Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח רכב לנהג שלא היה לו ביטוח מקיף ב-3 שנים האחרונות

Hai18
שימו לב! השרשור הזה בן 3320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בשמונה שנים האחרונות היה לי רק ביטוח חובה כי התניידתי על אופנוע.

אני חושב על רכישת רכב וכמובן שאצטרך לעשות חובה+מקיף.

האם העובדה שלא היה לי ביטוח מקיף בשלוש שנים האחרונות תייקר את מחיר הביטוח ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות. וובי לא עשה לי טוב. מצאתי בחיפוש עצמי הצעות הרבה יותר זולות.

מצאתי ב15% זול יותר מההצעה הכי זולה בוובי ועם תנאים טובים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה ש wobi אכן נותן בד"כ הצעה משתלמת מאוד (חובה +צד ג', במקרה שלי) רק אם יש לך

עבר ביטוחי (3 שנים לפחות וותק ללא תביעות בסוג הביטוח אותו אתה רוצה לרכוש, מגובה בטפסים) ותעבורתי נקי (ללא שלילות וכו') לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך הרבה ויכוח או SAY בנושא, לצערי הרב.

יש לי רישיון נהיגה משנת 1998 על פרייבט, יש לי רישיון נהיגה על משאית משנת 2000.

עשיתי אלפי קילומטרים על משאית ופרייבט, בארץ ובחו"ל, לא עוזר בית דין.

קניתי את הרכב, אז בגלל שהוא "גניב" ובגלל שלא היה לי עבר ביטוחי, אני קיבלתי קנס מחברות הביטוח וכרגע משלם בערך כ-7-8K ביטוח לשנה הראשונה.

כל הנושא של חברות הביטוח בארץ, לא מכיר בחו"ל, זה פשוט מזעזע.

אתה משלם על שירות אבל אתה מקבל קנסות כאשר אתה מתלונן.

עשית תאונה עם הרכב (אם אתה אשם ואם לאו) והפוגע לא נמצא?, אז אתה תובע את הביטוח שלך ואז בגלל שאתה מעיז לתבוע את מה שאתה משלם עליו, אתה הולך לשלם קנס של הגדלת פוליסה ב-500 שקל פעם הבאה.

ולא לשכוח, אם אתה עושה 2 תאונות במשך 3 שנים, אף חברת ביטוח לא תסכים לבטחה, אלא אם תשלם 12K ביטוח.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה כאילו לא היה לך עבר ביטוחי

לא בהכרח.

כשעשיתי ביטוח מקיף, התחשבו לי בזה שיש לי עבר ביטוחי נקי של 6 שנים עם צד ג'

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שאני יודע עבר ביטוחי נקי / אי העדר תביעה נחשב נבדק רק 3 שנים אחורה.

הנחת העדר תביעה היא כמה מאות שקלים. (אצלי על רכב קטן זה 400 ש"ח).

אז קח את זה בפרופרציה.

מה שעובד לפעמים במצב שאין עבר ביטוחי על שמך: אם השתמשת באופן קבוע ברכב של אבא/ אח/ אמא (לא בכרח כל יום , אבל גם לא רק פעם בחודשיים), אז אתה יכול להצהיר על כך ולבקש את טופס העדר תביעה של הביטוח שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי עלות ביטוח של אותו רכב באתר 9 מיליון ואכן יש הבדלים.

ללא עבר ביטוח יוצא - 4650

במידה ואני מצהיר על נהיגה ברכב של בן משפחה זה יוצא - 3650

זה כבר יותר נורמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור.

אם ב5 וחצי שנים האחרונות אני נוהג על רכב של ההורים, זה אומר שכשאבוא לרכוש פוליסת חובה+מקיף הזמן הזה נחשב בתור עבר ביטוחי?

האם זה תהליך אוטומטי שמסתכם בחתימה על הצהרה (כפי שהתרשמתי מהכתוב כאן) או שזה גורר טרטורים ואישורים?

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...