Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגיעת רכב עי משאית ללא השארת פרטים-הנהג אותר אך אינו משתף פעולה

שימו לב! השרשור הזה בן 3321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

בשבת רכב שלי נפגע ע"י משאית שנסעה ללא השארת פרטים

כתוצאה מכך נשבר מחזיר אור והפגוש התעקם גם היה מעוך קצת מצד שמאל

אמרו לי מי הנהג ובאיזה דירה הוא גר

לא ידוע לי מספר רכב

ידוע לי שם ,טלפון וכתובת

הנהג הסגיר את עצמו כמה פעמים בשיחות טלפון שאת כולן הקלטתי בהם ניסה "להסביר" לי איפה אני אמורה לתקן את הרכב (הוא רצה שאתקן את זה אצל חאפרים ולא תיקון יסודי במוסך מסודר)

כל הויכוחים שלנו מוקלטים והוא מסרב לתת פרטים ואמר שלא יתן לי שקל בגלל שתיקתי במקום שלא מצא חן

בעיניו

במשטרה אמרו לי שלם אין מה לעשות בגלל שאין מספר רכב ורק תביעה אזרחית

הפעלתי את הביטוח שלי ואני רוצה לתבוע אותו

איך אפשר לברר פרטים עליו כמו ת ז ?

אם אני תובעת אותו בית משפט לתביעות קטנות איך אני אמורה לעשות את זה?לתבוע את כל הסכומים שביטוח שילם ולהחזיר להם כדי שימחקו לי את התבעיה?

תודה רבה מראש,

קטיה ליטבק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תצטרכי לברר מה מספר הרכב.

לאחר שיהיה בידך- פני למשטרה, תגישי תלונה, ותבקשי את פרטי בעל הרכב. כמובן שתקבלי גם ת"ז, לאחר מכן תוכלי לתבוע את האדון בבית משפט לתביעות קטנות, כמובן בצירוף כל החשבוניות המתאימות.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם את יודעת איפה הוא גר, במקרה שהוא מחנה את המשאית ליד הבית, את בקלות יכולה לקבל מספר רישוי שלו.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1+ בדרך כלל הנהגים מחנים את המשאיות באזור המגורים. תנסי לבדוק ובמידה ותמצאי משאית בסביבה תנסי לראות אם יש עליה סימני פגיעה.

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...