Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: לקסוס RC-F בישראל. מחיר החל מ-689 אלף ש"ח

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תחרות מעניינת למרצדס AMG GT?

לקסוס משיקה כאן את דגם הספורט RC-F. מנוע V8 בנזין בנפח 5 ליטרים והספק של 477 כוחות סוס. הנעה אחורית עם דיפרנציאל מוגבל החלקה ו-4.5 שניות מעמידה ל-100 קמ"ש.

מחיר - 689 אלף ש"ח (החל מ... וכו').

פרטים נוספים בקישור - לקסוס RC F בישראל

Lexus_RC F (1).jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רכב מעניין מאד, אשמח לראות על כבישי ארצינו.

לפי אתר lexus.com ההספק אמור להיות 467 ולא 477 כמו שהיצרן בארץ מצהיר.:-D

עריכה אחרונה על ידי Scirocco-R

CT200h

MX-5 :-P

Mini Cooper S - Sold

MX-5 - Sold:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא המבחנים מדברים על מכונית רכה מדי ולא מספיק חדה (כמצופה). ההשוואה בחו"ל היא מול ה-M4, שאולי מתעלה עליה אבל גם תעלה יותר (יש אותה בכלל בארץ?). בכל אופן, אהבתי את העיצוב הנועז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא המבחנים מדברים על מכונית רכה מדי ולא מספיק חדה (כמצופה). ההשוואה בחו"ל היא מול ה-M4, שאולי מתעלה עליה אבל גם תעלה יותר (יש אותה בכלל בארץ?). בכל אופן, אהבתי את העיצוב הנועז.

M4 כבר משווקת בישראל ובמחיר דומה למדי של 700 אלף שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש!!! סוף סוף אני יודע על מה אוכל להשקיע את ה-700 אלף ש"ח המיותרים שלי!!

לא באמת עכשיו, למי נועדו הכתבות האלו? סתם להוציא לנו ריר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המחיר דומה זה יוצר בעיה ללקסוס לדעתי. למרות שקהל היעד בארץ ל-M4 וללקסוס הוא שונה.

הייתה לי לקסוס is מהדור הקודם, זו הייתה מכונית סולידית ומופנמת.

תעמיד את הלקסוס הזו אל מול ב.מ.וו סדרה 4 ובוא תגיד לי מי הסולידית מבינהן, נכון שהבימר פתאום ניראה רכב צנוע לאנשים שבורחים מתשומת לב?

לקסוס נטשה את ערכיה המסורתיים, יהיו כאלה שיאהבו את זה - אני לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מדובר בתמחור הוגן ביחס למחירי המכוניות בארץ כמובן. כל מבחני הרכב שעשו עליה כולל טופ גיר ז"ל קטלו אותה מאוד בפן הניהוג. כבדה מאוד לטענתם אבל עדיין רכב יפה (לטעמי בלבד) ועם ביצועים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי לקסוס is מהדור הקודם, זו הייתה מכונית סולידית ומופנמת.

תעמיד את הלקסוס הזו אל מול ב.מ.וו סדרה 4 ובוא תגיד לי מי הסולידית מבינהן, נכון שהבימר פתאום ניראה רכב צנוע לאנשים שבורחים מתשומת לב?

לקסוס נטשה את ערכיה המסורתיים, יהיו כאלה שיאהבו את זה - אני לא.

לקסוס בהחלט נטשה את המסורת העיצובית, וייתכן כי בלקסוס ניסו לקפוץ 2 מדרגות במכה במקום אחת בכל פעם. ממראה סולידי וקלאסי הם עברו לעיצוב מהונדס מדי. ה-LFA היתה הרמז הראשון לבאות, רק ששם היה מדובר בסיפתח מעניין שהלך והדרדר.

אני כן אוהב את איך שה-IS וה-GS נראות מאחור. גם את ה-RC-F. לגבי הפרונט אני אמביוולנטי - הפנסים המחולקים האלה נראים מוזר מצד אחד, מצד שני יש משהו נועז בכל העסק הזה במיוחד בשילוב הגריל הענק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בעיצוב נועז שמהר מאוד הוא מתחיל לדקור לך את העיניים ואתה לא תוכל לראות אותו יותר.

עיצוב הרמוני וזורם נשאר נכון לאורך שנים ארוכות.

תוסיף על כך את עניין עודף התשומי שהרכב הזה יקבל - ותבין למה דבר כזה לא הייתי קונה לעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...