Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעת נזקי גוף - ביטוח לאומי / חברת ביטוח

שימו לב! השרשור הזה בן 3294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחרונה אשתי עברת תאונת דרכים בדרכה לעבודה. כשהגענו למיון, פנתה אלינו עובדת של קופ"ח כללית/מכבי עם מסמכים של "תביעה לתשלום דמי פגיעה והודעה על פגיעה בעבודה". מילאתי את כל המסמכים אבל יש לי כמה שאלות שאשמח לקבל עליהן תשובה:

1. האם המסמך הזה הוא למעשה מסמך תביעה על נזקי גוף?
  2. האם במקביל לתביעת הביטוח לאומי אני זכאי גם לתבוע את חברת הביטוח על נזקי גוף? אם כן, האם תביעה אחת פוגעת בחברתה?
  3. לפי אילו קריטריונים נקבע הפיצוי על נזקי גוף?
  4. במה שונה, אם בכלל שונה, "תאונת עבודה" מ"תאונת דרכים" מבחינת פיצויים? ת'כלס, זו הייתה תאונת דרכים, אבל מכיוון שזה היה בדרך לעבודה, הבחורה במיון (שלא נראתה בקיאה במיוחד) אמרה לנו שזה לסמן תאונת עבודה.
  5. האם תביעת הגוף של חברת הביטוח יכולה לפגוע איכשהו בתביעת הנזיקין על הרכב (הרכב הלך טוטלוס).

תודה מראש לכל העוזרים!

liavl

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא

2. כן. מה שמתקבל מהביטוח הלאומי מקוזז מסכום הפיצוי שהיא זכאית לקבל כנפגעת תאונת דרכים.

3. המווווון- תקצר היריעה מלתאר.

4. זו גם תאונת עבודה וגם תאונת דרכים. תקצר היריעה לפרט מה הקריטריונים לקבלת פיצוי כנפגעת עבודה וכנפגעת תאונת דרכים.

5. לא.

גילו נאות אני עו״ד העוסק בנזקי גוף.

ממליץ לפני מילוי וחתימה על טופס כל שהוא להתייעץ עם עו״ד שעוסק בנזקי גוף וייצוג נפגעי תאונות דרכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה תאונה שקרתה בדרך לעבודה אז זו תאונת דרכים. אני לא מומחה אבל אני יודע מניסיון שצריך להוכיח את זה וזה החלק הלא פשוט של העניין.. מומלץ להיעזר בעורך דין כי אחרת אף אחד לא מבטיח לך שתצליח להשיג את מה שאתה רוצה.. בכל אופן יש מקום לתבוע את הביטוח הלאומי אם יש נזק ואי אפשר לעבוד. אבל שוב עדיף לשאול את המומחים. אני יודע מניסיון שאח שלי לקח עורך דין ולו הצליח. אם אתה רוצה קוראים לעורך דין איתן פרגו, הוא די מוכר תעשה עליו גוגל.. זה המספר טלפון של המשרד שלהם לקחתי מהאתר 0722239916 שיהיה בהצלחה אחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה תאונה שקרתה בדרך לעבודה אז זו תאונת דרכים. אני לא מומחה אבל אני יודע מניסיון שצריך להוכיח את זה וזה החלק הלא פשוט של העניין.. מומלץ להיעזר בעורך דין כי אחרת אף אחד לא מבטיח לך שתצליח להשיג את מה שאתה רוצה.. בכל אופן יש מקום לתבוע את הביטוח הלאומי אם יש נזק ואי אפשר לעבוד. אבל שוב עדיף לשאול את המומחים. אני יודע מניסיון שאח שלי לקח עורך דין ולו הצליח. אם אתה רוצה קוראים לעורך דין איתן פרגו, הוא די מוכר תעשה עליו גוגל.. זה המספר טלפון של המשרד שלהם לקחתי מהאתר 0722239916 שיהיה בהצלחה אחי.

את מה בדיוק צריך להוכיח? שזה קרה בדרך לעבודה? שהלכנו למיון?

אם אפשר לשאול, כמה העו"ד לקח לאח שלך על המקרה?

האם מישהו יודע איפה אני יכול להשיג באופן כללי את המסמכים לתביעת נזקי גוף באופן עצמאי?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה כזה מומלץ להתייעץ עם עו"ד לפני הגשת תביעה – בהתאם לנזק ישצורך לבדוק איזו סיטואציה (תאונת עבודה לעומת תאונת דרכים) תקנה לכם פיצוייםמשופרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...