Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מותר לעקוף כשמשהו חוסם את הנתיב ויש קו הפרדה רצוף?

שימו לב! השרשור הזה בן 1691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בטסט שלי נהג משאית החליט לחסום נתיב לטובת פריקה, קו לבן בתוך סיבוב.

מכוניות לפני עקפו, אני נעמדתי מאחוריו, ושאלתי את הטסטר אם הוא רוצה לחכות.

אחרי רגע כבר סיימתי את העקיפה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

ברחוב יהודה המכבי בתל אביב מכיוון מערב למזרח ,יש בבוקר משאיות חלוקה לסופרים ולמסעדות ,איך אני אמור לעקוף אותם בלי לעבור על קו הפרדה רצוף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבני ברק יש משאית שבאופן קבוע פורקת סחורה ברבע לשש בבוקר וחוסמת נתיב שלם. בשביל לעקוף אותה צריך לנסוע בנתיב הנגדי ולעקוף אי תנועה, וכל מי שעובר שם באותו הזמן עושה זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברחוב יהודה המכבי בתל אביב מכיוון מערב למזרח ,יש בבוקר משאיות חלוקה לסופרים ולמסעדות ,איך אני אמור לעקוף אותם בלי לעבור על קו הפרדה רצוף?

לגדל כנפיים.

או כמו שכבר נכתב, לעצור, לבדוק שבע פעמים, לחכות שהנתיב ממול יהיה פנוי, לעקוף בזהירות ולזכור שאם תהיה תאונה האשמה עליך.

אפשר לחשוב שהפורום כאן מלא בסיפורים על דו״חות שניתנו במקרים דומים. ואם במקרה כן עוצר אותך שוטר להוציא מצלמה ולתעד את המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...