Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החטא - בחירה באל על על - ועונשו - חוויית שירות כושלת וחסרת אכפתיות

nitch
שימו לב! השרשור הזה בן 3205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמדי פסח בפסחו, אני נוהג לבקר בארץ. היות והפעם טסתי עם תינוק פעיל ועירני הוחלט לטוס עם אל על, מתוך המחשבה שהם ידידותיים יותר לטיסות של משפחות.

הזמנתי טיסה שלושה חודשים מראש, וכבר באותו היום שריינתי מקומות ישיבה ליד המעבר כדי שאפשר יהיה לקום עם התינוק במקרה שיהיה צורך.

בבוקר הטיסה בדקתי את סטטוס הטיסה, והיא הופיעה כמאחרת ב45 דקות. אין בעיה.

הגענו לשדה, רוחות עזות בין המונית לטרמינל, אבל הסתדרנו. אנשי הבטחון נחמדים, הצ'ק אין עבר בלי יותר מדי בעיות (אישהו לא היה רשום להם שיש איתנו תינוק אבל בסוף מצאו אותו), והגענו לגייט במהירות ובקלות יחסית.

אלא מאי, בגייט שמנו לב שהמושבים הם לא אלו שהזמנו. פיצלו אותנו בין שתי שורות שונות ועם מושבים אמצעיים בלי גישה למעבר. לא היו נציגי אל על בגייט למעט אנשי הבטחון, אך ורק נציגים של סוויספורט, שהיו חסרי רצון משווע לסייע ושלחו אותי לדבר עם צוות המטוס (לשלוח אותך למישהו אחר מאוחר יותר, חזרה ראשונה). שאלתי מישהי מהאבטחה אם היא יכולה לעזור, אמרה שלא, אבל ברגע שתראה נציג אל על היא תפנה אותו אלי (חזרה שניה). נציג אל על מעולם לא הגיע.

הטיסה המשיכה להתעכב, אבל בסוף החלו להעביר אותנו בגייט, ונציג אל על שהגיע פתאום אמר שהוא לא יכול לעזור, אבל אולי על המטוס יעזרו לי (חזרה שלישית).

הגענו למטוס, דיברתי עם הדייל, והוא אמר שיבדוק ויגיע למושב שלי להודיע לי מה הוא יכול לעשות. כשהגיע, הוא לא זכר בכלל מה רצינו (חשב שרצינו עריסה), כשהזכרתי לו הוא התנצל ואמר שאין לו מה לעשות.

בשלב זה הקברניט סיפר שבגלל הרוחות לא ניתן להעמיס את כל המזוודות, אבל יעמיסו את חלקן וככל הנראה תהיה רשימה כך שיודיעו לנוסעים במהלך הטיסה אם המטען שלהם יגיע או לא, כששאר המטען צפוי להגיע לנוסעים באזור הצהריים למחרת (חזרה רביעית).

הטיסה עצמה יצאה באיחור של קרוב לשעתיים, אבל סה"כ הייתה טובה ונעימה עם שירות נעים והתנהגות מופתית של הנוסעים למרות האיחור ואי הוודאות בנוגע למטען.

כמובן שרשימה של המטען לא הייתה, וכשהגענו לארץ והגענו לדלפק איתור הכבודה, גם אז היא לא היתה, ושלחו אותנו למסוע לראות אם מגיע או לא עם טופס למקרה שהכבודה לא תגיע. עגלת התינוק הגיעה, אבל נתקענו בלי מושב תינוק ובלי המזוודה שלנו.

בדלפק איתור הכבודה מישהו עקף אותי בתור, הפקידה סירבה להתערב ואמרה שהיא משרתת את מי שעומד לפניה.

כשכבר הגעתי אליה, היא אמרה שאין לה שום מידע לגבי התיקים, ואני רק צריך להשאיר אצלה את הטופס ויחזרו אלי בבוקר (חזרה חמישית). כששאלתי מה לעשות עם דברים שאני צריך לקנות, נתנה לי מספר כרטיס ביקור עם פרטים לפנות אליהם למחרת. כששאלתי אם יש להם פתרון עבור כסא בטיחות לתינוק, היא שלפה פתאום את הכסא שהיה אצלם ולא במסוע או במסוע הכבודה החריגה. לפחות כאב הראש הזה נמנע.

יום למחרת:

כמובן שאף אחד לא יצר איתי קשר, התקשרתי לאל על בצהריים ואחרי המתנה ארוכה הגעתי לנציגה שאמרה לי שהמזוודות אמורות להגיע בשתי נגלות בחמש ובשמונה, ובכל מקרה לא אקבל את המזוודה שלי היום כי הם לא מוציאים שליחים כשמאוחר. נתנה לי מספר פניה ולינק לאתר בו אני אמור להיות מסוגל לעקוב אחרי המזוודה (חזרה שישית). כששאלתי מה לגבי קניה של דברים שאני צריך, היות וכרטיס הביקור שקיבלתי מוקדם יותר הכיל מספר פקס בלבד, אמרה שאני יכול להוציא 75 דולר ולשלוח חשבוניות.

לאחר יומיים (היום):

האתר לא התעדכן, התקשרתי לאל על, 42 דקות המתנה וניתוק מצידם. התקשרתי עוד פעם והשארתי מספר כדי שיחזרו אלי. כעבור חצי שעה הטלפון צלצל ובצד השני... צליל ההמתנה של אל על. אחרי כמה דקות קיבלתי נציגה, שאמרה לי שהגיעו המון מזוודות, והם מנסים למצוא למי כל אחת שייכת. שאלתי מה עם תגי המיון שעליהן, אמרו שלא על כולן נשארו התגים (כנראה הרוח הייתה ממש חזקה). לאחר כמה שיחות טלפון, באזור שתיים אחר הצהריים הודיעו לי שהמזוודה נמצאה. שאלתי מתי לצפות למזוודה היום, השיבה שרק מחר, כי הם מוציאים משלוחים לצפון רק פעם ביום. ביקשתי לדבר עם האחראי ואמרה שיחזור אלי (חזרה שביעית)כעבור שלוש שעות, כלום. שאלתי גם מתי לצפות למזוודה מחר, היא אמרה שיש הרבה מזוודות, אז בכלל לא בטוח שהמזוודה תגיע לפני ליל הסדר ואין שום דרך לעקוב אחרי המשלוח.

התקשרתי לשירות על הדרך כדי לברר אם החליפו לי מושבים גם בטיסה חזור, מסתבר שאין לי מושבים בכלל. למזלי היו מושבים פנויים (קצת פחות טובים מהמקוריים שלי אבל שיהיה). חבר ציין בפני שהיות ואל על היא הכי בבית בעולם, אני יכול לשבת איפה שבא לי, כמו בבית.

נראה מה יהיה מחר, אבל נראה שגם לטוס אל על פעם בשלוש שנים זה יותר מדי. חוזרים לאיזיג'ט ובריטיש איירווייז. אני מבין שמזג האוויר לא בשליטתם, אבל ההתנהלות שבאה אחרי הייתה פשוט בזיונית.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חווית השירות נשמעת רגילה למדי , אתה באמת מצפה שיחזרו אליך ? התרגלת לסטנדרטים אירופאים , פה זה הלבנט....

לבנטינים שכמונו

אבל דבר אחד לא ברור לי בקשר למושבים , למה אתה לא נכנס לאתר של אלעל ומבצע early checkin ובו אתה מדפיס את הכרטיס עם המקום ?

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו חווית השירות שלהם אז המוצר שלהם נחות. אני לא קונה מוצר נחות במחיר של מוצר רגיל, הלקח נלמד.

ויתרתי על ההדפסה מהאתר הפעם כי בכל מקרה מדפיסים לך כרטיסים חדשים כשאתה מוסר מזוודות.

עריכה אחרונה על ידי nitch

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל אז אתה לא עושה באמת צ'ק אין אלא רק מציג דרכון ונותן את הדפים שהם יסרקו.

והכי חשוב - אתה לא עומד בתור כי יש בד"כ דלפק נפרד למי שעשה Online Check in שהוא הרבה פחות עמוס והרבה יותר מהיר.

אני טס מחרתיים עם אל על - נראה מה יהיה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיחה מיצתה את עצמה, אבל בדקנו עם הטייס אם הוא עצוב ורוצה לדבר על משהו

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני טס עם אל על רק כשאני טס לקליפורניה כי הם היחידים עם טיסה ישירה. חוץ מזה אני לא נוגע בחברה התת רמה הזאת. לא נזכיר את רמת הקופים שטסים איתם כי זה לא תחת השליטה שלהם אבל הפאשלות שלהם עוברים כל גבול.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הנוסעים היו נקודת האור העיקרית בטיסה, מאוד נהנינו מההתנהגות של כל מי שישב סביבנו. גם הצוות היה סה"כ טוב. הלוגיסטיקה מסביב, קטסטרופה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב האמת שאני טס רק לקליפורניה איתם והנוסעים בדרך כלל הם חבורה של קופים עם ADHD. כל הזמן במעברים כל הזמן צריכים משהו לא מסוגלים לשבת בשקט לרגע ועל כל זה יש בכלל את הדתיים שזה בכלל סרט. אני שמח שדווקא אצלך הנוסעים לא היו הבעיה :)

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיסות לארה"ב מצטיינות בחומר האנושי הירוד בהן. גם ביונייטד לצערי. ביו אס איירוויז היה טוב יותר

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שם לב שהטיסות הקטנות באל על הקהל נחמד ובטיסות הגדולות יותר הוא יחסית...

אני ממזמן הפסקתי לטוס איתם, דווקא הטיסה האחרונה שלי איתם הייתה שנה שעברה וזה בגלל שהיה עיכוב בחברה המקורית שלי אז העבירו אותנו לאל על. בכל מקרה הייתה טיסה יוצאות דופן והשירות היה פשוט פיקס.

עכשיו בגלל אירוע השוקולד אנשים שומרים יותר על עצמם, אני נותן לזה חודשיים עד לחזרה לשיגרה.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעל חברה גרועה, אני משתדל לא לטוס איתם באופן עצמאי, אלא אם כן הם עונים על הדרישות וזולים יותר מחברה זרה או שהשעות מתאימות לי יותר.

אני מעדיף לעשות עצירה באירופה ולהמשיך לארה"ב או למזרח הרחוק מאשר לטוס ב767 וה747 המתפרקים שלהם.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...