Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הערכת נזק לאחר תאונה - טמבון של טויוטה קורולה 2011 (מצורף תמונות)

tech89
שימו לב! השרשור הזה בן 3289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

מדובר בטויוטה קורולה 2011

לאחר כניסה בעמוד ארור אלה התוצאות..

IMG_20150421_180001.jpgIMG_20150421_180017.jpgIMG_20150421_180025.jpgIMG_20150421_180034.jpg

כפי שניתן לראות הפגוש האחורי ניזוק. אין עוד נזק חוץ מזה (אין נזק פנימי או משהו כזה)

הערכתכם? ניתן לתיקון? אולי עדיף וכדאי בכלל להחליף הכל?

ממה שהבנתי מפחח ששאלתי תיקון לא מומלץ כי כל מכה קטנה בטמבון יכולה להשיב את הנזק כפי שהיה

אשמח מאוד לעזרכתם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי קבע שאין נזק פנימי? רק לאחר פירוק הטמבון יהיה ניתן לבדוק את חומרת הנזק.

אני חושב שתאלץ להחליף את הטמבון (לפחות, אני מנבא שיתגלה נזק גדול יותר לאחר הפירוק). כאשר תגלה מהו מחירו של טמבון תבין שכנראה תאלץ להפעיל את הביטוח.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי מכה דיי דומה בקורולה שהיתה לי רק הרבה פחות חמורה.

הוחלף כל הטמבון, מאחוריו יש חתיכת פלח מתכת שמחבר בין השלדה לטמבון שגם הוחלף.

סיבה נוספת להחלפת הטמבון היתה מכה/שקיעה בצד השני שלו שכבר גמרה עליו סופית.

למיטב זכרוני עלות היתה בסביבות 3K במוסך מורשה טויוטה עם טמבון חליפי.

הפוגע שילם אז לא חסכתי :)

B.jpg

[CENTER] [/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזק פנימי אין כי אני יודע. הפגיעה בעמוד הייתה ברוורס והנסיעה היתה מאוד איטית. זה רק נזק לפלסטיק של הטמבון כמו שרואים בתמונה. ביטוח אין מצב שאני מפעיל כי כבר יש לבעל הרכב עבר ביטוחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שאין נזק כי כבר הטמבון פורק והנזק נבדק? כי אם לא, רק אחרי פירוק ניתן לכתוב בבטחון כזה.

אני סקרן, מדובר בפגיעה ממש ממול לחיישן, וכמו שכתבת, בנסיעה איטית. מה, הוא לא התריע וצפצף בטירוף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדלג ל4:30 כדי להבין ישר לדלג ל7:00 .

https://youtu.be/YPeiVpN645w

המכה נראת קלה , ראיתי ביוטיוב על חימום הפגוש ודחיפתו החוצה .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפגוש הזה כבר נקרע, בעיקרון פחח יכול לסדר אותו ע''י הוצאתו החוצה, פייברגלס/הלחמות,חומר פחחים,צבע.

אבל יהיה קשה למצוא את הפחח הזה. הרוב פשוט ירצו להחליף את הפגוש.

אגב יש סיכוי סביר שתגלה מעיכה מאחורי הפגוש במרכב.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
נזק פנימי אין כי אני יודע. הפגיעה בעמוד הייתה ברוורס והנסיעה היתה מאוד איטית. זה רק נזק לפלסטיק של הטמבון כמו שרואים בתמונה. ביטוח אין מצב שאני מפעיל כי כבר יש לבעל הרכב עבר ביטוחי.

אם אתה יודע שאין נזק אז זה הרבה יותר קל. מפרקים את הפגוש ומחליפים בפגוש תחליפי לאחר צביעה בהתאם לגוון הנוכחי של הרכב. זה קל, מהיר ובגלל שזה חלק פלסטיק אין ירידת ערך לרכב.

שלח את התמונות שפרסמת בפורום אל אלעד שירותי רכב ב-SMS. הוא יחזור אליך עם הצעת מחיר ראשונית ותוכל להתקדם משם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי החיישן רוורס הוא ציפצף רק כשכבר הייתי ממש קרוב לעמוד ככה שלא הספקתי לעצור. העמוד היה קטן אז אני מניח שהוא גם לא זיהה אותו בזמן. אני בטוח שזה רק הנזק שרואים התמונה (פלסטיק) ולא מעבר. עכשיו השאלה אם לתקן או להחליף. ואם להחליף איפה אני יכול למצוא תחליף בזול.

אפשר לדחוף את הפלסיק חזרה אבל צריך אני צריך לפרק את הטמבון כי אני לא יכול להכניס לשם אץ היד שלי בגלל שיש שם מתכת מאחורה. וחוץ מזה ישאר הסדק המכוער הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קורא בכלל את מה שמגיבים לך?

גש לפחח, קיבלת המלצה על מקום טוב שלוש הודעות מעלה. אמאזון או הזמנה מחו"ל לא רלוונטיים.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...