Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט יישום ציפוי אופטי-קוט 2.0 ננו קראמי 9H הידרופובי קבוע וסופר עמיד

שימו לב! השרשור הזה בן 2815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא לא רילואד, ריסט.

שמפו שמיועד לניקיון ציפויים, מחזיר להם את מה שאבד להם במשך הזמן מאז היישום (התנהגות מים).

ביקורות מעולות, יש לא מעט עדויות מדיטיילינג וורלד של חברים שחשבו שהציפוי שלהם כשל, והוא היה קיים, אך התחבא מתחת לשכבה רצינית של לכלוך שרק השמפו הנ״ל הצליח להסיר (הוא על בסיס אלקליין).

שוב, לא אומר שזה מה שיעזור לך, כמו שזה נשמע, יישמת בתנאים לא תנאים ויש סיכוי שהציפוי עשה את שלו, אבל יש לך גם את האופציה הזו שהיא זולה ונוחה מיישום חדש.

http://www.carpro-us.com/auto-wash/carpro-reset-1-liter-32oz/

שמע, שטפתי עם סיטרוס W&G בריכוז גבוה וסבון כלים, ניסיתי לעשות פלסטלינה, לא עזר. סבירות נמוכה שהציפוי היה שם

עכשו כאמור חידשתי את הציפוי ואם הפעם יצא יותר טוב אני אנסה אולי את הריסט.

אני מחפש עכשו שמפו חזק וללא תוספים. מחכה שיהיו מבצעים של חג\ סוף שנה כדי להזמין את הבילט האמבר [רמז רמז קניה משותפת].

הציפוי עלה לי 250 ש"ח או משהו כזה במכירת חיסול של הרקולס, כל החומרים והציוד מסביב עלה עוד 300 בערך. סך הכול בתוצאה הסופית הרכב נראה טוב, כנראה נסעתי בלי הגנה על הגג כמה חודשים - לא נורא. עם האבק שמצתבר בשבוע בשכונה שלי גם קרינה מהשמש לא תחדור לצבע

יש לי את הדיטיילר של סונאקס שעדין לא ניסית, בקבוק שלם של אופטסיל, קולי 845 שיספיק לפעמיים לכל הרכב, ווקס של דודו בכמות ל3-4 פעמים ושמפו V7 שאמור גם לתת איזה הגנה בכאילו (אגב, יש מצב שלא ראיתי שהOC ירד מזמן כי הייתי שוטף עם הV7 שנותן בידינג מעולה לכמה ימים מהשטיפה). גם אם הפעם הציפוי בגג לא מחזיק כמו שצריך אני חושב שאני מסודר לשנתיים- שלוש שאני אחזיק את הרכב :)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מעדיף לא לעשות ניסויים אגרסיביים על הרכב רק בכדי לבדוק אם הציפוי קיים או לא, מספיק שהוא מבריק ושטיפה מורידה בקלות 90% מהלכלוך הקשה, ולשלשת ציפורים לא משאירה סימנים, לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להיזהר עם חומרים אגרסיביים מדי.

רק לאחרונה נודע לי שלדוגמה פנל וויפ (PANEL WIPE) יכול לפגוע בצורה משמעותית אפילו בציפוי חזק כמו C1.

עריכה אחרונה על ידי נומד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא יכול לפגוע בציפוי (אם לא טועה הוא ph7 בקירוב), מה שכן הוא עלול לפגוע בצבעים עם לכה רכה יותר, ורק בתנאי שהחומר נשאר רטוב על הפח, לדוגמה - דבק בין פאנלים כאשר עושים פוליש, רצוי מאוד לא לרסס על ההדבקה מהפאנל וויפ.

אם כן? להוריד את הדבק, לנגב, ולהדביק מחדש.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ph מתייחס לחומצה\ בסיס. הפאנל וויפ מכיל ממיסים אורגניים די חזקים שיכולים לפגוע בלכה או חומרים פלסטיים שונים. בציפוי זה לא אמור לפגוע כי הוא קראמי (ברובו, אחרי הייבוש). אם יש נקודות שבהן הציפוי לא מושלם הוא יכול לחלחל ולהפריד קצת את הציפוי מהפח.

או שהוא פשוט שובר את החלק המקשר של הציפוי (כאמור, לא 100% קראמיקה) ובפועל ממיס אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכונish אחרי שטיפה:

שטפתי אתמול עם ONR (החומר עם הכי קצת תוספים שיש לי כרגע במלאי).

בגג התוצאה לא ברורה, נראה שיש משהו אבל יכול להיות שהמים מחליקים גם בגלל שאריות של הציפוי החדש או בגלל שעשיתי פוליש והוא חלק יותר. צריך עוד שטיפה-2 עם שמפו חזק בלי תוספים כדי להיות בטוח.

בדלתות האחוריות נראה בידינג\ שיטינג מעולים. מקווה שיחזיק

בינתיים שמתי לניסוי סונאקס BSD על חצי גג וחצי מכסה מנוע. פעם ראשונה שמשתמש בו, נראה אם יחזיק כמה שבועות על הציפוי או יפול כמו כול השאר שניסיתי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...