Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עוצר את הסוסים או למה אני מקבל 30 מגה במקום ה100 עליהם אני משלם (הוט+012) ?

Tida-man
שימו לב! השרשור הזה בן 3285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

כרטיס הרשת במחשב הנייח תומך 1G .

חיבור ללא חייגן.

יש לי גם נתב Tp-link , חברתי מודם הוטבוקס למחשב ישירות וקבלתי 31 מגה.

עם הנתב מתקבל 30 .

במודם לא שיניתי כלום (לא יודע אם צריך ).

את המהירות בדקתי במחשב בלבד ז"א החיבור הוא קווי .

המהירות נבדקה בעזרת האתר Speed-test והאתר של הוט והתוצאות היו דומות (עם הבדל של כמה עשיריות )

החבילה מעודכנת אצל הספק והתשתית .

האם המחשב הביתי יכל לגרום לכזה הבדל ?

כשפניתי ל012 ולהוט ,כמובן שכל צד מפיל את התיק על הצד השני :evil:

אשמח לקבל הצעה לשיפור והגדלת מהירות הגלישה בבית.

תודה למגיבים

עריכה אחרונה על ידי Tida-man
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוטה להסכים :)

ישנו פתרון ?

ייתכן שהספק ו\או אזור המגורים הם הגורמים לבעיה.

אני בראשון עם 012 ,לעומת זאת, אחותי ברמלה עם הוט נט ושם המהירות 96

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה קבעת שהבעיה בתשתית? לא הייתי מיד מאשים את הוט בזה.

קודם כל שאלה- אתה באיזשהי עסקת באנדל או שאתה משלם להוט ול-012 בנפרד?

במידה ולא מדובר בבאנדל, בחיבור ללא חייגן אפשר (או לפחות היה אפשר כשעבדתי שם, לפני שלוש שנים) להגדיר ספק אחר למספר דקות על מנת לבדוק. במידה והגדירו לך ספק אחר ואתה מקבל את אותה המהירות- הבעיה אצל הוט והנציג אמור להבין את זה. אם הבעיה הסתדרה התקלה מן הסתם אצל 012.

עשו לך את הבדיקה הזו? במידה וכן, מה היו התוצאות? במידה ולא, בקש שיבצעו אותה, במידה והנציג לא יכול לעשות זאת אני בטוח שנציג בכיר ("מנהל") יכול.

לגבי המחשב- אם בדקת את המהירות בסייף מוד וקיבלת את אותה תוצאה, זה לא אמור להיות במחשב (למרות שיכול להיות שקיימת תקלה כלשהי). לפי זה שהכרטיס תומך ב-1 ג'יגה אני מסיק שהמחשב חדש יחסית ולא מדובר בפנטיום 2 או משהו כזה.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צרכן נתונים כבד? לדעתי הוט מגבילים לך את המהירות (לפי הבדיקה מול אתר הוט). הייתה לי בעיה דומה אתם (לא צרכן נתונים כבד) והם סיפרו לי סיפורים. איום בניתוק אם לא אקבל את המהירות שעליה אני משלם והנושא תוקן.

עריכה אחרונה על ידי mcaspi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשב לא חדש ,בזמנו (לפני כ6 שנים) לקחתי כרטיס רשת חזק בדיוק למצב בו ארצה לשדרג את חבילת האינטרנט .

את הבדיקה של חיבור לספק אחר לא עשו .

הבדיקה אפשרית כיהתנתקתי מהבאנדל .

לאיזה ספק מומלץ להתחבר?

את החיבור לספק האחר עושה הספק הנוכחי ? מצב די מוזר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשב לא חדש ,בזמנו (לפני כ6 שנים) לקחתי כרטיס רשת חזק בדיוק למצב בו ארצה לשדרג את חבילת האינטרנט .

את הבדיקה של חיבור לספק אחר לא עשו .

הבדיקה אפשרית כיהתנתקתי מהבאנדל .

לאיזה ספק מומלץ להתחבר?

את החיבור לספק האחר עושה הספק הנוכחי ? מצב די מוזר

תפריד בין הספק לתשתית. הוט הם תשתית האינטרנט שלך, 012 הם הספק.

את הבדיקה של חיבור לספק אחר עושים בהוט. למעשה הספק שאליו אתה מחובר זו הגדרה במחשב של הוט שנבדקת מול הספק בסוף כל יום אאל"ט, כך שאפשר להחליף ספק לכמה דקות ולהחזיר בלי שום בעיה (שוב, נכון ללפני 3 שנים). רק כאשר מתבצעת הבדיקה מול השרתים של הספק הגלישה נחסמת.

לא משנה בכלל לאיזה ספק הנציג מעביר אותך ולמעשה אין שום צורך שתדע (למרות שאני עניתי למי ששאל). אני אישית הייתי מעביר אנשים להוטנט, ואם הם היו בהוטנט הייתי מעביר למה שהיה בא לי באותו רגע. כמובן שבסוף הבדיקה צריך להגדיר את הספק מחדש כ 012, אחרת לא תוכל לגלוש.

אם המחשב ממש ישן, אין לך דרך להשיג מחשב אחר לכמה דקות רק כדי לוודא שלא מדובר במחשב? אם לא, ייתכן שאתה יכול גם להעיף מבט בממשק ההגדרות של ההוטבוקס ולראות מה מהירות החיבור.

עריכה אחרונה על ידי RedLabel

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לדעת אם המחשב עצמו הוא צוואר הבקבוק, בדוק העברה של קובץ בתוך הרשת הביתית וחשב מהירות.

כמו כן בדוק אם הכרטיס מסתכרן ב-1G מול הנתב או המודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי, מחשב שמבוסס על מעבד EXXXX יתן מקסימום תיאורתי של 50 מגהביט.

כרטיס רשת חיצוני "חזק" רק יגרע מהביצועים אם הוא מחובר ב-PCI.

אבדוק לוח אם ומעבד

אבדוק גם את דגם הכרטיס ,נראה לי שהוא מתחבר ב PCI

תפריד בין הספק לתשתית. הוט הם תשתית האינטרנט שלך, 012 הם הספק.

את הבדיקה של חיבור לספק אחר עושים בהוט. למעשה הספק שאליו אתה מחובר זו הגדרה במחשב של הוט שנבדקת מול הספק בסוף כל יום אאל"ט, כך שאפשר להחליף ספק לכמה דקות ולהחזיר בלי שום בעיה (שוב, נכון ללפני 3 שנים). רק כאשר מתבצעת הבדיקה מול השרתים של הספק הגלישה נחסמת.

לא משנה בכלל לאיזה ספק הנציג מעביר אותך ולמעשה אין שום צורך שתדע (למרות שאני עניתי למי ששאל). אני אישית הייתי מעביר אנשים להוטנט, ואם הם היו בהוטנט הייתי מעביר למה שהיה בא לי באותו רגע. כמובן שבסוף הבדיקה צריך להגדיר את הספק מחדש כ 012, אחרת לא תוכל לגלוש.

אם המחשב ממש ישן, אין לך דרך להשיג מחשב אחר לכמה דקות רק כדי לוודא שלא מדובר במחשב? אם לא, ייתכן שאתה יכול גם להעיף מבט בממשק ההגדרות של ההוטבוקס ולראות מה מהירות החיבור.

תודה על ההסבר המפורט

אנסה להתחבר להוטנט לכמה דקות במידת האפשר

אם אתה רוצה לדעת אם המחשב עצמו הוא צוואר הבקבוק, בדוק העברה של קובץ בתוך הרשת הביתית וחשב מהירות.

כמו כן בדוק אם הכרטיס מסתכרן ב-1G מול הנתב או המודם.

1.איך מחשבים מהירות?

2.איך בודקים סנכרון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא משלם על "עד 100 מגה"?

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון סנכרון, בחלונות 7, פתח את "מרכז הרשת והשיתוף" ו"הגדרות מתאם", בדוק מה רשום בשדה "מהירות".

המהירות =1Gbps

כרטיס הרשת =Realtek RTL8168C(P)/8111C(P) Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.20)

מעבד =אינטל Q6700

2.66 GHz

2 Quad cpu

לוח אם= ג'יגבייט EP43UD3L

ייתכן שאתה יכול גם להעיף מבט בממשק ההגדרות של ההוטבוקס ולראות מה מהירות החיבור.

הגדרות חיבור ההוטבוקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי, עכשיו קח מחשב שני שמחובר לרשת שלך (זה לא משנה נייד או נייח, כל עוד הוא מחובר קווית לראוטר), תגדיר תקייה משותפת, קח קובץ של 1 גיגה (כמה שיותר קרוב ל-1024 מגה) ותעתיק אותו ממחשב אחד לשני, ותמדוד כמה זמן לוקח לקובץ לעבור בין המחשבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...