Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר שאלות לאחר שעברתי תאונה לפני כמה חודשים (התאריך מתעדכן)

שימו לב! השרשור הזה בן 3260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוחן תנועה הוא לא קוסם, הוא לא יכול לראות את העבר.

אם קרתה תאונה בצומת מרומזרת בלי עדים ובלי מצלמות, הבוחן בחיים לא יוכל לדעת מי עבר באדום ומי בירוק.

כל עוד אין הוכחה חד משמעית לגבי מי אשם בתאונה(עד נטרלי, סרטון ממצלמה), אז שני הנהגים חשודים באותה מידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוחן תנועה הוא לא קוסם, הוא לא יכול לראות את העבר.

אם קרתה תאונה בצומת מרומזרת בלי עדים ובלי מצלמות, הבוחן בחיים לא יוכל לדעת מי עבר באדום ומי בירוק.

כל עוד אין הוכחה חד משמעית לגבי מי אשם בתאונה(עד נטרלי, סרטון ממצלמה), אז שני הנהגים חשודים באותה מידה.

אני מניח שעל סמך ניסיון (?)

המון תאונות קורות בצומת הזאת ....

ברכב הבא כל כך תהיה מצלמת דרך הכי איכותית שיש .

Audi A3 8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוחן תנועה מנוסה עם מוטיבציה בצמתים מסוימים יכול לקבוע מי עבר באדום גם ללא הוכחה חד משמעית או עד שאומר שרואה במפורש מי עבר באדום וכו', אלא עפ"י תכנות הרמזורים והתנועה מסביב.

וצריך לזכור גם שחלק גדול (ואולי הכי גדול) זה התרשמות בוחן התנועה משני הצדדים שלפניו, ממה שסיפרו ומההתאמה למציאות שהוא רואה במה שלפניו (הרכבים, מיקום הפגיעות, הנקודה בכביש שהפגיעה הייתה וכו').

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרים רבים בו מדובר במילה מול מילה של הנהגים בלבד, וכל אחד מהם טוען שהוא עבר בירוק , המשטרה אינה מאשימה אף נהג.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוחן תנועה מנוסה עם מוטיבציה בצמתים מסוימים יכול לקבוע מי עבר באדום גם ללא הוכחה חד משמעית או עד שאומר שרואה במפורש מי עבר באדום וכו', אלא עפ"י תכנות הרמזורים והתנועה מסביב.

וצריך לזכור גם שחלק גדול (ואולי הכי גדול) זה התרשמות בוחן התנועה משני הצדדים שלפניו, ממה שסיפרו ומההתאמה למציאות שהוא רואה במה שלפניו (הרכבים, מיקום הפגיעות, הנקודה בכביש שהפגיעה הייתה וכו').

איך תכנות הרמזורים או התנועה מסביב תגרום לבוחן לראות את העבר?

יש כל כך הרבה אפשרויות וגרסאות שונות שזה בלתי אפשרי לדעת מי עבר באדום, אולי בכלל שניהם עברו באדום?

שזו מילה נגד מילה, בלי שום שובר שוויון אין שום דרך לדעת מה קרה באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח כי ידוע שתכנות הרמזורים הוא כזה שמכיוון מזרח למערב ומכיוון מזרח דרום הופכים לירוק יחד, ולאחר זמן מסוים ממזרח לדרום הופך לאדום וממערב למזרח הופך לירוק, ולאחר מכן יש סבב רמזורים מלא.

נניח שרכב אחד נסע ממזרח לדרום (פונה שמאלה) ואחד ממערב למזרח ויש תאונה (הרכב הראשון עבר באדום), שואלים שאלות, הנהג של הרכב הראשון טוען עברתי בירוק, השני טוען עברתי בירוק, כל אחד מספר סיפור כדי לתת אמינות לטענתו, שניהם טוענים כי ממזרח למערב הייתה תנועה שעברה בירוק.

ואז אותו בוחן תנועה עושה 1+1 ואומר, לנהג הראשון היה ירוק שהתחלף לאדום, לנהג השני היה אדום שהתחלף לירוק בזמן שלתנועה ממזרח למערב יש ירוק, ונמצא השקרן.

כמו שאמרתי, זה לא בהכרח נכון לכל המקרים, זה לא בהכרח נכון לכל הבוחנים בכל הימים, צריך רמזור שהתכנות שלו ידוע (או שרוצים להוציא את התכנות שלו), ובוחן עם רצון ומוטיבציה.

בשורה התחתונה זה אפשרי לפעמים לפענח מי השקרן גם בלי עדות חיצונית או צילום, אלא על סמך התנגשות בין דברי השקרן למציאות.

מקרה שבו שניים מנתיבים נגדיים עברו באדום לא סביר בעליל.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח כי ידוע שתכנות הרמזורים הוא כזה שמכיוון מזרח למערב ומכיוון מזרח דרום הופכים לירוק יחד, ולאחר זמן מסוים ממזרח לדרום הופך לאדום וממערב למזרח הופך לירוק, ולאחר מכן יש סבב רמזורים מלא.

נניח שרכב אחד נסע ממזרח לדרום (פונה שמאלה) ואחד ממערב למזרח ויש תאונה (הרכב הראשון עבר באדום), שואלים שאלות, הנהג של הרכב הראשון טוען עברתי בירוק, השני טוען עברתי בירוק, כל אחד מספר סיפור כדי לתת אמינות לטענתו, שניהם טוענים כי ממזרח למערב הייתה תנועה שעברה בירוק.

ואז אותו בוחן תנועה עושה 1+1 ואומר, לנהג הראשון היה ירוק שהתחלף לאדום, לנהג השני היה אדום שהתחלף לירוק בזמן שלתנועה ממזרח למערב יש ירוק, ונמצא השקרן.

כמו שאמרתי, זה לא בהכרח נכון לכל המקרים, זה לא בהכרח נכון לכל הבוחנים בכל הימים, צריך רמזור שהתכנות שלו ידוע (או שרוצים להוציא את התכנות שלו), ובוחן עם רצון ומוטיבציה.

בשורה התחתונה זה אפשרי לפעמים לפענח מי השקרן גם בלי עדות חיצונית או צילום, אלא על סמך התנגשות בין דברי השקרן למציאות.

מקרה שבו שניים מנתיבים נגדיים עברו באדום לא סביר בעליל.

מעניין .. אני אגש לצומת לראות את הסדר התחלפות .

Audi A3 8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדר המופעים ברמזור אינו קבוע, הוא משתנה לפי שעות ביום , לפי יום בשבוע. לכן עליך ללכת ביום ובשעה בה התאונה התרחשה.

מדוקטורט שעשיתי בזמנו , יחד עם רב בוחנים וותיק ביותר, אם שני הנהגים טוענים אני עברתי בירוק , ואין עדות נייטרלית מסייעת, בד"כ זה מסתיים ללא אישום, בייחוד עם מדובר בתאונת נזק בלבד.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין .. אני אגש לצומת לראות את הסדר התחלפות .

סדר המופעים ברמזור אינו קבוע, הוא משתנה לפי שעות ביום , לפי יום בשבוע. לכן עליך ללכת ביום ובשעה בה התאונה התרחשה.

מדוקטורט שעשיתי בזמנו , יחד עם רב בוחנים וותיק ביותר, אם שני הנהגים טוענים אני עברתי בירוק , ואין עדות נייטרלית מסייעת, בד"כ זה מסתיים ללא אישום, בייחוד עם מדובר בתאונת נזק בלבד.

כמו שכתב ישה, שים לב למילים הפותחות את ההודעה שלי - נניח ותכנות הרמזור ידוע.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון ..כמה דברים בהתנהלות של הביטוח

היו מוזרים לדעתי אשמח לדעתכם .. דבר ראשון עדיין לא קיבלנו שקל מהביטוח.. דבר שני הביטוח אמר לנו להשיג את הפרטים של הפוגע .. מוזר הם צריכים לשבור את הראש עם זה לא ?

והתקשרתי לאחראי תאונות והוא אמר שהם קבעו שאף אחד לא אשם

Audi A3 8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש מהרשות המקומית "תעודת מידע" לגבי הרמזור כולל החוברת של המופעים הזמנים תרשימי הזרימה והגאומטריה

העלות סביב 100 שקלים.

הרשות מחויבת על פי חוק למסור לך עותק מאושר מהתוכנית ( חוק חופש המידע). צריך להיות עותק שיש בו צילום חתום ע"י המפע"ת צפון( המפקח על התעבורה מחוז צפון ,או מהנדס המחוז) עם מכתב מלווה מהרשות המקומית.

אחרי שתקבל, אין לי בעיה לעזור לך לקרוא את התוכנית ולהבין את פעולת הרמזור

שבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...