Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ישנו סיכוי שתגיע לאון 1.2 עם 110 כוחות סוס?

iAmital
שימו לב! השרשור הזה בן 3280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קשה לדעת, מצד אחד הגולף והאוקטביה המבוססות על הפלטפורמה החדשה מגיעות עם מנוע 105 כ"ס ואילו הפולו מגיעה עם 110 כ"ס (זה אותו מנוע ד"א).

הייטי שמבוססת על פלטפורמת הגולף 5 אמורה לקבל החל ממאי את המנועים החדשים וה-1.2 שלה יהיה עם 110 כ"ס. לך תדע?

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה שמאוד מעניינת אותי. איך אתה רואה מנוע 1.2 מתמודד עם כמות הסוסים והמונט הנכבדה הזו אחרי השיפור??

הרי היצרן לא סתם הגביל את המנוע ל 105? וגם גיר ה DSG7 ?? מעניין אותי, אומנם יש לי איביזה 1.4 ידנית אך לאבא יש 1.2T DSG, שאולי בהמשך אקח אותה ואמכור את ה 1.4 :roll:

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה שמאוד מעניינת אותי. איך אתה רואה מנוע 1.2 מתמודד עם כמות הסוסים והמונט הנכבדה הזו אחרי השיפור??

הרי היצרן לא סתם הגביל את המנוע ל 105? וגם גיר ה DSG7 ?? מעניין אותי, אומנם יש לי איביזה 1.4 ידנית אך לאבא יש 1.2T DSG, שאולי בהמשך אקח אותה ואמכור את ה 1.4 :roll:

אתה מוזמן ליצור קשר עם ספונסר פורום E&A . הם מתקינים "טיונינג בוקס" למנועים הנ"ל. הנה השרשור המדוייק: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?426381-%D7%94%D7%92%D7%99%D7%A2%D7%95!!%D7%A9%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8-%D7%94%D7%A1%D7%A4%D7%A7-%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A2-%D7%9C%D7%9B%D7%9C-%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%99-%D7%94-1-2-TSI-!

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר ה dsg ברכב שלי לאון fr 1.8, מתמודד יופי עם 251 כס ו 40 קגם, אז 130 ו 22 קגם ? ההספק המקורי של הלאון 1.8 הוא 180 כוח סוס ו 25.5 קגם, אז איך לא יתמודד עם זה ? וכן זה אותו גיר שיושב ב 1.2 טורבו.

בקשר למנוע, הוא מופחת כוחות סוס בכוונה כדי לשמור על תקנות זיהום אוויר, אמינות, בלאי, צריכת דלק טובה, בגלל זה מראש הוא עם כוחות סוס מופחתים, בשביל זה באות חברות כמו apr giac וכו ומשפרות את המנועים האלו מבלי לגרום להם בלאי מואץ או צריכת דלק מטורפת ופשוט מנצלות אותם בצורה טובה יותר וממצאות את הפוטנציאל שקיים בהם, גם שם זה באופן מוגבל, כי עדיין שומרים על אמינות ובלאי יחסית נמוך ובקשר לצריכת דלק, תלוי נטו בך.

עריכה אחרונה על ידי IdoCuper
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד לך איך אני רואה מנוע כזה מתמודד עם הצ'יפ , והתשובה היא - יפה מאוד .

לי יש את המנוע הזה עם 105 כ''ס , איך שקניתי את הרכב , חדש מחנות , כמעט ישר על ההתחלה התקנתי צ'יפ כזה שלפי בדיקה מאוחר יותר במתקן הדיינו הראה כי עוצמת המנוע עלתה לאיזור ה-125 עד 130 כ''ס וכך בהתאם גם המומנט סיבוב של המנוע .

אני נוסע עם הצ'יפ הזה כבר כמעט שנתיים ואין שום בעיות , לא מתחרט שקניתי אותו והתקנתי , תצרוכת הדלק עולה בכמות דיי מזערית שלא שמים לב לזה , אבל תוספת עוצמה מקבלים ומרגישים אותה .

אני מתכוון אולי בעוד חודש חודשיים למכור את הרכב שלי , ואני אפרק את הצ'יפ הזה (שדרך אגב דיי קל להתקין אותו ולפרק אותו) מהמנוע , וכנראה אפרסם פה באתר את מכירתו כיד שניה במחיר יותר זול כמובן מאשר שהוא נמכר בסדנאות השיפורים .

בעבר - Daihatsu Sharade (White) Classic 1997 1.5i MT - עדיין במשפחה

בעבר - Mitsubishi Lancer (White) X 2008 1.8 GTS CVT

בעבר - VW Jetta (White) MK6 2013 1.2TSI DSG7

כרגע (סוף סוף) - Seat Leon FR (not White anymore)) 2016 1.8TSI DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן ליצור קשר עם ספונסר פורום E&A . הם מתקינים "טיונינג בוקס" למנועים הנ"ל. הנה השרשור המדוייק: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?426381-%D7%94%D7%92%D7%99%D7%A2%D7%95!!%D7%A9%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8-%D7%94%D7%A1%D7%A4%D7%A7-%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A2-%D7%9C%D7%9B%D7%9C-%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%99-%D7%94-1-2-TSI-!

בעבר למנועים האלו אכן היו רק ''טיונינג בוקסים'' , בגלל זה כמעט לפני שנתיים קניתי כזה , כיום יש כבר גם תוכנות צריבה שנצרבות לתוך מחשב ניהול המנוע , הבחירה היא בידי הבעלים מה לקנות , טיונינג בוקס (שגם עושה את העבודה שלו , אני ההוכחה , ויש לו יתרון הוא קל להרכבה ופירוק מתי שרוצים) , או תוכנות צרובות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר ה dsg ברכב שלי לאון fr 1.8, מתמודד יופי עם 251 כס ו 40 קגם, אז 130 ו 22 קגם ? ההספק המקורי של הלאון 1.8 הוא 180 כוח סוס ו 25.5 קגם, אז איך לא יתמודד עם זה ? וכן זה אותו גיר שיושב ב 1.2 טורבו.

בקשר למנוע, הוא מופחת כוחות סוס בכוונה כדי לשמור על תקנות זיהום אוויר, אמינות, בלאי, צריכת דלק טובה, בגלל זה מראש הוא עם כוחות סוס מופחתים, בשביל זה באות חברות כמו apr giac וכו ומשפרות את המנועים האלו מבלי לגרום להם בלאי מואץ או צריכת דלק מטורפת ופשוט מנצלות אותם בצורה טובה יותר וממצאות את הפוטנציאל שקיים בהם, גם שם זה באופן מוגבל, כי עדיין שומרים על אמינות ובלאי יחסית נמוך ובקשר לצריכת דלק, תלוי נטו בך.

צודק בהחלט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 3280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...