Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמרו עליה שהיא עגלה, שהיא זוללת דלק ולא אמינה. הלכתי לבדוק מה היא באמת- שברולט קרוז.

GABIUBOGI
שימו לב! השרשור הזה בן 3308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב אלו שאמרו מה שהם אמרו עליה,פשוט צדקו. ואני אפרט בדיוק למה.

קצת על הרכב: מודל 2010, 118000 קילומטר, עושה תפקיד כלשהו באוויס (לא כל כך הבנתי למה הרכב הספציפי משמש).

נתחיל מהטוב: הרכב נראה מעולה (לדעתי), הפרונט אגרסיבי, הרכב נראה גבוהה מהממוצע. איך אומרים יש פוזה. גם העיצוב הפנימי של הדשבורד,הקונסולה המרכזית וההגה נראה לא רע.

כאן בעצם נגמרו הדברים הטובים.

הרע:

הבעיה העיקרית של הרכב הזה, היא בעיה שפשוט לא ניתן להתעלם ממנה. הרכב חלש, משהו בשילוב של הגיר הזה עם המנוע גורם לרכב להרגיש מאוד כבד בלי יכולת לצבור תאוצה ללא קיק דאון רציני.

אני אמחיש את הבעיה. יצאתי מחניית המכללה שלי כשאני צריך להשתלב מאוד מהר כיוון שאין הרבה מקום להשתלבות...מתחיל להאיץ והרכב מתחיל להעלות הילוכים ללא שום סיבה,רציתי לבדוק שאני לא הוזה והכנסתי את הגיר למצב ידני ואני רואה שכבר במהירות של 40 קמ''ש הרכב כבר העלה אותי להילוך רביעי ואני פשוט לא זז. משאית משלוחים בעורף שלי ושוב אני צריך לתת קיק דאון כדי לצבור מהירות כדי לברוח מהמשאית ולא לגרום לנהג המסכן שלה להתחיל לצבור תאוצה מחדש.

גם כשנותנים כבר את הקיק דאון הסל''ד משתגע, עולה לטווח ה5000 ועדיין הרכב יחסית לקטגוריה פשוט לא יכול לנסוע במהירות שדורשים ממנו, ומה כבר ביקשתי? בקיה שלי אני מגיע ל100 קמ''ש בהילוך שני בלי בעיה ומצליח להשתלב בכל מקום בקלות. בקרוז לעומת זאת צריך לחשוב פעמיים לפני שיוצאים להשתלבות נועזת או עקיפה קצרה.

צריכת הדלק לפי המחשב,10 ליטר ל100 קילומטר. לא כל כך נורא בהתחשב בעובדה שרוב הזמן צריך להיות בסל''ד גבוהה.

הבעיה שתיארתי אגב נפתרה בשנת 2011.

איכות חומרים והרכבה: אין הרבה מה לומר כאן, איכות חומרים פשוטה מאוד כמו בכל קוריאנית משנתון דומה, פלסטיקים קשיחים ומחוספסים, בד על הדשבורד שמשום מה פולט סיבים כל הזמן והגה שהתקלף בצורה מוגזמת:

20150326145734.jpg

ההרכבה עצמה זה כבר סיפור אחר...אני לא יודע מה עבר על הרכב הזה באיוויס אבל אני לא אגזים אם אני אומר שלא היה חלק אחד סביב הנהג שלא זז או שלא היה מקובע במקום. כל המפסקים זזים,הסוויץ' זז,המפתח קפיץ נשבר,דיפונים רועשים, דיפונים שנשברו, כיסוי הבלם יד כמעט נשאר אצלי ביד.

עוצמת המזגן די חזקה אבל לאחר נסיעה של 10 דקות עדיין הוא לא קירר בצורה שאני רגיל אליה, יכול להיות שהיה חסר גז.

הרכב מאובזר גם בבקרת שיוט שמשום מה לא הצלחתי לתפעל, יש הרבה כפתורים במערכת השמע שלא כל כך עוזרים מכיוון שבשמש לא ראיתי שום דבר במסך שלה.

המושבים יותר אוחזים ורכים מבקיה שלי אבל לי הרגישו קטנים מידי (אני שמן).

מבחינת נוחות וספיגה: לא רע בכלל,הרכב מרגיש כל מהמורה או שיבוש אפשרי אבל סופג אותם בצורה נעימה. הקיה שלי לשם השוואה פשוט נשברת באותם שיבושים שלקחתי את הקרוז.

לסיכום זה רכב שאיך לומר... לא אמליץ לאף אחד לקנות כל עוד הוא לא מעל שנתון 2011,שם הרכב קיבלת יחידת הנעה נורמלית שמציבה אותו ליד המתחרות.

לרוכשים הפוטנציאלים של הפורום-תעשו לעצמכם טובה ותתרחקו משנתון 2009/10.

הנה הנסיכה:

20150326145733.jpg

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לי אישית המושבים בקרוז היו מאוד קשיחים לעומת המושבים בפורטה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה, אם כי שתי הערות:

1. לא ציינת מנוע, אם כי לפי הסקירה כנראה שמדובר ב-1.6 עם התיבה האוטומטית המזוויעה. לפני כשלוש שנים יצא גם לי לנהוג בקרוז כזו שאז היתה רק בת שנה, וכבר עייפה.

2. זו תמיד תהיה בעיה להתרשם\לסקור רכב ליסינג- מה שלא תעשה, אלו נבלות שמזדקנות ונהרסות בקצב מואץ הרבה יותר מ"פרטיות". חמי קנה לאחרונה קורולה 2011 מליסינג (אגב, גם כן אוויס). ניסיתי לשכנע אותו שלא, לא הקשיב לי. אמנם המצב של הקורולה יותר טוב מהקרוז הנ"ל, אבל גם היא עגלתית, הסאלון שלה מוזנח ועל התאונות שהיא עברה אני לא רוצה לפרט. וזו קורולה, שבדר"כ מחזיקה מעמד טוב יותר משאר הליסינגים.

אבל (שוב) תודה, אני חושב שפה בפורום כבר יודעים שלקנות קרוז, זה רק הטורבו וכמה שיותר חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן התכוונתי לדגם הכי פשוט 1.6.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט לקחתי את הדגם הזה ב2011 מליסינג, נהגתי בכזו כדי להבין את הבעיה שלה ועל פניו נראה שהגיר והמנוע לא מסונכרנים בכלל, יחסי העברה ממש לא נוחים ויעילים.

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שרכש אחת משומשת ומטופלת מיד פרטית מודל 09 החליף גיר ב102,000 ק"מ.

התלונן על צריכת דלק מוגזמת וברח מרכב.

שומר נפשו ירחק.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אובוגי, איך אתה באמת יכול לכתוב על היצור הזה ש"יש לו פוזה"? :shock:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילוך שני אצלי אני מדגדג את ה-100. אבל זה לא שרשור הילוך שני :wink:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ה-1800 לא זזה. יודע מה? גם ה-1.4 טורבו לא כלכך זזה כמו שאתה מצפה, בגלל הגיר.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילוך שני 100 קמש בפורטה? אתה בטוח? אני בקורסה שלי לא מגיע ל100 בהילוך שני. נשמע מוזר.

כן אבל איך היא צועקתתת :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...