש בין 2002-2004. דגמי 2004 נחשבים למוצלחים יותר. מנוע שתיין גדול, אבל בשביל להוריד אופנוע ים הוא יספק בהחלט.

יש הבדל קריטי בין - 2002 ל - 2004 ? זה חריגה של 10,000ש"ח(לפחות) מהתקציב.

במה הם מוצלחים יותר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אינני טועה מאמצע 2003 יש גיר שונה. בת'כלס לשימושים שלך, שהם באמת מינוריים, קנה את הרכב הכי שמור והכי מטופל בהכי פחות כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השם יקום דמו וארנקו!

אם אני מבין נכון מהתגובה הלא ברורה שלך, שאתה מתכוון שהרכב הנ"ל לא אמין ("השם יקום ארנקו"),

אז בטווחי שנים ומחירים שפותח השירשור מדבר עליהם, הוא יכול לכוון רק למצוא את האקזמפלר הכי שמור ומטופל שהתקציב מאפשר לו,

הוא יכול לקנות הונדה HRV שכביכול בגלל שהיא הונדה היא "שיא האמינות" (לפי אפקט האדר שרווח במדינתנו), והוא יקלל את היום שהחליט ללכת על האוטו הזה, בגלל שעבר התעללות, וכל שני וחמישי יהיה במוסך.

ומצד שני, יכול כמוני, לקנות את הRX4 שהייתה שמורה ומטופלת ושארנקו ודמו לא יצטרכו שהשם יקום אותם, ולהינות מאוד (שים לב לדרישות של פותח השרשור, לא מחפש חיית שטח, עפ"י מה שביקש, הRX4 עומדת בכבוד רב).

אם יש לך תובנות אישיות מניסיון עם RX4 אתה מוזמן לפרוס אותם ולהוות תרומה משמעותית לשרשור, אבל עם תגובה כמו המצוטטת לעיל לא תרמת כלום.

פותח השרשור- תחפש את הג'יפון הכי מטופל ושמור שתוכל לשים עליו את ידך, זה ייתן לך עמדה יותר טובה וסיכוי טוב יותר לא להיכנס לצרות עם הרכב, בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...