Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין סקודה פאביה אוטו', טויוטה יאריס אוטו' או סוזוקי סוויפט אוטו'

ryudo30
שימו לב! השרשור הזה בן 3303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני מחפש מכונית מיני או סופרמיני אוטומטית חסכונית וקלה לרווק.

אני בעיקר נוסע בעיר ובסופי שבוע לטיולים.

אחרי לבטים רבים הגעתי למסקנה שהרכבים הנ"ל הם אלו שאני רוצה, בדגש על סקודה פאביה.

הבעיה הגדולה שלי זה הגיר dsg של סקודה פאביה ועד כמה הוא יתפוס כשאני אמכור אותו ביד 2.

בקשר לקניה הכי בטוחה הרי זה ברור לי שהטויוטה יאריס עם הגיר הרציף והאמין היא קניה בטוחה, ועובדה שאלו הגירים שהונדה וטויוטה משתמשות בו כבר שנים אומרת משהו, הבעיה שחוץ מזה הטויוטה לא היתה נוחה כמו הפאביה.

סוזוקי סוויפט היא הבחיה השמרנית שבין הפאביה ליאריס, הבעיה שזו מכונית שלא מושכת אותי בצורה שלה ונראת כמו סוסיתא משודרגת, וקשה לי לשים כסף על משהו שלא מושך לי את העין.

בכל מקרה אני לא יודע מה לעשות, יש לכם המלצות על רכבים אחרים שאולי פספסתי?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאביה כבר מיושנת ולא בטיחותית כמו הסופר מיני החדשות,מה גם שממש עוד מעט היא מחולפת בדגם חדש,וגם המזדה 2 צריכה להגיע,אני הייתי ממתין.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, שמעתי על הפאביה החדשה, השאלה היא האם זה עוזר לי, כי עדיין זה עם dsg.

בקשר למאזדה 2, היא מכונית עממית, נמכרת מאד, סביר להניח שאני אגיע לסניף ואעמוד בתור כמו לקנייה של אייפון ואצטרך לחכות.

ואני לחוץ על מכונית לעכשיו...אין לי מכונית ד"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לחוץ הייתי בודק את הרנו קליאו,זריזה,מאובזרת ולדעתי גם ניראית טוב.

פיגו 208 נוחה יותר אך פחות זריזה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן חשבתי על זה, אני אלך לבדוק את הקליאו מחר, למרות שיש לי עדיין טראומה מהקליאו 2012 שהיתה למשפחה, כל שבוע נשרפה בה מנורה, ובשביל להחליף מנורה היינו צריכים לקחת אותה למוסך בגלל שקשה מאד להחליף בה מנורה באופן רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...