Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לשיפורים בהונדה סיוויק 98 ידנית

שימו לב! השרשור הזה בן 3264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני ליאור קריכלי מאשדוד בן 22 יש לי

הונדה סיוויק

לבנה שנת 98 ידנית מנוע VTEC עברה 280K ק"מ בלי תאונת שסי אחת אפילו רק תאונה דלת אחורית שהחלפתי לדלת מקורית הזמנה אישית

כרגע יש לי תקלה של חום מנוע שעולה שאני במצב סרק

http://www.carsforum.co.il/vb/showth...83#post4700783

העניין הוא לא פתרון התקלה אלא חלק מהשאלה הבאה שלי.

הרכב עלה לי 15 אלף, ומאז השקעתי בו לריפוד, מערכת שמע, והרבה אהבה, אני מאד אוהב את הרכב ולא מזמן השקעתי על רדיאטור חדש החלפתי לו צינורות מים ואוויר, חודש שעבר עשיתי טסט ועכשיו אני יוציא 1000 שקל לפתרון של התקלה שלי.

יש לי 2 אופציות, הראשונה למכור את הרכב שלי בפחות ממה שקניתי ולרכוש רכב בסביבות ה30-40 אלף.

והאופציה השנייה היא האופציה שאני יותר מעדיף , זה להשאיר את הרכב ולשפץ אותו עד היסוד בין אם זה אומר להחליף מנוע מייבוא בעלות של 5-6 אלף ש"ח להחליף גיר במידת הצורך (כרגע אין צורך),

צמיגים ,רפידות ציריות בולמים בלמים ממש שבצור של הכל.

הרכב בייצור הוא 125 כ"ס כמובן שאחרי 17 שנה של בלאי על הכביש הוא לא מגיע לנצילות של הכח המלא שהמנוע מסוגל, אבל עדיין הרכב הזה חייה רעה יושב יפה מאד על הכביש אפילו חברים שלי שנוהגים על רכבים חדשים עולים על הרכב שלי ומתלהבים מהנסיעה שלו המנוע אלומיניום והוא מאד קל, מגיע ל160 קמ"ש במישור ישר, מאיץ ל100 ב12-13 שניות הישג מעולה לרכב בשנה כזאת. וממש לא בא להיפרד ממנו כי למרות כל הרכבים החדשים שקיימים, את הצורה של הרכב שלי אני מאד אוהב הוא ניראה קצת פשע אבל נתעלם.

אז ככה השאלה היא מה עוד אפשר לשפר ברכב בשביל לעשות ממנו רכב טיל, אם יש אופציה לטורבו להגדיל את הכ"ס צמיגים או כל דבר כזה או אחר שיתרום להאצה שרכב חדש יתבייש לפתוח מולי ברמזור.

כמובן שאני רוצה דברים חוקיים ,אבל גם אם יש דברים לא חוקיים אני ישמח שתגיבו בשביל לדעת לידע עצמי.

אז מה דעתכם כדאי להשקיע את הכסף בשיפוץ (אם כן אני ישמח לשמוע עלויות) או לקנות רכב חדש וזהו - גם אם אני קונה רכב חדש זה יהיה הונדה סיוויק רק שנתון חדש יותר והתקציב יהיה 30-40 או הלוואה או ליסינג (כמו שרשמתי - זאת לא האופציה שאני מעדיף) .

אני ישמח לשמוע עצות עובדתיות ופחות השערות, תודה רבה לכל העוזרים

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...