Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים FALKEN 912/914, הבדל מחיר וביצועים בין הדגמים?

שימו לב! השרשור הזה בן 3305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שקראתי מה כתב TIRE CLUB :

בנוסף, ה-914 קיבל ציונים גבוהים יותר לפי התיוג האירופאי וזכה לשבחים רבים לא רק בארץ אלא גם בחו"ל.

אתה מוזמן לקרוא פה

ביקורות על הצמיג ממשתמשים בחו"ל. (בכל הסעיפים הצמיג קיבל ציון חיובי מעל ל-86!)

עשיתי כדבריו ונכנסתי לאתר. באתר המומלץ מתחת לגרף יש הפנייה למבחנים השוואתיים של צמיגים , לא חוות דעת משתמשים.

קשה להגיד שהתרשמתי - בכל המבחנים שצויינו לא יצא ה-914 בציון טוב. במבחן של Auto-Zeitung הגרמני ה - 914 הגיע למקום ה-12 והאחרון וכתבו עליו :

Dry: Quick dry steering but only average braking and a slow lap time

Wet: Oversteer at the limit, a lack of traction on the drive axle, long braking and a slow turn-in make the Falken ZE914 Ecorun poor in the wet

Positive: Poor braking in both the wet and dry, and average lap times make the Falken a non-recommended tyre

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלותיך - הפאלקן ZE-914 הוא אכן המחליף של ה-912 וככזה - הוא עדיף ממנו בכמעט כל פרמטר.

בנוסף, ה-914 קיבל ציונים גבוהים יותר לפי התיוג האירופאי וזכה לשבחים רבים לא רק בארץ אלא גם בחו"ל.

אתה מוזמן לקרוא פה ביקורות על הצמיג ממשתמשים בחו"ל. (בכל הסעיפים הצמיג קיבל ציון חיובי מעל ל-86!)

לגבי תאריך היצור אנסה להעמיד פה כמה דברים על תיקונם - לפי החוק היבש ומשרד התחבורה, מותר למכור צמיג עד 6 שנים ממועד ייצורו.

להגיד לך שהייתי קונה צמיג בן 5? או 4? או אפילו 3? ממש לא. כך שהחוק לא רלוונטי מבחינתנו ומבחינת הצרכן.

מה שכן, בתור יבואני המותג, יש לנו עשרות אלפי צמיגים במחסנים ואין לנו דרך לדעת איזה צמיג בדיוק יצא לאיזו הזמנה, לכן לא אוכל לנחש את תאריך היצור המדוייק של הצמיג. מה שכן נוכל לעשות הוא לבדוק מתי המכולה במידה זו נכנסה לארץ ומכך להעריך את תאריך ייצור הצמיג (בערך חודשיים לפני).

במידה זו, שהיא אחת הנפוצות בארץ, אני יכול להבטיח לך שיש תחלופה גבוהה מאד ובהחלט לא סביר שתקבל צמיג מעל גיל שנה. גם אם כן, תוכל לבטל את העסקה ולקבל את ה-40 שקלים ששילמת בחזרה. לגבי הוונטיל אין לך מה לדאוג, בכל החלפה של צמיג מוחלף גם הוונטיל.

לגבי התשלום אתה אכן צודק, באתר משולמים 10 שקלים דמי מקדמה לצמיג ויתרת התשלום מבוצעת בצמיגייה עצמה לאחר ההתקנה.

לא יודע אם שמת לב לזה אך בנוסף מגיע לך גם Dream Card בשווי 200 שקלים מתנה.

מאיזה איזור אתה בארץ ולאן רצית לשלוח את הצמיגים להתקנה?

אזור השרון, אני מתכוון לשלוח את הצמיגים לפנצ'ריה באבן יהודה.

אני כמובן ארצה שהצמיגים יגיעו עם תאריך ייצור כמה שיותר מאוחר, קצת חבל שלא ניתן לדעת את תאריך הייצור לפני המשלוח של הצמיגים. לא נראה לי סביר להחזיר צמיגים שיוצרו ב-2014 (אלא אם כן יוצרו בתחילת שנה), אבל אם אני אקבל צמיגים עם תאריך ייצור של 2013 זה כבר סיפור אחר.

החוק היבש לא צריך להיות רלוונטי מבחינת הצרכן. בתור לקוח זכותי לדעת מראש על מה אני משלם, הרי אם יבואן יתחיל למכור צמיגים שיוצרו לפני חמש שנים הוא כנראה יפשוט רגל מהר מאוד.

חוץ מזה, שאפו על המתנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא כשאני עשיתי בדיקה מול חברות קניית הצמיגים האינטרנטיות (וכן, גם הפופולאריות בפורום), והשוותי מול מחירים מוצעים בפנצ'ריות - גיליתי דבר מעניין. המחירים היו זהים, רק שבפנצ'ריות הרבה פעמים יכולת לראות את המוצר (כולל תאריך ייצור) ולא להתעסק ב'נקווה לטוב'.

אני דווקא תמיד מעדיף רכישות אינטרנטיות, כי בד"כ המוצר זול יותר והאיכות לא נופלת. במקרה הזה המוצר לא זול יותר, והאיכות לא נופלת אבל אתה קונה חתול בשק מבחינת תאריך ייצור. חבל.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא כשאני עשיתי בדיקה מול חברות קניית הצמיגים האינטרנטיות (וכן, גם הפופולאריות בפורום), והשוותי מול מחירים מוצעים בפנצ'ריות - גיליתי דבר מעניין. המחירים היו זהים, רק שבפנצ'ריות הרבה פעמים יכולת לראות את המוצר (כולל תאריך ייצור) ולא להתעסק ב'נקווה לטוב'.

אני דווקא תמיד מעדיף רכישות אינטרנטיות, כי בד"כ המוצר זול יותר והאיכות לא נופלת. במקרה הזה המוצר לא זול יותר, והאיכות לא נופלת אבל אתה קונה חתול בשק מבחינת תאריך ייצור. חבל.

לרוב, המחירים בפנצ'ריות גבוהים יותר ולא תמיד המלאי שלהם מעודכן, בנוסף יש לנו גם את מבצע ה-Dream Card ובפנצ'ריות אין.

הרשה לי להרגיע אותך, אתה ממש לא קונה חתול בשק, אפשר להעריך את תאריך יצור הצמיג בשלב ההזמנה הטלפונית ובכל מקרה יש לך אותנו כגב לאחר ההזמנה, בכל מקרה של בעיה או אי הבנה אנחנו זמינים בטלפון לעזור בכל עניין. אם תאריך יצור הצמיג הוא מעל לשנה - אתה מוזמן לבטל את ההזמנה ודמי המקדמה יוחזרו במלואם.

אזור השרון, אני מתכוון לשלוח את הצמיגים לפנצ'ריה באבן יהודה.

אני כמובן ארצה שהצמיגים יגיעו עם תאריך ייצור כמה שיותר מאוחר, קצת חבל שלא ניתן לדעת את תאריך הייצור לפני המשלוח של הצמיגים. לא נראה לי סביר להחזיר צמיגים שיוצרו ב-2014 (אלא אם כן יוצרו בתחילת שנה), אבל אם אני אקבל צמיגים עם תאריך ייצור של 2013 זה כבר סיפור אחר.

החוק היבש לא צריך להיות רלוונטי מבחינת הצרכן. בתור לקוח זכותי לדעת מראש על מה אני משלם, הרי אם יבואן יתחיל למכור צמיגים שיוצרו לפני חמש שנים הוא כנראה יפשוט רגל מהר מאוד.

חוץ מזה, שאפו על המתנה!

אתה מוזמן ליצור קשר עם המוקד הטלפוני ונשמח לעזור.

כוונתי אם יש את הnano energy

לא במלאי כרגע, לעומת זאת יש את ה-CF2 שלא נופל מה-NE.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אם קונים ירקות און-ליין אז מה זה צמיגים :lol:

בעידן של היום אין בעיה לנו (איי טייר) לצלם ולשלוח לך לסלולר תמונות עדכניות של המוצר +ת.ייצור.

המחירים שאנחנו כנציגים ויבואנים בלעדיים של צמיגי גודייר לישראל מפרסמים באתר הם קו מנחה מה המחיר המומלץ כולל התקנה ומע"מ-סוג של "אינדקס מחירים" ..שלא יהיה מצב שמחייבים לקוח (בראשל"צ) ב 6000 ש"ח לסט של 205/55R16 (סיפור אמיתי).

דבר שני זה הנוחות לכאלו שמעדיפים לעשות את הרכישות שלהם באינטרנט כדי לחסוך זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אם קונים ירקות און-ליין אז מה זה צמיגים :lol:

בעידן של היום אין בעיה לנו (איי טייר) לצלם ולשלוח לך לסלולר תמונות עדכניות של המוצר +ת.ייצור.

המחירים שאנחנו כנציגים ויבואנים בלעדיים של צמיגי גודייר לישראל מפרסמים באתר הם קו מנחה מה המחיר המומלץ כולל התקנה ומע"מ-סוג של "אינדקס מחירים" ..שלא יהיה מצב שמחייבים לקוח (בראשל"צ) ב 6000 ש"ח לסט של 205/55R16 (סיפור אמיתי).

דבר שני זה הנוחות לכאלו שמעדיפים לעשות את הרכישות שלהם באינטרנט כדי לחסוך זמן.

זה נראה כאילו לא קראת את מה שרשמתי בתור משפטים, אלא נתפסת לכמה מילים.

ציטוט, עם הדגשה שאמורה להבהיר את כוונותי עוד יותר:

"

אני דווקא תמיד מעדיף רכישות אינטרנטיות, כי בד"כ המוצר זול יותר והאיכות לא נופלת. במקרה הזה המוצר לא זול יותר, והאיכות לא נופלת אבל אתה קונה חתול בשק מבחינת תאריך ייצור. חבל."

אין לי שום חשש לרכוש מהאינטרנט, להיפך - אני מעדיף לעשות זאת. נציגי חברות הצמיגים רשמו כבר מספר פעמים בפורום שאי אפשר לדעת את תאריך הצמיג בגלל עניינים לוגיסטיים, אבל מתחייבים ל"עד שנה". מה שאתה רושם זה חדש מבחינתי ופותר חלק מהדברים שהעלתי לעיל (נציג מחברה אחרת הסביר שהם לא יכולים לספר לך על תאריך הייצור טרם הגעת המוצר לפנצ'ריה).

בשורה התחתונה, המחירים שהציעו לי באינטרנט היו יקרים יותר מהמחירים בפנצ'ריות (לא, הנחה ברשת פוקס שאין לי שום רצון בה לא מעניינת אותי אישית, אני מניח שיש כאלו שזה כן יעזור להם), וזאת בלי לראות את המוצר (לעומת פנצ'ריות מסוימות שמחזיקות את הצמיג במלאי ולכן אתה יודע בדיוק מה אתה קונה). אין כאן שבריר של חסכון בזמן, היות ובמקרה הטוב יש זמן זהה למה שהיה בלאו הכי בפנצ'ריה (הגעה, התקנה, עזיבה) ובמקרה הרע יש זמן ארוך יותר (הגעה, גילוי שהצמיג ישן מדי מבחינתי, עזיבה, חיפוש מחדש).

אני מצטער אם זה נראה כאילו אני מנסה לעשות סבוטאג' לעסקים - אני לא(!), אני רק סולד מהדיסאינפורמציה שנשפכת כאן ("מחירים זולים יותר", "חסכון בזמן" וכו'). מנציג העסק הראשון שציטט אותי ו"הפריך" כביכול את דבריי התעלמתי, אבל בפעם השניה חשבתי שיש מקום להציג את הדברים בשנית.

מקווה שעם הזמן תתקדמו ותציעו מחירים טובים מהפנצ'ריות, או איזושהי אסמכתא בנוגע לתאריך הייצור של הצמיג שאתה רוכש, או לפחות איזשהו ערך מוסף אחר שיצדיק העדפה שלכם על גבי עסקים קטנים מקומיים.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני הזמנתי דרך הרשת צמיגים שהיו גם טובים יותר וגם זולים יותר מאשר בפנצ'ריות בסביבה.

היתרון בהזמנה ברשת הוא שאתה יודע שהמחיר הוא הזול ביותר, אומנם לא תמיד זול מפנצ'ריות אבל אתה לא צריך להתרוצץ ולחפש.

מה גם שלפעמים גם בפנצ'רייה אתה צריך להזמין, ואז אתה בכל מקרה לא יודע מה תאריך הייצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה כאילו לא קראת את מה שרשמתי בתור משפטים, אלא נתפסת לכמה מילים.

ציטוט, עם הדגשה שאמורה להבהיר את כוונותי עוד יותר:

"

אני דווקא תמיד מעדיף רכישות אינטרנטיות, כי בד"כ המוצר זול יותר והאיכות לא נופלת. במקרה הזה המוצר לא זול יותר, והאיכות לא נופלת אבל אתה קונה חתול בשק מבחינת תאריך ייצור. חבל."

אין לי שום חשש לרכוש מהאינטרנט, להיפך - אני מעדיף לעשות זאת. נציגי חברות הצמיגים רשמו כבר מספר פעמים בפורום שאי אפשר לדעת את תאריך הצמיג בגלל עניינים לוגיסטיים, אבל מתחייבים ל"עד שנה". מה שאתה רושם זה חדש מבחינתי ופותר חלק מהדברים שהעלתי לעיל (נציג מחברה אחרת הסביר שהם לא יכולים לספר לך על תאריך הייצור טרם הגעת המוצר לפנצ'ריה).

בשורה התחתונה, המחירים שהציעו לי באינטרנט היו יקרים יותר מהמחירים בפנצ'ריות (לא, הנחה ברשת פוקס שאין לי שום רצון בה לא מעניינת אותי אישית, אני מניח שיש כאלו שזה כן יעזור להם), וזאת בלי לראות את המוצר (לעומת פנצ'ריות מסוימות שמחזיקות את הצמיג במלאי ולכן אתה יודע בדיוק מה אתה קונה). אין כאן שבריר של חסכון בזמן, היות ובמקרה הטוב יש זמן זהה למה שהיה בלאו הכי בפנצ'ריה (הגעה, התקנה, עזיבה) ובמקרה הרע יש זמן ארוך יותר (הגעה, גילוי שהצמיג ישן מדי מבחינתי, עזיבה, חיפוש מחדש).

אני מצטער אם זה נראה כאילו אני מנסה לעשות סבוטאג' לעסקים - אני לא(!), אני רק סולד מהדיסאינפורמציה שנשפכת כאן ("מחירים זולים יותר", "חסכון בזמן" וכו'). מנציג העסק הראשון שציטט אותי ו"הפריך" כביכול את דבריי התעלמתי, אבל בפעם השניה חשבתי שיש מקום להציג את הדברים בשנית.

מקווה שעם הזמן תתקדמו ותציעו מחירים טובים מהפנצ'ריות, או איזושהי אסמכתא בנוגע לתאריך הייצור של הצמיג שאתה רוכש, או לפחות איזשהו ערך מוסף אחר שיצדיק העדפה שלכם על גבי עסקים קטנים מקומיים.

אני יכול להגיד לך בוודאות שאת הצמיגים הספציפיים של Falken 914 לא ניתן למצוא במחיר זול יותר בפנצ'ריות, חוץ מאחת שנמצאת בצד השני של הגלובוס שגם בחינם לא הייתי מגיע אליה. ד"א, מה רע בגיפט קארד של 200 ש"ח אם גם ככה המחיר הכי זול? לדעתי מתנה מכובדת מאוד.

חוץ מזה, רוב הפנצ'ריות שהתקשרתי אליהם בכלל לא החזיקו את הצמיגים במלאי ובעצמם היו צריכים לבצע הזמנה ככה שגם הם לא יכלו לדעת עם איזה תאריך ייצור הצמיגים יתקבלו.

בכל אופן, עשיתי הזמנה והצמיגים צריכים להגיע מחר. דיברתי עם הנציג של TIER CLUB ולפי דבריו סיכוי מאוד נמוך שהצמיגים בני יותר משנה, יותר לכיוון של חצי שנה. בכל אופן, אני אעדכן מחר עם התאריך המדויק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי זוג צמיגים בצמיגיה של הרשת טייר קלאב באבן יהודה, ביקש 450 וסגרנו על 430 (המחיר באתר למרות שדרך האתר הייתי מקבל 100₪ שובר) הצמיגים היו לא טריים 11/14 (כמעט בטוח שראיתי 44/11 שם) הוא לא החליף שסתום ואת האיזון עשה עם המשקולות הקודמות. מקווה שאם הייתי מזמין דרך הרשת לשם היה שירות יותר טוב. הצמיגים toyo cf2

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני ראיתי ובדקתי, כמעט תמיד הצמיגים בהזמנה באינטרנט זולים יותר מאשר בפנצ'ריות,

וכמו שכבר כתבו כאן, אלא אם המידה שלכם נפוצה מאוד, ומדובר על צמיגים יחסית נפוצים, ממילא

הצמיגים לא יהיו פיזית בפנצ'ריה, ואז זה בדיוק כמו הזמנה ברשת, שאתה לא יודע איזה תאריך ייצור

יגיע. במקרה כזה, אני מעדיף לעמור מול טייר קלאב/ITIRE או כל יבואן ישיר אחר, ולא מול בעל פנצ'ריה.

אאל"ט כבר היה מקרה של צמיגי גודייר שהיו בני יותר משנה, והוחלפו מיידית על ידי היבואן, מה שלא

בטוח שהיה קורה בכל מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז הצמיגים הגיעו והורכבו.

לפני שהצמיגים הורכבו ניסיתי לבדוק את תאריך הייצור, אבל הבנתי שהתאריך האמיתי לא מוטבע וזה לפי שבועות, ביקשתי מאחד העובדים לפענח בשבילי את התאריך והוא אמר לי שהצמיגים יוצרו באוגוסט 2014, אמנם לא בני חצי שנה אבל מקובל.

התאריך/מספרים שהיו מוטבעים על הצמיגים - 3714, זה באמת אומר אוגוסט 2014?

תודה לכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חג אביב שמח,

מכבד את דעתך ורק לשם הדיון,

1.מידע זמין/ הסרת אי־הוודאות הכרוכה בהסתרת מידע מכם=אחת הבעיות הנפוצות בשוק הצמיגים שנשלט כיום בידי פנצ'ריות בדיוק בשביל זה קמנו.

2.בעניין הנוחות,זה אידיבידואלי יש כאלו שללכת לבחור צמיגים לשמוע מחירים לעשות השוואות זה לא נוח וכן זה גוזל להם זמן גם אצלנו וגם אצל חברנו טייר קלאב אתה יכול פשוט בנוח בלי טרדה ,בלי טקטיקות מכירה בלחץ גבוה,אין צורך לקחת פסק זמן מהיום הצפוף והעמוס כדי ללכת לפנצ'רייה ולא לדאוג שאתה קונה משהו שאתה לא צריך.

2.המודל שלנו לא פוגע בשום עסק מקומי ואנחנו מאוד רגישים לזה מכיוון שמשם צמחנו אלא נהפוך הואבעל העסק מקבל בדיוק!את אותו חלק שהוא מקבל כשהוא הוא מוכר את הצמיגים ישירות,בדיוק,ככה שאין לנו רצון להיות במקום מישהו/להשתלט ..

שוב יש התחייבות לצמיגים בני פחות משנה-וכל מי שמעוניין יקבל תמונה לסלולרי כאסמכתא עד שנדע באמת ב"ה למחשב את כל עניין קבלת הסחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...