Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק סדאן 2010-רעידות.

EuorpeDrop
שימו לב! השרשור הזה בן 3252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי הונדה סיוויק מודל 2010 קומפורט סדאן (1.8 ליטר).בזמן שיוט כבר זמן מה שאני מרגיש שיש רעידות ברכב,בעיקר במהירות גבוהה (100-120) ובתאוצה.

הלכתי למוסך הקרוב ואמרו לי שיש צורך בכיון פרונט לגלגלים האחוריים,בנוסף לכך הגלגלים האחוריים גמורים ויש להחליפם,אמרו לי שמכאן נובעת הבעיה.

השאלה היא האם הרעידות יכולות לנבוע מכך או שזה משהו אחר.

באותה נשימה רציתי שתמליצו לי על זוג גלגלים אחוריים,אין נהיגה אגרסיבית מידי אבל חשוב שהבלימה והאחיזה יהיו כמה שיותר טובות.

מידת הצמיגים עפ'' הרישיון היא 205/55R16 התקציב הוא עד 450 שקל לצמיג.

** יש לציין שהמלצה לצמיגים היא דחופה כי אני יכול לרכושם רק עד מחר

עריכה אחרונה על ידי EuorpeDrop
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל מההתחלה

הייתה לרכב תאונה? התגנשות חזרה במדרכה?

לעשות פרונט לציר אחורי עושים במקרים מאוד קיצוניים (וזה דורש ברכב שלך גם ציר קדמי)

מאיפה אתה בארץ ע"מ שיוכלו להמליץ על מכון פרונטים?

שים לב שבכל רכב ובמיוחד בשלך הגלגלים האחוריים נמצאים בזווית /-----\

מבחינת המלצה, תקנה זוג צמיגים יוקוהמה או מישלין ותרכיב את החדשים מקדימה

עריכה אחרונה על ידי toshigun
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מתחייבים על כך שהבעיה תיפתר אז ניראה שהם יודעים במה מדובר ואל תחשוש ללכת על זה.

הבעיה שנלכתי למכון פרונטים וזה היתרון שהם הציעו,זה העבודה שלהם.אז אני לא בטוח באמינות כי הם לא מוסך.

תתחיל מההתחלה

הייתה לרכב תאונה? התגנשות חזרה במדרכה?

לעשות פרונט לציר אחורי עושים במקרים מאוד קיצוניים (וזה דורש ברכב שלך גם ציר קדמי)

מאיפה אתה בארץ ע"מ שיוכלו להמליץ על מכון פרונטים?

שים לב שבכל רכב ובמיוחד בשלך הגלגלים האחוריים נמצאים בזווית /-----\

מבחינת המלצה, תקנה זוג צמיגים יוקוהמה או מישלין ותרכיב את החדשים מקדימה

בסוף קניתי צמיגי גודייר אפישנטגריפ,לא הייתה לרכב תאונה וכן כמו שתיארת הגלגלים נמצאים בצורה שהראת,הוא אמר לי במכון הפרונטים שזה לא בסדר שהם ככה וצריך "ליישר אותם" על יידי כיוון ציר אחורי והוא דרש 800 שקלים,500 לאחר התמקחות.לא חזרתי אליו.אני מאזור עפולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שנלכתי למכון פרונטים וזה היתרון שהם הציעו,זה העבודה שלהם.אז אני לא בטוח באמינות כי הם לא מוסך.

כי מוסך זה סמל לאמינות? :lol:

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. צמיגים לא תקינים\פרונט לא תקין יכולים לגרום לרעידות ובמיוחד במהירות גבוהה. אבל הן לא הסיבות היחידות לרעידות במהירות גבוהה.

ובכל זה - אמרו לך שהצמיגים האחוריים צריכים החלפה - אז צריכים החלפה ללא קשר לרעידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי מוסך זה סמל לאמינות? :lol:

לא הבנת אותי לדעתי,זה וכיוון פרונט הם הדברים היחידים שמכון פרונט יטפל בהם,לכן הדעה לא אובייקטיבית,אם לדוגמא דרוש החלפת חלק כמובן שהם לא ירוויחו מכך שכן הם לא מוסך.

כן. צמיגם לא תקינים\פרונט לא תקין יכולים לגרום לרעידות ובמיוחד במהירות גבוהה. אבל הן לא הסיבות היחידות לרעידות במהירות גבוהה.

ובכל זה - אמרו לך שהצמיגים האחוריים צריכים החלפה - אז צריכים החלפה ללא קשר לרעידות.

הצמיגים האחוריים הוחלפו,אך בנוסף לרעידות נמצאה שחיקה מוגברת בצמיגים האחוריים.הם הורכבו יחד עם הקידמיים ונשחקו לגמרי בעוד שלקדמיים נשאר עוד דיי הרבה בשר.הרכב הנעה קידמית וכמדומני הצמיג האחורי לא אמור להשחק כה מהר.הרכב לא זקוק לכיוון פרונט מקדימה על פי מכון הפרונט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדברים שאתה אומר באמת מעלים צורך בכיוון ציר אחורי ברכב שלך.

אם אתה מעפולה אני ממליץ על מכון הפורנט שליד הקניון, בשורה של הסוכנות של סוזוקי, את השם שלו אני לא זוכר.

אני הבחנתי בשחיקה מוגברת באחד הצמיגים האחוריים בחלק הפנימי והמוסך המליץ עליו, הבחור הסביר לי בדיוק מה קרה, הוא הראה לי בעזרת חוט שהגלגל השחוק באמת עקום ולא נמצא במקום ובנסיעת מבחן שעשינו אחרי הכיוון הורגש שינוי בהתנהגות הרכב בסיבובים. אני הייתי מאוד מרוצה מהעבודה והשירות שלו ושילמתי 400 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדברים שאתה אומר באמת מעלים צורך בכיוון ציר אחורי ברכב שלך.

אם אתה מעפולה אני ממליץ על מכון הפורנט שליד הקניון, בשורה של הסוכנות של סוזוקי, את השם שלו אני לא זוכר.

אני הבחנתי בשחיקה מוגברת באחד הצמיגים האחוריים בחלק הפנימי והמוסך המליץ עליו, הבחור הסביר לי בדיוק מה קרה, הוא הראה לי בעזרת חוט שהגלגל השחוק באמת עקום ולא נמצא במקום ובנסיעת מבחן שעשינו אחרי הכיוון הורגש שינוי בהתנהגות הרכב בסיבובים. אני הייתי מאוד מרוצה מהעבודה והשירות שלו ושילמתי 400 ש"ח.

400 שח על שני הגלגלים האחוריים?כאילו כיוון הציר האחורי היה כולל ל 2 הגלגלים,כי נתנו לי הצעה באיזה מכון פרונט בעפולה 800 שקל על כיוון ציר אחורי בשני הגלגלים.יקר לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מוזר. יש מוסכים שאם אתה משאיר את הרכב והולך הם יחליפו לך צמיגים.

הייתי בודק שאלו מאחור הם מאותו הסוג שאמרת ששמת מלפניפ.

הם לא החליפו לי צמיגים.זה היה ממש בולט בעין ההבדל ביניהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי הונדה סיוויק מודל 2010 קומפורט סדאן (1.8 ליטר).בזמן שיוט כבר זמן מה שאני מרגיש שיש רעידות ברכב,בעיקר במהירות גבוהה (100-120) ובתאוצה.

הלכתי למוסך הקרוב ואמרו לי שיש צורך בכיון פרונט לגלגלים האחוריים,בנוסף לכך הגלגלים האחוריים גמורים ויש להחליפם,אמרו לי שמכאן נובעת הבעיה.

השאלה היא האם הרעידות יכולות לנבוע מכך או שזה משהו אחר.

באותה נשימה רציתי שתמליצו לי על זוג גלגלים אחוריים,אין נהיגה אגרסיבית מידי אבל חשוב שהבלימה והאחיזה יהיו כמה שיותר טובות.

מידת הצמיגים עפ'' הרישיון היא 205/55R16 התקציב הוא עד 450 שקל לצמיג.

** יש לציין שהמלצה לצמיגים היא דחופה כי אני יכול לרכושם רק עד מחר

איפה אתה מרגיש את הרעידה? הגה? מושב, רצפה ובאיזה תנאים בדיוק. ותנסה להיות ספציפי מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

400 ש"ח כיוון אחורי וקדמי. הרכב שלי היה כמה חודשים אחרי כיוון פרונט אז הוא נזקק רק לבדיקה וכיוון ממש עדין.

מה אז זה ייקר... הוא אמר 800 רק אחורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...