Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Honda Civic 2008 VS Honda Civic Hybrid 2008

eshtul
שימו לב! השרשור הזה בן 3274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעונין לקנות רכב וככל הנראה ארכוש הונדה סיויק.

מבדיקה שעשיתי במחירון יד 2, המחיר של הונדה סיויק היברידית 2008 (57.2K במחירון לוי יצחק 63K) נמוך יותר מזו של הרגילה (58.4K במחירון לוי יצחק 60K).

נראה לי מאוד מוזר, ידוע על בעיות מיוחדות עם דגם הרכב הזה? למה שההיברידי יהיה זול יותר כאשר הוא חסכוני יותר בדלק?

2 רכבים שאני כרגע שוקל לרכוש, אני אמור ליסוע כ-20,000 ק"מ בשנה: (תמונות מצורפות)

הונדה סיויק 2008 סדאן, קילומטרז' 73,000 במחיר 54,000 ש"ח.

הונדה סיויק 2008 היבריד, קילומטרז' 84,000 במחיר 55,000 ש"ח. (הרכב עם מערכת מולטימדיה ושליטה מההגה.

אשמח לקבל חוות דעת לגבי 2 השאלות בנפרד ויחד.

תודה רבה

נ.ב בבדיקה נוספת במחירון לוי יצחק המחירים יקרים יותר, 60K לסדאן, 63K להיבריד, אבל אני מניח שיש סיבה למה ההיבריד זולה יותר ביד 2 ואשמח לדעת יתרונות חסרונות.

44381fda2c018a29c688d9118d988ca6.jpg

da35f9be6659e241c6ebdbdfe4f4b069.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההונדה סיוויק היבריד נמכרות היום במחיר ממש נמוך בעיני זה אחלה של רכב אתה מקבל מנוע 1400 שים לב עם תוספת חשמל שכמו מנוע 1.8 רק שים לב להבדל בתא מטען שהיבריד הוא קצת יותר קטן הסוללות בעיני אם אתה מוצא רכב עם בטריות חדשות ואתה נוסע המון זה רכב חסכוני ומפנק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיבריד מאוד נוחה וחסכונית, וגם הרגילה מאוד נוחה ומנוע חזק ולא כל כך בזבזני.

אם אני לא טועה יש אחריות של 7 שנים על הסוללות, מה שאומר שלשנתון 08 נגמר ב15, כדאי לך לבדוק אם הוחלפו סוללות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שמחזיק 2 כאלה (קנה מליסינג)

הפגינו אמינות מופתית למעט סוללות שהוחלפו בשני הרכבים כמעט לפני תום האחריות.

חפש אחת כזאת שהוחלפו בה כבר הסוללות כך שלא תישא בעלויות גבוהות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן המחשב הרכב מתבסס על המנוע הבנזין של ה1400 ועוד תוספת של החשמל. מצבר רגיל לכל דבר רק שאם אני לא טועה טיפה יותר קטן. בנוסף הרכב של ההיבריד יש קילומ' ממש נמוך שזה יתרון. תבדוק את הנושא של האחריות של הבטריות כי המערכת ההיבריד בהונדה ממש אמינה. וגם הונדה שיווקו את את ההיבריד עם האבזור הכי גבוהה שיש !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...