Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר להורדה מהכביש של רכב עם טורבו

שימו לב! השרשור הזה בן 3302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי הונדה טורבו גודשת 1.4 באר (לא ברישיון)

יש לה טסט אבל רציתי לדעת מה קורה ברגע שעוצר אותי בוחן תנועה ? זה הורדה מהכביש לצמיתות?

החרמה? מה אם אני נועל את המכסה מנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקבל קנס, הורדה מהכביש ותאלץ להחזיר את מצב הרכב לקדמותו לפני שתקבל בחזרה את הרישיון.

מה אם אני נועל את המכסה מנוע?

זה כנראה יפתור את כל הבעיות, לך על זה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקבל קנס, הורדה מהכביש ותאלץ להחזיר את מצב הרכב לקדמותו לפני שתקבל בחזרה את הרישיון.

זה כנראה יפתור את כל הבעיות, לך על זה.

מי יבדוק שהחזרתי את הרכב למצב הקודם?

אני יכול פשוט להעביר אותו טסט שוב וזה יחשב כהחזרה למצב המקורי לא?

איזה רישיון לוקחים לא ציינת . רישיון רכב? רישיון נהיגה? שניהם?

בקשר לנעילת מכסה -

הבנתי שמביאים חבלן שפותח עם כלים ולא אכפת לו לעשות נזק בדרך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שיבדוק זה מכון טסטים אבל הוא לא בודק את הרכב "עבור טסט" אלא עבור "החזרה לכביש לאחר הורדה" וזו בדיקה קפדנית יותר ולרוב, מכוני רישוי לא יעיזו לחפף אותה או להעביר אותה ב"תשלום" כמו שעושים בטסטים.

בקשר לנעילה, אם אתה מתקין נעילה של רב בריח, יש מין הסכם כזה שמשטרת ישראל לא חותכת ציוד של חברות ישראליות.

אותי עצרו עם 70 קילו קוקאין מתחת למכסה מנוע, ראו רב בריח, ביטלו את הפורץ וישר שיחררו אותי!

(בנימה רצינית, מה זה השאלות האלה "אם אני נועל?" מה, אתה ילד? שוטר אומר לפתוח, אתה פותח!)

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כל כך מפחד לא להיתפס תנסה לנסוע בשעות שיש הכי פחות תנועה ועל תבלוט על הכביש. כמובן שכרגע אין ביטוח במצבו הנוכחי אז עדיף בכלל כמה שפחות על הכביש. כדי לי לשאול איך אתה מעביר טסט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כל כך מפחד לא להיתפס תנסה לנסוע בשעות שיש הכי פחות תנועה ועל תבלוט על הכביש. כמובן שכרגע אין ביטוח במצבו הנוכחי אז עדיף בכלל כמה שפחות על הכביש. כדי לי לשאול איך אתה מעביר טסט?

טסט קומבינה כמו שקוראים לזה כאן.

תמורת כמה מאות שקלים תוספת כמובן.

בעיקרון האוטו לא רועש יש משתיק ואין עליו כלום שמושך תעין (=את העין)חוץ מטמבון עם דפיוזר, אבל בכל זאת הונדה סיוויק קופה זה סיבה טובה מספיק לעצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יורד על הבן אדם, כאילו שאל שאלה בפורום טויוטה פריוס. השיפור היחיד שמקובל זה צמיגים? חוץ מהשאלה (המאוד מוזרה) על הנעילה של התא מנוע, לא הבנתי מה לא בסדר במה שהוא שאל.

לפותח השרשור, קרא סעיף 4. ב''אחד עשרה הדברות למשפר המתחיל'' יענה לך במדויק על השאלה שלך. (נמצא בשרשורים הדביקים של הפורום)

אגב, לכאורה רכב שאני מכיר, לא חוקי בעליל, החל מהספק כפול מהספק היצרן, ועד בודי קיט מוגזם, היה ללא טסט כמה שנים, לאחרונה חזר לכביש ועבר טסט. עכשיו עד כמה שאני יודע מעל לשנתיים ללא טסט מחייבים לבדיקה במכון התקנים. אפשרי.

עריכה אחרונה על ידי Taipan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*הורדה מהכביש

*החרמה של הרכב עד שקצין רכב מטעם המשטרה בודק את הרכב (אתה משלם)

*במידה ונמצא שינוי מנתוני יצרן הרכב אתה מקבל קנס.

*כמובן שהרכב נפסל לתנועה וחוץ מזה לא רוצה להלחיץ אבל שמעתי לא פעם על מכוניות שנשלחו להשבתה (לרוב ענתיקות שעשו מרוצי כביש) בגלל אותם ״שיפורים״ בטוח ששמעו על זה כאן בפורום.

*בנוסף אם אתה מעוניין שהרכב יסע שוב אתה צריך להביא אישורים ממוסך וממכון רישוי למשרד התחבורה ורק אז אתה מקבל את הרישיון חזרה.

ה״חדשות הטובות״ הן שתקבל החזר כספי באופן יחסי על הזמן בו הרכב כביכול היה מושבת [emoji38].

בתכל׳ס, שטויות גם אני עם תוספת של משהו כמו 80 כ״ס ואני לא כל כך מייחס לזה חשיבות..

פשוט אל תעשה שטויות וסע בזהירות!

עריכה אחרונה על ידי BMW135i
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יורד על הבן אדם, כאילו שאל שאלה בפורום טויוטה פריוס. השיפור היחיד שמקובל זה צמיגים? חוץ מהשאלה (המאוד מוזרה) על הנעילה של התא מנוע, לא הבנתי מה לא בסדר במה שהוא שאל.

לפותח השרשור, קרא סעיף 4. ב''אחד עשרה הדברות למשפר המתחיל'' יענה לך במדויק על השאלה שלך. (נמצא בשרשורים הדביקים של הפורום)

אגב, לכאורה רכב שאני מכיר, לא חוקי בעליל, החל מהספק כפול מהספק היצרן, ועד בודי קיט מוגזם, היה ללא טסט כמה שנים, לאחרונה חזר לכביש ועבר טסט. עכשיו עד כמה שאני יודע מעל לשנתיים ללא טסט מחייבים לבדיקה במכון התקנים. אפשרי.

באחד עשרה הדברות למשפר מתחיל אין שום אזכור למה שקורה אחרי שמקבלים הורדה מהכביש .

רק על התנערות ביטוח וביטול אחריות יצרן

האם אני עלול להפסיד את הכסף שהשקעתי ?

זו השאלה שהכי חשובה לי. כי אם לא אצליח להחזיר אותו לכביש בקומבינות אני אפסיד.

*הורדה מהכביש

*החרמה של הרכב עד שקצין רכב מטעם המשטרה בודק את הרכב (אתה משלם)

*במידה ונמצא שינוי מנתוני יצרן הרכב אתה מקבל קנס.

*כמובן שהרכב נפסל לתנועה וחוץ מזה לא רוצה להלחיץ אבל שמעתי לא פעם על מכוניות שנשלחו להשבתה (לרוב ענתיקות שעשו מרוצי כביש) בגלל אותם ״שיפורים״ בטוח ששמעו על זה כאן בפורום.

*בנוסף אם אתה מעוניין שהרכב יסע שוב אתה צריך להביא אישורים ממוסך וממכון רישוי למשרד התחבורה ורק אז אתה מקבל את הרישיון חזרה.

ה״חדשות הטובות״ הן שתקבל החזר כספי באופן יחסי על הזמן בו הרכב כביכול היה מושבת [emoji38].

בתכל׳ס, שטויות גם אני עם תוספת של משהו כמו 80 כ״ס ואני לא כל כך מייחס לזה חשיבות..

פשוט אל תעשה שטויות וסע בזהירות!

אוקי אז אני מבין שאין דרך לעקוף ולהחזיר לכביש שוב בתשלום .

אגב

כמה שאתם חושבים שהשאלה על הנעילת מכסה מוזרה. זה עבד לחבר שלי בפעם הראשונה. בוודאות. הבוחן שיחרר אותו . רק רציתי לדעת במקרה שלי לא יהיה את המזל הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קונים הונדה טורבו.

עכשיו ברצינות, יש המון רכבים שעברו הסבה לטורבו בארץ, והרבה רכבים עם טורבו שעשו פרוייקטים של הכפלה ושילוש ההספק,

הדרך הכי טובה שאני מכיר זה פשוט לעשות שהכל יראה סטוק, שקט ולא מושך תשומת לב.

בלי מצעד הגאווה בתא מנוע ובלי ספסלים על הבגאז', בנינו גם הרכב נראה הרבה יותר יפה שהוא נקי וחלק בלי שטויות.

זה הסיכון שבתחום צריך לדעת להתמודד ולפעמים לאכול את הכובע על הסיכון.

המחירים של ההונדות טורבו או לא, נמוכים יחסית, וכל הכאב ראש ומה שתצטרך להשקיע כדי להחזיר למצב תקין במידה וקיבלת הורדה לא שווה את זה

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו לך פעם ואחזור שנית , לאחר הורדה מהכביש (קנס של 1000 ש"ח למיטב זכרוני ) אתה צריך להחזיר את הרכב למצב סטוק , לעבור אישור במכון רישוי ורק אז תקבל את הרשיון בחזרה. אף מכון לא יעביר לך את הרכב במצב הזה עם קומבינה

מה תעשה אח"כ עם הרכב , החלטה שלך , אבל זה התהליך

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון אישי. זה 1000 ש"ח קנס + הורדה מהכביש.

במקרה שלי זה היה על אגזוז שמותקן על הWRX שלי. פשוט שמתי משתיק הלכתי לבוחן תנועה בתאריך שהוא קובע איתך מראש , והוא מבצע בדיקה חוזרת ונותן חתימה \ אישור ומבטל את ההורדה.

ישנם מקרים שתצטרך לעשות טסט חוזר. והרכב שלך יהיה מוחרם.

באופן אישי התקנתי משתיק מתכוונן שנסגר ונפתח מתי שאני רוצה ככה שאין רעש ליד שוטרים ... :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...