Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבישים באיזור המרכז

David
שימו לב! השרשור הזה בן 7892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם !!

היום אני וחבר קבענו להפגש , ולהנות קצת מהרכבים שלנו אבל צצה לה בעיה אחת ,

איזה כבישים טובים יש לנו באיזור המרכז ? :?::roll:

חייבת להיות לה איזו פיסת אספלט מהנה גם באיזור המרכז/שומרון לא :?::roll:

בבקשה חברה , אני מחכה להמלצות !

דוד.

HU - RFX 9210

AMP - SONY XM-222

SPL 500W MONOBLOCK

REAR - KENWOOD KFC M6930

COMPONENT - MOREL DOTECH 6 MK2

SUB - BAZOOKA 10 " ELW1014

הותקן בsound FX .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התכוונתי לכבישים מפותלים ועדיף נטושים לא לכביש מהיר 8)

משהו כייפי לא למהירות :wink:

HU - RFX 9210

AMP - SONY XM-222

SPL 500W MONOBLOCK

REAR - KENWOOD KFC M6930

הותקן בsound FX .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכביש מאוד חביב (יותר לסגירת סקאלה ופחות לטכני), נמצא בדרך לירושליים ליד הישוב לפיד, מכביש 1 תרד לכיוון בית שמש, או שתבדוק ב-EMAP.

נ.ב.

אם אתה מוצא כבישים חביבים באזור המרכז... אתה מכיר את הטלפון שלי....

נמאס לסגור סקאלה באיילון (בגלל זה אתמול עשיתי את העליות מיבניאל 3 פעמים).

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכביש המוביל בית אריה, פיתולים משובחים ואספלט טוב עם פה ושם כמה שקעים מסוכנים במהירות גבוהה.

עוד אופציה זה כביש צומת עין הקורא-פלמחים.

בכל מקרה לא הייתי ממליץ לך ולחברך ללמוד כבישים כאלו בלילה בגלל שהם חשוכים. זה מסוכן.אם אתה לא מכיר את הכבישים האלו לפחות מנסיעה אחת באור יום אז תוותר.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכביש המוביל בית אריה, פיתולים משובחים ואספלט טוב עם פה ושם כמה שקעים מסוכנים במהירות גבוהה.

עוד אופציה זה כביש צומת עין הקורא-פלמחים.

בכל מקרה לא הייתי ממליץ לך ולחברך ללמוד כבישים כאלו בלילה בגלל שהם חשוכים. זה מסוכן.אם אתה לא מכיר את הכבישים האלו לפחות מנסיעה אחת באור יום אז תוותר.

אני אוסיף, שהראשון טיפונת מסוכן מסיבות הממ.. פלשתינאיות בעיקרן (אבל לא משהו נורא)

ואילו השני קצת קצר מדי.... :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראשון בסדר גמור בטח עד לתחנת דלק שאחריה כבר אין כלום מעניין.

בכל מקרה, לא מומלץ ליסוע חזק על הכביש הזה בלילה.

זה בערך כמו ליסוע על כבישי הגליל והרמה כל הלילה במהירות לא סבירה בעליל.... :D , יש לך מושג על מה מדובר צוקי?

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה תודה לכולם על התגובות ,הנסיעה שהיתה מתוכננת היום התבטלה בגלל שכבר היה מאוחר והתחיל להחשיך,בכל מקרה אני מכיר את האיזור של 443 אני משרת בבסיס לא רחוק משם וגם גר באיזור ,את הכביש לבית אריה אני ינסה , למי שרוצה לנסות כביש למהירויות גבוהות במיוחד יש את כביש אריאל ההמשך של כביש מס'5 זה כביש ארוך שאני בטוח שכל מכונית יכולה לסגור שם סקאלה בקלות .

לרועי - אני מבטיח לעדכן במידה וימצא כביש ראוי לרכב שלך :wink:

דוד.

HU - RFX 9210

AMP - SONY XM-222

SPL 500W MONOBLOCK

REAR - KENWOOD KFC M6930

הותקן בsound FX .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על ההזמנה לצפון לניקוי רכבים, נראה לי שאפשר לארגן נסיעה+שטיפה לשם.

בדרך ככה במקרה :roll::roll: ,לעבור דרך יבניאל ומהמושבה פוריה לרדת לכיוון הכנרת, יש שם אי-אילו כבישים חביבים :twisted: .

לפחות מבחינתי אני יכול להבטיח מנוחה קלה להתרגעות בוילה אשר נמצאת בקצה צוק ומקיפה על הכנרת (אם מישהו מתכוון להביא בת-זוג ולהיות רומנטי :wink: ).

לי יש מקום פנוי ברכב (הוספתי סופסוף ריתמה לבאקט השני) ואני יכול להיות מוכן בהתראה של דקות (אני גר בת"א).

קטי שלי (מה אתה אומר על השם יאשה 8) ) לא תתנגד לשטיפה איכותית (בעיקר בגלגלים הקדמיים :roll: )

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני יכול להגיד שבהחלט עזרתם ...

אני גם חשבתי לנסוע לכיוון ירושלים ... נראה הכי מעניין מכל האזור .

ולגבי סגירות סקאלות למי שרוצה לבדוק ... כביש 5 מאורנית לאריאל מצויין בדיוק בשביל זה ...

יש שם מקום מסויים בחזרה ( מאריאל בחזרה ) שאתה מגיע לפיסגה שממנה רואים מצויין אם החברים בכחול עורבים ( בדרך כלל לא ) ויש לך מספר קילומטר של ירידה חזקה ואז עלייה מדהימה שמאפשרת לסגור סקאלה בכיף ...

אני עם הראלי שלי סגרתי שם 200 וקצת ... ( קצת בעזרת הירידה ) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...