Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ההבדל בין קאיה סייד LX לEX ויונדאי I30 cw

Klieber
שימו לב! השרשור הזה בן 3282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד

שלום רב אני מתעניין לגבי קניה של רכב יונדאי I30 CW ואחותה התאומה קיה סיד שנים 2010-11.

רציתי בבקשה להתעייץ במס' שאלות:

האם יש עדיפות לקאיה או ליונדאי ? יש הבדל של כמעט 5 אלף בקניה האם זה מוצדק להשקיע יותר ביונדאי?

ובקיה סייד עצמה יש 2 גימורים LX EX משהו יוכל לומר לי מה ההבדל?

אני עומד לקנות בימים הקרובים לכן אשמח לחוות דעת מהירה ואמינה בבקשה

יונתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגרסת הסטיישן של המכוניות יש הבדלים,המשמעותי ביותר הוא שוני בבסיס הגלגלים של 5 סמ לטובת היונדאי,לכן הספסל האחורי מרווח יותר,אבל תא המטען של הקיא מרווח יותר,חוץ מזה שני רכבים דומים מאוד ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LX ו-EX הן גרסאות גימור (EX הבכירה).

מנוע וגיר (וגם הפלטפורמה) זהים. מצא את האקזמפלר הטוב ביותר שתוכל למצוא. אם תמצא EX, אז יהיה יותר קל למכור אותה בעתיד (להערכתי)

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רמות הגימור, ב-EX יש ג'אנטים, ריפודים איכותיים יותר, הגה ומוט הילוכים מעור, אולי גם בקרת אקלים (לא זוכר).

צריכת דלק באזור ה- 10.5- 11 ק"מ/ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אתה צודק שני הדגמים מאוד דומים. אני הרגשתי שהסיד יותר גדולה ומרווחת בעיקר מבחינת תא המטען. דבר נוסף יש לה תיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים, בדיוק כמו אצל הטובות שבאירופאיות, מה שמאפשר נסיעה זריזה וחסכונית. לדעתי ההפרש של 5 אלף לא מצדיק את היונדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

לקיה סיד סטיישן מהשנים האלו יש שתי רמות גימור – LX ו-EX. רמת הגימור LX היא הסטנדרטית וה-EX היא המאובזרת יותר. ההבדל בין שתי רמות האבזור הוא במידה של הצמיגים (חישוקי 15 אינטש' ב-LX, לעומת 16 ב-EX), חישוקי סגסוגת, בקרת אקלים מפוצלת במקום מזגן רגיל, הגה בציפוי עור, פנסי ערפל קדמיים ותא אכסון למשקפיים מעל המראה.

היונדאי והקיה די דומות זו לזו, מכל הבחינות. קיה היא חברת בת של יונדאי העולמית ולכן הרכבים פותחו במקביל, יש להם את אותם המנועים ואותם הגירים. גם מבחינת מידות הרכבים דומים מאוד, למרות שביונדאי תא המטען טיפה גדול יותר.

אם אתה מעוניין לרכוש רכב בימים הקרובים שים לב שהיונדאי i30cw הרבה יותר נפוצה לעומת הקיה, בטח ובטח כשמדובר ברמת הגימור EX. לכן קל יותר למצוא i30cw שמורה ומטופלת שעומדת למכירה במחיר אטרקטיבי בהשוואה לקיה.

מקווה שעזרתי, אשמח לענות על שאלות נוספות,

מיטל מאלדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כרגע יש לי יונדאי I30 CW 2011 מול קאיה סיד EX שנת 2010 , אותו מחיר, הפרש של כמעט 10 אלף בקילומ' שזה חשוב עבורי לטובת היונדאי, שניהם יד 1 פרטית על מה הייתם ממליצים לקנות? אשמח ממש לקבל עזרה!

בנוסף והאם יש הבדל להשקיע בקיה סייד EX ולהסתפק בLX? האם התוספות שמקבלים בEX כאן ציינו מצדיקים לשלם עליהם עוד 5 אלף שקל יותר?

תודה רבה על העזרה

יונתן

עריכה אחרונה על ידי Klieber
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו מחיר, אבל היונדאי יותר חדשה ועם פחות קילומטרים. בהנחה ושני הרכבים במצב זהה ואין ליונדאי קצה שלדה או חלודה בגג - לך על זה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הרכב היונדאי הוא לא בבעלות פרטית שיקרו לי ורק כאשר הגעתי לרכב ועשיתי נסיעת מבחן גיליתי ברישיונות שהוא על שם הליסניג. אכזבה גדולה מאוד !

והקאיה סייד אחלה לגמרי רק שאני לא יודע עד כמה מוצדק לשלם כמעט מעל 5 אלף שקל בשביל רמת הגימור הEX ??? האם זה מוצדק חברים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אתה יודע אם זה מוצדק או לא - זה לא שאלה במתמטיקה עם תשובה נכונה אחת, אם האבזור העדיף חשוב לך אז לך זה כדאי. למשהו אחר יכול להיות שזה לא כדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...