Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים FALKEN 912/914, הבדל מחיר וביצועים בין הדגמים?

שימו לב! השרשור הזה בן 3299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם,

הגיע הזמן להחליף את כל ארבעת הצמיגים ברכב, ואני אשמח לקבל מכם המלצות והסברים לגבי דגמים של חברה מסוימת. קראתי כאן הרבה ביקורות טובות על הצמיגים של חברת FALKEN, במיוחד על הדגמים 912 ו-914, ורציתי לדעת עד כמה ההבדל בניהם משמעותי? ההבדל במחיר דרך אגב עומד על 20 ש"ח לצמיג אם בכלל.

ביד 2 שני הדגמים מתומחרים באותו מחיר, זה הגיוני? מדובר על כמה פנצ'ריות ולא על אחת.

הגיוני שהדגם החדש נמכר לפנצ'ריות באותו מחיר כמו הדגם הקודם?

תודה לכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי מורכב סט של 4 914, ההבדל הוא בביצועים על כביש רטוב ורמת שחיקה גבוהה נדמה לי. צמיג מעולה מוכרב על פאסאט 2004 שזה רכב כבד ומתנהג טוב.

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית ההמלצה כאן היא לקנות צמיג בן לא יותר מחצי שנה, מה שאומר שגם אוקטובר 2014 זה צמיג טרי (לא יודע איזה שבוע זה יוצא)

בתכלס אם הצמיג נשמר נכון גם בן שנה זה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכנעת אותי, מה גם שהבדל המחירים לא מובן לי. אפשר לדעת בכמה קנית את הצמיגים?

קניתי ב1200 או 1300(ההחשבונית באוטו) כולל איזון והרכבה. והמידה שלי גם לא ממש נפוצה 205/65\15.

טיפ קטן לרענן את הזיכרון, שלא ינסו לדחוף לך ונטיל איטלקי עלק... אין דבר כזה, הם חייבים לפי חוק להחליף ונטיל חדש!! בלי שום תוספת כסף.

רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיג עצמו לא אמור להגיע, אבל על פי חוק בכל פעם שמתקינים צמיג חדש מחוייב על הצמיגאי להרכיב ונטיל חדש וללא תוספת כסף!

רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום וחג שמח,

מה מידת הצמיג שאתה מחפש?

אני מתכוון לקנות את הצמיגים דרך האתר שלכם.

רציתי להתקשר אליכם ביום ראשון כדי לברר מה התאריך שמוטבע על הצמיג, אבל אם אתה יודע את התשובה אז אני מאוד אשמח לדעת. חוץ מזה, לא הבנתי כ"כ את חלוקת התשלום - ע"פ החשבון באתר שלכם אני אמור לשלם לכם 40 ש"ח ואת היתרה במוסך?

מידה של צמיגים: 195/65/15

ron_man - אני אבקש שיחליפו לי ונטיל, מעניין אם יסכימו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונטיל הינו חלק נפרד מהצמיג ומתחבר לחישוק עצמו (לא מדובר באבוב בצמיג רדיאלי) ואכן יש להחליפו. אם הונטיל הוא ממתכת, יש להחליף גומיית אטימה.

אם ברכב קיימים חיישני לחץ אוויר (TPMS), יש ליידע את הצמיגאי, וגם במקרה זה יש להחליף את גומיית האיטום. כאן, אאל"ט, דווקא תיתכן עלות סימלית.

בכל אופן, מציע לבצע את הרכישה דרך טיירקלאב ישירות, מאחר והמחיר שם לפאלקן בדר"כ טוב, וגם תקבל עבור הזמנת רביעיה כרטיס מתנה בשווי 200 ש"ח.

בדוק אגב, אם ברשיון הרכב מופיע קוד עומס ומהירות. אם כן, אתה מחוייב לזהה או גבוה יותר.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון לקנות את הצמיגים דרך האתר שלכם.

רציתי להתקשר אליכם ביום ראשון כדי לברר מה התאריך שמוטבע על הצמיג, אבל אם אתה יודע את התשובה אז אני מאוד אשמח לדעת. חוץ מזה, לא הבנתי כ"כ את חלוקת התשלום - ע"פ החשבון באתר שלכם אני אמור לשלם לכם 40 ש"ח ואת היתרה במוסך?

מידה של צמיגים: 195/65/15

ron_man - אני אבקש שיחליפו לי ונטיל, מעניין אם יסכימו.

אין יסכימו או לא. תוודא שהם מחליפים, תעמוד לעובד על הראש! אני למשל עמדתי חצי מטר ליד העובד גם באיזון גלגלים.

רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלותיך - הפאלקן ZE-914 הוא אכן המחליף של ה-912 וככזה - הוא עדיף ממנו בכמעט כל פרמטר.

בנוסף, ה-914 קיבל ציונים גבוהים יותר לפי התיוג האירופאי וזכה לשבחים רבים לא רק בארץ אלא גם בחו"ל.

אתה מוזמן לקרוא פה ביקורות על הצמיג ממשתמשים בחו"ל. (בכל הסעיפים הצמיג קיבל ציון חיובי מעל ל-86!)

לגבי תאריך היצור אנסה להעמיד פה כמה דברים על תיקונם - לפי החוק היבש ומשרד התחבורה, מותר למכור צמיג עד 6 שנים ממועד ייצורו.

להגיד לך שהייתי קונה צמיג בן 5? או 4? או אפילו 3? ממש לא. כך שהחוק לא רלוונטי מבחינתנו ומבחינת הצרכן.

מה שכן, בתור יבואני המותג, יש לנו עשרות אלפי צמיגים במחסנים ואין לנו דרך לדעת איזה צמיג בדיוק יצא לאיזו הזמנה, לכן לא אוכל לנחש את תאריך היצור המדוייק של הצמיג. מה שכן נוכל לעשות הוא לבדוק מתי המכולה במידה זו נכנסה לארץ ומכך להעריך את תאריך ייצור הצמיג (בערך חודשיים לפני).

במידה זו, שהיא אחת הנפוצות בארץ, אני יכול להבטיח לך שיש תחלופה גבוהה מאד ובהחלט לא סביר שתקבל צמיג מעל גיל שנה. גם אם כן, תוכל לבטל את העסקה ולקבל את ה-40 שקלים ששילמת בחזרה. לגבי הוונטיל אין לך מה לדאוג, בכל החלפה של צמיג מוחלף גם הוונטיל.

לגבי התשלום אתה אכן צודק, באתר משולמים 10 שקלים דמי מקדמה לצמיג ויתרת התשלום מבוצעת בצמיגייה עצמה לאחר ההתקנה.

לא יודע אם שמת לב לזה אך בנוסף מגיע לך גם Dream Card בשווי 200 שקלים מתנה.

מאיזה איזור אתה בארץ ולאן רצית לשלוח את הצמיגים להתקנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי בעבר מטייר קלאב צמיגים של פלקאן ואני מרוצה מהשירות ומהמחירים, וגם במקרה של העיר שלי זה נופל בפנצ'רייה מוכרת ואיכותית.

מה שכן, אם תוכלו לשפר את "היכולת" לוודא על תאריך צמיג חדיש ככל שיהיה וזה יהיה מושלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...