Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמינות רנו פלואנס 1.5 דיזל שנת 2011 או 2012

liorsn
שימו לב! השרשור הזה בן 3287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש רכב משפחתי מרווח (שלושה ילדים), חסכוני ואמין.

קיבלתי המלצה חמה על הרנו פלואנס וגם עסקת ליסינג פרטי מזמינה - 5000 ש"ח מקדמה ותשלום חודשי של כ-1000 ש"ח לשנתיים. הרכב מגיע עם אחריות לשנה.

הבנתי שהדגם סובל מתקלות חשמל - והייתי שמח לקבל חוות דעת על אמינות הרכב. כאמור ירידת הערך לא רלבנטית מאחר ומדובר בעסקת ליסינג לשנתיים שבסיומה אני מניח מפתחות על השולחן.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גרסת הדיזל מעולה. חסכונית, זריזה ומרווחת. הנדסת האנוש קצת בעייתית, אבל אתה תתרגל.

אני מכיר כמה רכבים כאלו ממודל 2011 ו-2012 שמגרדים היום את ה-100 אלף קילומטרים עם מעט מאוד תקלות.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. יש לי למשל חבר טוב שקנה פלואנס דיזל אוטומטית מודל 2011, החליפה קורולה 2003. הרכב נוסע על בסיס יומי מהרצליה ליוקנעם וחזרה, צריכת דלק של 18 ולפעמים 19 קילומטרים לליטר. עד היום הייתה רק תקלה אחת - רעש מוזר מהגיר בגלל איזה משהו משוחרר. כל השאר זה רק תאונות ודפיקות שהוא עשה, אפס בעיות. מרוצה עד הגג, הרכב חוסך לו מאות שקלים בחודש בהוצאות הדלק.

לגבי הנדסת אנוש בעייתית - מערכת השמע, למשל, מסורבלת לתפעול. בבקרת האקלים המפוצלת, למשל, השליטה תמיד מופרדת לימין-שמאל ואי אפשר לשנות את הטמפרטורה בכל האוטו בלחיצה אחת. קצת מעצבן, אבל אפשר לחיות עם זה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

יש לי רנו מגאן טורבו דיזל סטיישן (1500), (נקרא אסטייט ספורט טורר בחו"ל) - מודל 2013 רמת גימור אקפרסיון, גיר "אוטומטי" קלאצ' כפול 6 הילוכים - שהוא למעשה רובוטי - נוסע עם הרכב שנתיים 62000ק"מ, פרט לטיפולים - 0 תקלות!

הגיר עובד חלק, מעקב צמוד על צריכת הדלק (משולבת) 17.6 קמ"ל ממוצעת.

הדבר היחידי שלכאורה מפריע, - היעדר פתחי מיזוג אויר לנוסעים מאחור.

אני אחליף ככל הנראה בקרוב, לפלואנס דיזל חדשה (היא מגיעה עם פתחי איוורור מאחור) .

אין לי שום אינטרס אישי - לאחר שנים רבות שנמנעתי מרכב צרפתי (רנו, פיז'ו-סיטרואן) - הופתעתי לטובה מרמת האמינות, מצויידת בבקרת שיוט, נוח לנסיעה למרחקים ארוכים ובנסיעות כאלו מגיעים ל 20קמ"ל ויותר.

הבדל נוסף הוא בארץ היצור - הפלואנס שלמעשה תוכננה ע"י סמסונג מוטורס בקוריאה מיוצרת בתורכיה

המגאן סטיישן - מורכבת בספרד, זה לא ממש משנה את איכות ההרכבה.

ABA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ABA, להורים שלי יש רכב כזה, רק שהם נסעו הרבה פחות ממך, הגיר והמנוע מצוינים, יצא לי לנהוג על הרכב לתקופה מסוימת, הרכב מאוד חסכוני (בעיר הוצאתי בסביבות 1:15, מחוץ לעיר ההורים שלי מוציאים 1:21-1:22, משולב כמוך בערך - 1:18).

בקרת השיוט אכן מאוד שימושית, יש לי כזאת בקליאו וכאחד שנסע הרבה מחוץ לעיר זה היה מאוד שימושי.

אבא שלי היה שבוע שעבר עם הרכב בטיפול, פגש שם נהגי מוניות שעשו תוך שנה 200 אלף ק"מ, רק טיפולים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ABA, להורים שלי יש רכב כזה, רק שהם נסעו הרבה פחות ממך, הגיר והמנוע מצוינים, יצא לי לנהוג על הרכב לתקופה מסוימת, הרכב מאוד חסכוני (בעיר הוצאתי בסביבות 1:15, מחוץ לעיר ההורים שלי מוציאים 1:21-1:22, משולב כמוך בערך - 1:18).

בקרת השיוט אכן מאוד שימושית, יש לי כזאת בקליאו וכאחד שנסע הרבה מחוץ לעיר זה היה מאוד שימושי.

אבא שלי היה שבוע שעבר עם הרכב בטיפול, פגש שם נהגי מוניות שעשו תוך שנה 200 אלף ק"מ, רק טיפולים.

אני עם פלואנס דיזל 2014 אוטומט .ומגיע לצריכת דלק של 1/16.5 +/-.בנסיעה של כ50% עירוני ו50% ובינערוני

מעניין שאתם מגיעים לצריכת דלק טובה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי מאיש תפעול שעובד בפריים ליס שיש לרכב נטיה לשרוף פנסי חזית. אני מניח שהבעיה היא בחברת הליסינג ששמה נורות לא תואמות.

אצלנו 75k רנו מגאן החלפנו פעם אחת.

בקשר לצריכת הדלק היא 4.8 ליטר ל100 קילומטר. 80% בין עירוני ו20% בעיר.

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם פלואנס דיזל 2014 אוטומט .ומגיע לצריכת דלק של 1/16.5 +/-.בנסיעה של כ50% עירוני ו50% ובינערוני

מעניין שאתם מגיעים לצריכת דלק טובה יותר

שילוב של נהיגה רגועה ומחושבת ורגל לא כבדה על הגז.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

יש לי רנו מגאן טורבו דיזל סטיישן (1500), (נקרא אסטייט ספורט טורר בחו"ל) - מודל 2013 רמת גימור אקפרסיון, גיר "אוטומטי" קלאצ' כפול 6 הילוכים - שהוא למעשה רובוטי - נוסע עם הרכב שנתיים 62000ק"מ, פרט לטיפולים - 0 תקלות!

הגיר עובד חלק, מעקב צמוד על צריכת הדלק (משולבת) 17.6 קמ"ל ממוצעת.

הדבר היחידי שלכאורה מפריע, - היעדר פתחי מיזוג אויר לנוסעים מאחור.

אני אחליף ככל הנראה בקרוב, לפלואנס דיזל חדשה (היא מגיעה עם פתחי איוורור מאחור) .

אין לי שום אינטרס אישי - לאחר שנים רבות שנמנעתי מרכב צרפתי (רנו, פיז'ו-סיטרואן) - הופתעתי לטובה מרמת האמינות, מצויידת בבקרת שיוט, נוח לנסיעה למרחקים ארוכים ובנסיעות כאלו מגיעים ל 20קמ"ל ויותר.

הבדל נוסף הוא בארץ היצור - הפלואנס שלמעשה תוכננה ע"י סמסונג מוטורס בקוריאה מיוצרת בתורכיה

המגאן סטיישן - מורכבת בספרד, זה לא ממש משנה את איכות ההרכבה.

ABA

בכל הביקורות שקראתי על המגאן אסטייט (סטיישן) ציינו שישנו הבדל באיכות ההרכבה בינה לבין הפלואנס

האם מישהו יודע אם ההבדל באמת מורגש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב לכולם. אני חייב להגיד שהאינסטינקט שלי אומר שהפלואנס היא הרכב הנכון

הוא עונה על כל הצרכים שלי - מרווח, חסכוני וכו. גם דיברתי עם שני אנשים בעלי הרכב שהיו מאוד מרוצים, אבל דוד שלי שעובד בחברת ליסינג אמר לי שהוא אוסר עליי להתקרב לרכב הזה, קצין רכב אמר שהדגם נוטה לתקלות חשמל מרובות. בכל מקרה אני מתכנן לרכוש את הרכב במסלול של ליסינג פרטי לתקופה של שנתיים מה שמוריד את הסיכון (אחריות בשנה הראשונה) ובמקרה כזה אני יכול לקבל היסטוריית טיפולים מלאה. בנוסף חשבתי אולי לשאול מוסך מורשה של רנו. במידה ולא, איזה רכב בשנתון הזה עדיף? פורטה, קורולה יונדאי i35?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליס 4 יו. זה מותנה במקדמה שאתה נותן ובקמ של הרכב. יש הגבלה של 35k בשנה.

עדיין אני אשמח לדעה על הרכב.

1000 שח לחודש נשמע קצת מידי

אשמח לשמוע מאיפה משיגים כזה מחיר והאם יש הגבלת קילומטרים?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיות חשמל, שאנשים יפסיקו לספר סיפורים, זה לא רנו משנת 98', זה רנו מודרנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...