Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Foxylady למכירה: MX-5 NC2 2011

השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 3309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים. לאחר התלבטות ארוכה, Foxylady למכירה.

מי שמעוניין, שיקרא עד הסוף בבקשה.

החלטתי למכור אותה אחרי שהבנתי שאני לא משתמש בה מספיק. היא משמשת בתור רכב שני בחצי השנה האחרונה.

קניתי אותה מבחור שהוא בעלים משותף במוסך מאזדה בירושלים - אדם מבוגר שנסע בה מנהלתית לחלוטין.

שנת 2011, יד שנייה, עברה 43,000.

שמורה מכל משמר. עברה החלפת שמנים בכל המכלולים, טיפולים שוטפים כל 7,500 ק"מ, השמנים הכי איכותיים, צמיגי Michelin Pilot Super Sport עם איטום של ריינו-טייר (חסיני פנצ'רים), קפיצים של Progress, מוטות מייצבים של Racing Beat. קשת התהפכות של Hard Dog, יחד עם חומר סופג אנרגיה מאחורי הראש - מצילת חיים ושווה מעל 5,000 שקל. מצבר חדש, רפידות חדשות. הגג עובר אימפרגנציה כל שלושה חודשים, מתודלקת 98, מעולם לא ראתה מכונות שטיפה. עברה פגיעה בתן, פגוש קדמי תוקן ונצבע -ללא- נזק לשלדה, כמו כן יש פגיעה קטנה בפח מאחורה ממנוול שדפק לי את הרכב בחנייה ולא השאיר פרטים (תמונה בתגובות למטה). לכל מה שנעשה ברכב יש קבלות בקלסר מסודר.

לידיעה, הרכב עבר כיוון פרונט מדוייק - מתנהג פרפקס, מאוד מאוד מאוזן, מכוון מעולה לנהיגה מדוייקת.

כמו כן, נכון להדגיש כי הקשת שהותקנה קצת מכערת את הפלסטיקה שברכב. אני בטוח שניתן לסדר את זה, לא עשיתי את זה כי אותי מעניין המצב המכאני של הרכב הרבה לפני הקוסמטיקה.

תימכר עם גלאי רדאר Valentine 1, מצלמת דרך, גלאי מצלמות צ'יטה C50 ומכשיר Ultragauge לניטור טמפרטורת. שווי של עוד כמה אלפי שקלים.

פוקסי היא מכונית למי שיודע בדיוק מה הוא מחפש, ויודע להעריך את כל ההשקעה הכספית והנפשית שיש ברכב. רכב מעולה למי שמחפש כלי מאוזן, שקל ללמוד עליו ולגדול ממנו. אני לא מוכר אותה בלב שלם.

באם ירצה, הקונה יקבל זוג ג'אנטים 16" + צמיגים עם בשר לדריפטים. וגם רביעייה של הבריג'סטונים המקוריים במצב סביר מספיק כדי לעבור טסט.

אציין ש'נסיעת מבחן' תתקבל רק לאחר העברת בעלות. אין לי ביטוח מקיף ואני לא מעוניין לקחת שום סיכון.

לגבי המחיר: תכננתי לרשום 160,000 בתור מחיר ראשוני יחד עם ('גמיש'), אבל החלטתי לרשום מחיר שהוא מבחינתי קו אדום. 150,000 שקלים חדשים, לא 140 ולא 149,500. אני ממש לא שש למכור אותה, והתלבטתי אם להוריד את הפוסט או לא. בכלל לא יפריע לי להישאר איתה, לכן המחיר אינו גמיש.

050-479-3320 - שון. בבקשה לא לשאול שאלות שעניתי עליהן כאן.

SxHpra.jpg

ade7xA.jpg

xSxsfH.jpg

UPtQaT.jpg

FoiI8P.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...