Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות לגבי אלפא מיטו תלתן ירוק חדשה

yotamavi
שימו לב! השרשור הזה בן 3323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביקרתי היום באלפא לכבוד ימי המכירות שלהם.

נסעתי על אלפא מיטו 1.4 תלתן ירוק - מהסיבה שאני מחפש אוטומט בלבד.

בסה״כ התלהבתי מאוד מהנסיעה ברכב, מהכוח ומההתנהגות וממערכת stop&go (כמו גם מהאפשרות לנתק אותה ע״פ בחירה).

מה שכן - נסעתי עד היום רק על משפחטומטיות 1.6-1.8 ל׳ עצלות אז זה לא חוכמה.

אני תוהה האם הסופר מיני הזו אכן שווה 159 אלף ש״ח? או שמא המחיר הוא על הסמל במקרה הזה?

אין לי בעיה לקנות מיד2, אבל ממה שראיתי ההיצע קטן מאוד משנת 2013 צפונה (ואני לא יכול לעמוד בפני המיטו האדומה:-P)

אשמח לשמוע את דעתכם על הרכב והתמחור (והאם ניתן להשיג בזול יותר?)

תודה ושבת שלום

Volkswagen :twisted:

זה שאתם נושם, לא אומר שאתה חי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה פורסם בהשקה שלו במחיר של 150. איך הוא עולה עכשיו 159 ועוד בימי מכירות?

בכל אופן עוד חודשיים תגיע הפולו GTI (ידנית+אוטומטית) גם עם 5 דלתות למען הנוחות - אז לידיעתך.

מה שכן, אין רכב יפה יותר מאלפא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההסבר טמון לדעתי באופי המבצע- טרייד אין ב- 5% מעל מחירון (מוגבל לרכבים שאפשר גם כך למכור במחירון כמובן) כמו כן מדובר ב159 אחרי אגרת רישוי וצבע. האם בהשקה 150 היה כולל הכל? אולי שווה לחכות למבצע כזה פשוט.

לגבי הפולו - לא מתחבר למראה שלה, וזה בסה"כ יותר חשוב לי מהכוח. אבל לצורך ההשוואה, האם היא נחשבת מתחרה של האלפא? ואם כן מהם ההבדלים במחיר?

תודה

עריכה אחרונה על ידי yotamavi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

polo gti, 208 gti, fiesta st, clio rs

אלה פחות או יותר הרכבים בקטגוריה של המיטו תלתן

והמחירים שלהם נעים באמת בטווח הזה

אולי שווה לך באמת להתעניין קצת באחרים, לפחות בשביל להשקיט את המצפון

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו כל הרכבים שאני לא אשקיע 150 אש״ח בשבילם :) נראה לי שזה ענה לי פחות או יותר על השאלה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי על הרכב אבל מאוד לא מתחבר לעיצוב של הרכב כשהצבע הצהוב לא עוזר למצב.

אם לומר את האמת, לא תכננתי בתחילה ללכת על כיוון של רכב ספורטיבי בכלל. עד שראיתי את האלפות ונדלקתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עד עכשיו נסעת על משפחתומטיות והתלהבת מהמיטו, אולי תנסה מיטו לא תלתן? תהיה זולה יחסית ועדיין מהנה לנהיגה יותר מרכבים סטנדרטיים, גם יד2

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אבל פותח השרשור ציין שלא פוסל יד שנייה. בכל אופן ה0.9 החדשות הן בדיחה לעומת התלתן.

שנתון 2013-2014 יש דגמים עם מנוע 1.4 135 כ״ס עם תיבה רובוטית כפולת מצמדים בשלל רמות אבזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח ללכת דווקא על מיטו אוטומטית רגילה ולחסוך כמה שקלים, אבל כמו שאמרו כאן הדגם האוטומטי היחיד שמוצע כרגע זה התלתן, בשתי רמות אבזור, ואין צפי למכירה של אוטומטית רגילה.

לגבי יד שניה - התרשמי שההיצע של המיטו ביד2 ממש מצומצם ואני מניח שזה יידרוש ממני הרבה סבלנות להמתין לאקזמפל שמור, בצבע שאני רוצה, ובמחיר נורמלי (מה שפוסל את המגרשים שמבקשים מחירים מנותקים לגמרי ממחירי שוק).

אולי מישהו יודע להאיר את עיניי איפה כדאי לחפש ?

האלטרנטיבות:

פיאט 500-אחרי שנסעתי בקבריולט אני מבין שאני פשוט גבוה מדי בשביל הרכב הזה, עד כמה שהוא חמוד.

אודי A1 - נראה לי קצת הזוי לשלם באזור ה-160 על רכב כל כך ספורדי עם עיצוב פנים של פיקנטו והספק של משפחתומטיות ממוצעת.

מיני/סיטרואן - אם הן יהיו באותו מחיר של האלפא, כנראה אעדיף אותה בפער משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שאתה נעול על אלפא - וזה בסדר גמור, אפילו מובן. :)

בכל אופן, אם אתה מוכן להתפשר בסעיף הכוח (ונדמה שאתה יכול כי אתה לא מורגל לכוח רב), האלטרנטיבות שהצגתי מביאות כל אחת יתרונות שונים על המיטו גם בגרסאות הבסיס.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שאתה מתעניין בו הוא אחד היפים בקטגוריה (אם לא ה-יפה), במחיר סביר ביחס למתחרות, ובסה"כ עם הרבה אהדה בציבור הנהגים. לדעתי חשוב שתמצא עוד 1-2 אופציות בשביל (כמו שכבר אמרו לעיל) 'להשקיט את המצפון', אבל על פניו נראה שהרכב תפור עליך מבחינת הדרישות שלך כפי שהצגת לעיל.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...