Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר שאלות לאחר שעברתי תאונה לפני כמה חודשים (התאריך מתעדכן)

שימו לב! השרשור הזה בן 3258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, אני קודם אסביר על התאונה:

אני נהג ברכב, נמצאים איתי עוד 2 אנשים, אחד מקדימה ואחד מאחורה כמובן,

אנחנו בדרך לחבר אחר, אנחנו צריכים לפנות שמאלה, יש רמזור אדום, חיכינו לירוק כמובן,

בירוק מלא נסעתי, תוך כדי הפניה שאני בתוך הצומת מישהו שיורד מהכביש ממול נכנס בי,

כדי שתבינו את הצומת אצרף תמונות:

כאן אני פניתי שמאלה:

https://www.google.co.il/maps/@32.798909,35.520692,3a,75y,190.06h,54.58t/data=!3m4!1e1!3m2!1sJyPqatIq-_0YA0zHWl9Q9g!2e0!6m1!1e1?hl=iw

מכאן הפוגע הגיע:

https://www.google.co.il/maps/@32.79894,35.520318,3a,75y,67.91h,57.49t/data=!3m4!1e1!3m2!1sOqmK2q57wyCVVi5ShB9n4w!2e0?hl=iw

כאן בערך הוא נכנס בי:

https://www.google.co.il/maps/@32.79885,35.520531,3a,75y,186.1h,54.66t/data=!3m4!1e1!3m2!1sgnlhHckxF8b6xp3di-FQFw!2e0!6m1!1e1?hl=iw

הנזק שלי (הרכב נפגע): שמשה קדמית, דלת קדמית, מכסה מנוע, פנס, טמבון קדמי, גלגל,

וכנראה עוד כמה חלקים של המתלה ושל הברקסים . (האוטו המדובר טויוטה קורולה מודל 07)

חשוב לציין שלא נפתחו כריות אוויר .

לנהג הפוגע הייתה פגיעה בשאסי ונפתחו לו כריות אוויר, הטיפש נעל את הדלתות

כשבאתי לעזור לו לצאת כנראה הוא חשב שבאתי להרביץ לו .

אז הזמנו משטרה ואיתה אמבולנס פינו אותנו למיון לבדיקות כלליות וברוך ה' כולנו בסדר .

כששיחררו אותנו מהבית חולים הלכנו חזרה לזירה והרכבים כבר היו על גרר,

הבוחן תאונות אמר שהמאזדה אשמה .

אני נהג חדש וצעיר, לרכב שלי יש טסט ביטוח חובה ומקיף לא יודע מה עם השני .

עכשיו השאלות שלי:

השוטר לקח לי את הרישיון, מדוע ? אני לא אשם ? ולכמה זמן ?

מה המשך ההליך ? למי להתקשר ולאיפה ללכת ?

אשמח אם תעזרו לי אני לא מבין כלום בכל הבירוקרטיה הזאת .

Audi A3 8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הבוחן אמר לך אבל זה שטויות, כל עוד הנהג השני לא הודה באשמה ואמר שהוא עבר באדום(וקשה לי להאמין שזה קרה) אז זו מילה שלך נגד מילה שלו.

ואם אין לך שום עדים נטרלים (החברים שלך לא נחשבים), אז אתה כרגע בעיני המשטרה אשם בתאונה בדיוק כמו הנהג השני.

יזמנו אותך ואת הנהג השני לחקירה, יכול להיות שישללו לך את הרישיון ויכול להיות גם שיאשימו אותך בתאונה.

לגבי הנזק לרכב תפעיל את הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הבוחן אמר לך אבל זה שטויות, כל עוד הנהג השני לא הודה באשמה ואמר שהוא עבר באדום(וקשה לי להאמין שזה קרה) אז זו מילה שלך נגד מילה שלו.

ואם אין לך שום עדים נטרלים (החברים שלך לא נחשבים), אז אתה כרגע בעיני המשטרה אשם בתאונה בדיוק כמו הנהג השני.

יזמנו אותך ואת הנהג השני לחקירה, יכול להיות שישללו לך את הרישיון ויכול להיות גם שיאשימו אותך בתאונה.

לגבי הנזק לרכב תפעיל את הביטוח.

מה שהבוחן אמר שטויות ? אני חושב שאם הוא אמר שהמאזדה אשמה היא אשמה לא ?

אני יכול לבדוק אם יש מצלמות ברמזור ?

Audi A3 8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שטויות אבל הוא לא יכול לקבוע באופן חד משמעי מי עבר באדום, הוא יכול לגלות הרבה נתונים אחרים שאולי יכולים לעזור אם יש שוני בין הממצאים בשטח והגרסה שהנהג מסר.

בו נגיד שבלי עדים נטרלים זה יכול להיות סיפור בעייתי, קשה לי להאמין שיש מצלמות בצומת.

אתה אומר שהשוטר לקח לך את הרישיון, הוא שלל לך אותו ל30 יום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שטויות אבל הוא לא יכול לקבוע באופן חד משמעי מי עבר באדום, הוא יכול לגלות הרבה נתונים אחרים שאולי יכולים לעזור אם יש שוני בין הממצאים בשטח והגרסה שהנהג מסר.

בו נגיד שבלי עדים נטרלים זה יכול להיות סיפור בעייתי, קשה לי להאמין שיש מצלמות בצומת.

אתה אומר שהשוטר לקח לך את הרישיון, הוא שלל לך אותו ל30 יום?

הבנתי .

הוא לא אמר לי לכמה זמן, פשוט אמר לי להביא את הרישיון ..

אם אתקשר למשטרה אוכל לבדוק לכמה זמן ? או אם ארד לתחנה ?

Audi A3 8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות"ש - נסה לחפש מצלמות באזור שהיו יכולות לתעד את המקרה. בנוסף, מדבריך משתמע, שהרכב הפוגע עבר באדום , אולי יש מצלמת רמזור.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את המקום, יורד שם כל יום.

המאזדה פגעה בטויוטה כי הוא ירד במהירות מהירידה מכיוון צומת כפר חיטים ולא הצליח לעצור, בכביש חלק זה בלתי אפשרי לעצור שם.

אתה קשור לאוהד לא? שמח שאתם בסדר.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות"ש - נסה לחפש מצלמות באזור שהיו יכולות לתעד את המקרה. בנוסף, מדבריך משתמע, שהרכב הפוגע עבר באדום , אולי יש מצלמת רמזור.

אכן הוא עבר באדום, מקודם עברתי שם, אין מצלמות לצערי ..

לקח לרכב הבא: מצלמת דרך קדימה ואחורה .

אני מכיר את המקום, יורד שם כל יום.

המאזדה פגעה בטויוטה כי הוא ירד במהירות מהירידה מכיוון צומת כפר חיטים ולא הצליח לעצור, בכביש חלק זה בלתי אפשרי לעצור שם.

אתה קשור לאוהד לא? שמח שאתם בסדר.

אוהד הוא אחי הגדול .

מי אתה אם אפשר לשאול ?

Audi A3 8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר יקח את רשיון הנהיגה של המעורבים כולל רשיון רכב, קרוב לודאי שאתה אמור להגיע אליו לתחנה להמשך חקירה שבסיומה או שתקבל את הרשיון בחזרה או שתקבל שלילה מנהלית. הבוחן גם אמור להשאיר לך כרטיס ביקור שלו עם פרטים למי להתקשר ומתי להגיע

דבר איתו מחר הכי פשוט

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוחן כבר החליט כנגד מי יש להגיש כתב אישום ועכשיו הוא פועל לאיסוף הראיות .

אם אתה לא יודע כנגד מי הבוחן פועל לאיסוף ראיות כנראה שזה אתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוחן כבר החליט כנגד מי יש להגיש כתב אישום ועכשיו הוא פועל לאיסוף הראיות .

אם אתה לא יודע כנגד מי הבוחן פועל לאיסוף ראיות כנראה שזה אתה.

למה שהוא יאסוף ראיות נגדי ? הוא כבר אמר שהמאזדה ימח שמה אשמה

Audi A3 8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטטוס שלך יכול אחד מהבאים :

1) עד או קורבן

2) חשוד שכנראה יהפוך לנאשם

לעדים או קורבנות לא לוקחים את רשיון הנהיגה, מהתאור שלך גם לא ברור מה הנסיבות בהן הוא לקח לך את הרשיון

האם מסרת עדות כלשהיא ? הוא ביקש ממך לתאור או הארוע או לבצע פעולות כלשהן כגון הצבעה וכו... ?

הזמין אותך לתת עדות/חקירה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהד הוא אחי הגדול .

מי אתה אם אפשר לשאול ?

עבדתי איתו בקיסר.

ושנה מתחתיו במכללה. תמסור ד''ש :-P

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטטוס שלך יכול אחד מהבאים :

1) עד או קורבן

2) חשוד שכנראה יהפוך לנאשם

לעדים או קורבנות לא לוקחים את רשיון הנהיגה, מהתאור שלך גם לא ברור מה הנסיבות בהן הוא לקח לך את הרשיון

האם מסרת עדות כלשהיא ? הוא ביקש ממך לתאור או הארוע או לבצע פעולות כלשהן כגון הצבעה וכו... ?

הזמין אותך לתת עדות/חקירה ?

אז ככה אני אעדכן קצת:

הזמינו אותי לעדות בתחנה בעפולה. הגעתי ונתתי עדות. החזירו לי את הרישיון. בקשר לנהג השני לא יודע מה איתו אבל שיחררו את האוטו ואני אעדכן באמשך

Audi A3 8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים שצורמים.

1. בוחן תנועה לא מבין? הרי זה התפקיד שלו לבחון את זירת האירוע ולהחליט מי אשם בתאונה וע"פ זה להגיש כתב אישום.

2. מניסיון של חברה לעבודה, קודם כל לוקחים את הרישיון, אח"כ מבררים. למה? למשטרת ישראל הפתרונים. (כנראה שיש איזה היגיון מאחורי זה, שאני כנראה לא יודע.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...