Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יומיים ברמת הגולן. מחפש המלצות לטיולים ודברים לעשות

MeDuZa
שימו לב! השרשור הזה בן 3285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אומנם אני מכיר את הצפון בצורה טובה מאוד, אבל בד"כ זה מסתכם בזה שאני "נזרק" בכנרת או בנהר הירדן ולא ממש מטייל באיזור.

מצטרפים אליי זוג תיירים ואני מחפש המלצות לאיפה כדאי ללכת ואיזה דברים מעניינים אפשר לעשות. הכיוון הוא בעיקר טבע, נופים יפים ודברים מיוחדים באיזור.

מדובר על איזור הכנרת-קצרין. יש רכב (רגיל, לא 4x4) אז אין בעיה להגיע למקומות.

מבחינת מקום לינה ואוכל אנחנו מסודרים.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מחפשים ואיזה דרגת קושי?

מה תחומי העניין?

מסלולי טבע קלים ועד קשים יש בשפע, ואם מגדילים קצת את הרדיוס המבחר גדל בהרבה.

בכל מקרה - כמה אתרים שעולים לראש בלי לגשת למפה:

קצרין על שלל מרכזי המבקרים באיזור התעשיה + העתיקות.

ג'ילבון (מסלול מעגלי, קטע די תלול ביציאה).

גמלא (שוב - קטע די תלול ביציאה מהעיר העתיקה).

קופי ענן - תצפית מהבנטל.

עמק הבכא כאשר נגיש (מבחינת המלחמה בסוריה) - היסטוריה.

בית הריבות במושב קדמת צבי - בהחלט משהו קצת שונה מהמוכר.

פארק הירדן.

נחל זויתן ובריכת המשושים (יש כמה אופציות).

פארק הירדן.

כמובן שאפשר להצפין לכיוון יער אודם - ברכת רם - החרמון (לא יודע עד כמה פתוח לקהל בקיץ, אם כי אני זוכר טיול פריחה מדהים באיזה אפריל או מאי לפני הרבה מאד שנים) ולהדרים לכיוון חמת גדר כולל הנסיעה המדהימה לאורך אפיק הירמוך, ואם יורדים מערבה לכיוון עמק החולה ובקעת הכינרת יש עוד הרבה מאד אתרים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיבוץ מרום גולן יש אולם המקרין סרט מצמרר עם אקוסטיקה מדהימה המתאר את מלחמת יום הכיפורים והקרב ההירואי של קהלני בעמק הבכא.

מומלץ לישראלים ולתיירים.

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

15 דקות מצומת עמיעד יש את אגמון החולה. אפשר להשכיר רכב גולף חשמלי לשעה וחצי ל4 אנשים ב200 שח.

שמורת הטבע מדהימה, אגם ענק ובו בזמן הזה עשרות מינים שונים של ציפורים, צבים, דגים ועוד חיות. הנוף מדהים וזו חוויה מדהימה.

בדיוק היום לקחתי לשם את חברה שלי ושלוש אחיינים (12,13,2) וכולם מאוד מאוד נהנו.

מומלץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על ההמלצות!

בסוף היינו באיזור קצרין, ג'ילבון, הר בנטל (נוף מדהים! והרבה בומים שבאים מסוריה), נהר הירדן וסיימנו בכנרת.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...