Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פערי מחירים עצומים בין אוטו דיפו לבין חנות "רגילה"....

honda91
שימו לב! השרשור הזה בן 7055 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני כמה שבועות רכשתי בחנות למוצרי וחלפי רכב בפתח תקוה נוזל קירור לרדיאטור ("מים ירוקים") של חברת Prestone - בעלות של 35 ש"ח למיכל של 1 גלון (קצת פחות מ-4 ליטר).

לפני כמה ימים ראיתי בדיוק את אותו המוצר בסניף של אוטו דיפו ב-65 ש"ח למיכל! :shock:

זה ידוע שברשתות ה"ממוסדות" בד"כ המחירים יקרים יותר, אבל בכאלה פערים? :roll:

דרך אגב, אני מאוד מרוצה מהנוזל של Prestone :-D , זה הפחית לי אובדן של מים במערכת, כנראה בגלל נקודת רתיחה גבוהה יותר של הנוזל החדש :? (אבל זה כבר נושא לפורום הטכני).

===================================================

הערה : מכיוון שלא ערכתי סקר מחירים מלא, אלא השוויתי בין מחירים של מוצר בודד, ערכתי את הכותרת מלשון רבים ללשון יחיד, ואני לא תוקף באופן כללי את אוטו דיפו, אלא מצפה לשמוע מכם האם נתקלתם בפערי מחירים דומים.

מעונין לקנות סיויק או קורולה שנים 1996-1999:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יודע שאוטודיפו יקרנים...

דוגמא נוספת:

רביעיית פלאגים - באוטודיפו: 85 ש"ח

בחנות חלקי חילוף במרחק 200 מטר משם: 50 ש"ח

והדוגמאות לא נגמרות בכל התחומים - שמנים, תוספים, ריפודים, צמיגים ועוד!

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטודיפו היא חנות מצויינת.. למבצעים!

כל מה שאינו במבצע, יקר מאוד.

דוגמא:

44K באוטודיפו 100 ש"ח (99.99 ש"ח)

חנות חלפים בפ"ת 80 ש"ח

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשם ההגינות, אציין רק דבר אחד טוב שבו ניתקלתי באוטודיפו:

רכשתי לפני כשנה וחצי מצבר של varta... המחיר היה אמנם 450 ש"ח, אבל ההרכבה הייתה מהירה, ובמקום.

ביום שישי בשעה 14:00 נתנו לי שרות מעולה (כשאף מוסך אחר לא הסתכל לכיוון שלי)...

אז יש מילה טובה ;-)

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו דיפו יקרים- נקודה.

זה פשוט מגוכח שלפעמים תראה סניף שלהם- ומטר ממנו חנות חלפים שמוכרת את אותו מוצר ב 70%.

אולי זה בגלל שהרשת מחזיקה הרבה עובדים,משלמת שכירות וכו.ד"א-תתפלא כמה אנשים יעדיפו לקנות שם בגלל חוסר ידיעה או בגלל חוסר רצון ללכת לחנות "מלוכלכת" של מוסכניקים.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטודיפו היא חנות מצויינת.. למבצעים!

כל מה שאינו במבצע, יקר מאוד.

דוגמא:

44K באוטודיפו 100 ש"ח (99.99 ש"ח)

חנות חלפים בפ"ת 80 ש"ח

:shock: אפילו צ'מפיון מוטורס מוכרים 44K ב-75 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, אני מאוד מרוצה מהנוזל של Prestone :-D , זה הפחית לי אובדן של מים במערכת, כנראה בגלל נקודת רתיחה גבוהה יותר של הנוזל החדש :? (אבל זה כבר נושא לפורום הטכני).

===================================================

:shock: הסבר ,נמק ופרט...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דוגמה, על שתי ידיות לחלון רצו 100 ש"ח כשהידיות עשויות מחומר זול ונראות כאילו צבעו אותן בספרי..

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock: הסבר ,נמק ופרט...
הסבר : שמתי לב שיש לי אובדן קל של מים במערכת, למרות שלא זיהיתי נזילות כלשהן. קראתי באחד האשכולות בפורום הטכני : http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=50890&highlight=%F8%E5%FA%E7%E9%ED, שלעתים ייתכן אובדן מים בגלל רתיחה. לאחר מספר פעמים שהוספתי את הנוזל של Prestone שמתי לב שאובדן המים פחת, תיארתי לעצמי שייתכן ומדובר בנקודת רתיחה גבוהה יותר של הנוזל החדש (כ-130 מעלות צלזיוס כפי שכתוב על המיכל). האם יש בסיס להנחה שלי?

מעונין לקנות סיויק או קורולה שנים 1996-1999:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7055 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...