Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

APR - GOLF R שיא עולם חדש

PIT-STOP
שימו לב! השרשור הזה בן 3243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

APR-R-feat-3.jpg

אז הGOLF R החדשה כבר בארה"ב, APR לא ביזבזו זמן ורכשו אחת חדשה לעצמם, המנוע החדש הדור השלישי של הTSI EA888 הפתיע את כולם והוא רק בתחילת הדרך.

המנוע שנמצא בGOLF R עם ההספקים הגבוהים יותר תוכל למצוא ברכבים כמו הGOLF R/ AUDI S3/ SEAT LEON CUPRA

אחד מהכתבים של הפורום הגדול בעולם לקונצרן VAG VWVORTEX כבר הספיק לנהוג ברכב של APR

תוכלו למצוא פרטים נןספים על הסיקור הזה בקישור פה:

http://www.vwvortex.com/features/reviews-and-road-tests/first-drive-apr-stage-1-golf-r/

APR-R-feat-1.jpg

רשימת החלקים בגולף R:

תוכנת ניהול מנוע

שעון גדישה מבית APR מותאם לMK7

קיט יניקה מבית APR

חישוקי APR שהם כרגע prototype בקוטר 19"

קיט ברקסים שגם הוא prototype מבית APR

APR-R-feat-8.jpg

בסוף השבוע האחרון סוף סוף הייתה הזדמנות לAPR לבדוק את הרכב החדש שלהם MK7 GOLF R על מסלול המרוצים והתוצאה - שיא עולם חדש לגולף R של APR כבר בסטייג' 1

בריצה ללא תוכנה הרכב הוציא תוצאה מכובדת של [email protected] למרחק של 402 מטר (1/4 מייל)

בבדיקה עם תוכנה הרכב הוציא תוצאה מדהימה ושיא עולם חדש של [email protected] למרחק של 402 מטר (1/4 מייל)

GOLF R עם חישוקים 19X8.5, קפיצי הנמכה, קיט ברקסים APR, צמיגי מישלין וקיט יניקה APR.

כל הבדיקות נעשו עם דלק 98 אוקטן.

11116510_10152637217555356_7943084319051376248_o.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
אז הGOLF R החדשה כבר בארה"ב

ואפילו גם בישראל, לפחות 2 יחידות :twisted:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני לא טוען להיות מומחה אבל מכמה מקרים שיצא לי לחוות מרצדס ובמוו מפרסמים נתונים קצת יותר חלשים ממה שקורה שם בפועל

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא טוען להיות מומחה אבל מכמה מקרים שיצא לי לחוות מרצדס ובמוו מפרסמים נתונים קצת יותר חלשים ממה שקורה שם בפועל

לא הבאתי את ה 12.9 מנתוני יצרן. מצאתי את המספרים האלה במבחנים ביוטיוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...