Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על סנדל לרכב

אדמסקי
שימו לב! השרשור הזה בן 3319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

במסגרת חיפוש אחר אמצעי מיגון לרכב שלי,

אני בוחן קנייה של סנדל או שניים לרכב.

האם יש חברים שמשתמשים בזה וממליצים כאופציה?

מצאתי חברה בדרום הארץ שמייצרת כאלה כולל לוח שאינו מאפשר פרוק אומי הגלגל.

אופציה נוספת שיש לאותה חברה הוא לוח מתכת כמו פיצה שמתלבש על ההגה.

אני מודה שאחרי שהשבוע גנבו מיני מירושלים, אני לא ישן כאתמול שלשום ומחפש אחרי פתרונות שיהיו במחיר סביר.

להתקין איתורן על הרכב נראה לי השקעה מאוד יקרה כנגד ערך הרכב שאינו גבוה, כמו גם לבטח אותו מקיף מיוחד לאספנות כולל גנבה ואובדן ערך מוחלט בהערכת שמאי.

אשמח לשמוע תגובות בנושא.

http://www.carsandals.com/46240/%D7%A1%D7%A0%D7%93%D7%9C-%D7%9E%D7%99%D7%92%D7%95%D7%9F-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%90%D7%A1%D7%A4%D7%A0%D7%95%D7%AA-1

תיקון העולם פרושו תיקון החינוך

מיני אוסטין HLE 83

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sorry lost the Hebrew on this laptop again. I have sent a search party to find it but until then...

My only input is for you to use a steering wheel lock that is a full disc type. I do not want to explain the reason for it as it can give ideas to the wrong people

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו לאחר שחוויתי נסיון גניבה של המרצדס שלי רכשתי מנעול הגה וסנדל של חברת "סנדלי רכב" -( מאותו המקום שבקישור שהעלית).

אף על פי שהרכב שימש לנסיעה יומיומית לא התעצלתי ונעלתי אותו גם בסנדל וגם במנעול הגה מדי ערב.

חייב להגיד ששני האמצעים האלו נתנו לי שקט נפשי של 100%.

לגבי המוצרים:

1) מנעול ההגה הוא חסון מאוד!! הוא עוטף את כל ההגה וכולל מוט מחוסם, רתוקת רב בריח, ריתוכים פנימיים בחיבורי הפחים ועובי פח שלא ניתן לכיפוף. לא ניתן להגיע וכל-שכן לשלוט בהגה ברגע שהדבר הזה מולבש עליו.

2) סנדל הרכב ג חסון מאוד!! בנוי משלושה וווים מכופפים של פרופיל T שעוטפים את הגלגל גם מצידו הפנימי, כולל פלטה עצבנית להגנת האומים ורתוקה מוגנת למנעול 16 מ"מ של רב בריח, עם סטופרים למניעת גלגול הגלגל. לא ניתן לגלגל את הרכב כשהוא על הגלגל

לעניות דעתי (ובעוונותי הייתי פעם פעם מסגר.. :lol: ) לפרוץ את שני האמצעים יחד ו/או כל אחד לחוד - זה מבצע גם עבור הגנב המיומן והמצוייד ביותר, והוא פשוט ימשיך הלאה.

הוא חייב להיעזר בכלים חשמליים מרעישים והזמן שיקח, גם למסגר מצוייד, הוא לא מבוטל. פריצת המנעול עצמו משולה לפריצה של צלינדר רב בריח/ מולטילוק.

ישנו עניין שהמוצרים הם מסורבלים לתפעול מפאת משקלם, אבל אם הרכב עומד רוב הזמן אז בכלל אין בעיה.

המוצרים אינם זולים אבל מצדיקים את השקט הנפשי.

אני נקטתי בעוד שני מעגלי אבטחה : סוויץ' סודי ואימוביליזר עם ביפר של רב בריח. כשהפעלתי את כל ההגנות יחד (מדי יום יש לציין..:twisted:) יכולתי לישון בשקט.

* אין לי קשר לחברה מלבד היותי לקוח

אורן

עריכה אחרונה על ידי orenuchx
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי סנדל לגלגל מהמקום בקישור שהעלית.

לא משתמש בו יומיומי , הוא מותקן על נגרר.

אני מאוד מרוצה.

נראה לי חזק ומסיבי.

הרתק למנעול מובנה בתוך הסנדל בצורה חכמה.

אין לי קשר ...בלה בלה בלה.

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...