Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרטוע ב106 XS, מה זה ה"K" הכתומה ??

shory
שימו לב! השרשור הזה בן 7056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן !

יש לי פג'ו 106 XS והיא התחילה לקרטע...

חשבתי שזה בגלל החורף אבל זה החריף כבר יותר מידי.

אז ניקיתי את החיישן אויר וזה לא עזר אבל כשפרקתי טיפה את הקרבורטור (בכל אופן החלק שממנו נכנס האויר למנוע) ראיתי שהוא מלא שמן וליכלוך אז ניקיתי אותו והמצב השתפר אבל לא לגמרי. יש מצב שנוזל לי שמן לתוך הקרבורטור (ניקו לי אותו במוסך לפני פחות משנה) ואיפה אני קונה את הספריי הזה שמנקים איתו את הקרבורטור.. או שלמישהו בכלל יש רעיון אחר מה זה ה "K" הכתומה בלוח השעונים..

תודה בכל אופן.

יונתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

K - נורת תקלת מנוע

אין לך קרבורטור אם יש לך חיישן אויר ( רמז , קרבורטור וחיישנים לא ממש מתחברים , הקונקטורים לא הולכים טוב עם הדיזות אה? :) , ברוח טובה )

גש למוסך

תעשה לעצמך טובה שלא תשפוך מנוע או שתפתור את זה בשתי שניות , במיוחד שאתה לא כ"כ מתמצא בחלקים של רכבך כנראה.

מה שאתה מתאר בקשר לשמן במצערת ( להל"ן החלק שמכניס אויר למנוע ) רוב הסיכויים זה שמן שפשוט בא מהצינור החזרי שמן שיושב בינו לבן הפילטר , טבעי למדי.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אני לא יודע איך קוראים לחלקים שעדיין עובדים אבל עשיתי שיפוץ לסטארטר לקומפקסור החלפתי אלטרנטור ואת הרדיאטור של המזגן (בלי מוסך) וגם חלקים בצמה, של הקוייל וחיישן האויר, בכל אופן עד היום כל פעם ששלחתי את האוטו למוסך הייתי צריך לשבת שבת שלמה ללמוד את התקלה ולתקן אותה.

כמו כן הדיזות היחידות שאני מכיר הן בתנורי נפט מלפני 25 שנה והמצערת באמת מלוכלכת אבל השמן מצינור החזרי השמן, עכשיו אני יודע איך קוראים לו, פחות הגיע למצערת אלא לפלסטיק הגדול שלפניה, זה עם המסנן , אני מניח שזה הפילטר אבל שוב, מונחים שלא שמעתי מעולם אני לא מכיר.

בכל אופן איך קוראים לספריי שמנקה את המצערת ?

תודה רבה עד כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן !

יש לי פג'ו 106 XS והיא התחילה לקרטע...

...למישהו בכלל יש רעיון אחר מה זה ה "K" הכתומה בלוח השעונים?

- The answer is within the question

קרטוע= K

:razz::wink: .Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן איך קוראים לספריי שמנקה את המצערת ?

תודה רבה עד כאן.

הספריי שמנקה את המצערת הוא ספריי לניקוי קרבורטורים.

(לכל הידוע לי) אבל ניקוי בית מצערת הוא דבר קצת יותר מסובך מריסוס הספריי לתוכו.

אך שמע לעצתי, נורת ה-K דולקת מסיבה כלשהי! ישנה תקלה באחד החיישנים או המכלולים שפוגעים בפעולתו התקינה של המנוע, לכן, אני מציע לך ללכת למוסך, לעשות דיאגנוסטיקה ולברר מה הבעיה.

בברכה,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא נתחיל מהשמן , צלם לנו בבקשה את האזור ותעלה את התמונה כדי שפחות או יותר נבין למה אתה מתכוון ( ד"א כל רכב עם צמה וחיישנים הוא מוזרק ).

דבר שני תבדוק מפלסים ( LONG SHOT ) , תבדוק שהחיישן אויר נקי ומחובר כראוי במקומו ( במיוחד אם פרקת והחזרת אותו ... )

ואז נמשיך

אבל דיאגנוסטיקה שלמה באינטרנט אי אפשר ממש לעשות.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...