Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביום ראשון ה-26/12/04, הפורום חוגג שנה להווסדו

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 7056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום ראשון הקרוב, ה-26/12/2004, יחגוג פורום "אופנועים בפול גז" את יום השנה הראשון להווסדו.

למען נמשיך לשנה נוספת (ועוד רבות אחריה) באווירה נעימה מלאה בדיונים דו גלגליים, הייתי רוצה שהדיון כאן יעסוק בטוב וברע של קהילת הגולשים המצומצמת שהתאחדה סביב פורום זה.

אין טעם לעסוק בממשק הטכני של הפורום, מכיוון שהוא לא ישתנה וממילא הוא אינו בשליטתי.

דברו על הניהול (צריך להיות קשוח יותר? הדוק יותר? פחות? ההצמדות לכללי הכתיבה מרתיחה אתכם? תרגישו כמעט חופשיים לגמרי - אני יעצור אותכם כשזה יהפוך לאישי מדי לטעמי...:wink: ).

דברו על מה שאתם חושבים שהפורום צריך להיות לבין מה שהוא גדל להיות.

דברו על הדיונים עצמם - מה לסנן, מה להמעיט, מה לטפח. דברו גם על הגולשים שסביבכם - תרגישו חופשיים כי הדיון הזה, מרשה לעצמו להיות "אוף טופיק" ולא לעסוק באופנועים.

אם יש לכם רעיון לסקר שיסכם את אחת מהשאלות שיצוצו, ונסכים יחדיו שדעת הגולשים היא זו שכדאי לשמוע באטופן דמוקרטי, נפרסם את הסקר ונשמע את דעכם בהצבעה.

אבקש מכם לשמור על תרבות דיון סבירה ומתחשבת בשאר הגולשים.

26/12/2003: חדש ברשת: פורום "אופנועים בפול גז" !

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן לקחו מנהל הפורום הזה, ומנהל האתר, יוזמה והזכירו לכותבים להקפיד על כלי הפורום בכל התשור להתחשבות ונהיגת כבוד בשפה העברית.

לא שכתבתי הפכה תמה מאז אבל למדתי כשרצים מאוד, אפשר לשפר דברים שעד אז חשבתי שאינם בשליטתי; טעיות כתיב ופיסוק בעיקר. תודה על השיעור ותמשיכו להקפיד על כך.

מאוד חסרים לי דיוני עומק בנושאים טכניים, תרבותיים, התנהגותיים כפי שהיו פעם שם ואינם עוד.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניהול מצויין רק שבאמת חסר בפורום דיוני עומק ולהביא מדי פעם חומר למחשבה על כל מיני מקרים שקרו וכו'..

אני אשתדל להעשיר את הפורום ככל שאוכל!

חוץ מזה קבלו ח"ח!

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל יש לציין שהפורום תרם לי המון .

לפני שנה, +- עם היווסדות הפורום רק צצו בראשי המחשבות על מעבר לאופנוע וחלק גדול מהמידע שקיבלתי בהתחלה (וגם בהמשך) באו מהפורום .

הגולשים לדעתי מתחלקים ל2

אלה שהיו כותבים בהתחלה + כמה שהצטרפו שהם מובילים את הפורום להגיע לאן שהוא צריך להגיע ומשתפים את קוראי הפורום במידע הרב שיש להם בצורה מקצועית .

החלק השני הוא "הילדים" שלא ממש מבינים אבל מתעקשים להגיב על כל נושא למרות שתופעה זו נרגעה טיפה בתקופה האחרונה ויש פחות גנון ממה שהיה לפני חודש+.(אני מקווה שאף אחד לא ייעלב)

אפשר להוסיף עוד חלק שהוא האנשים שלא כותבים\ממעטים לכתוב(כמוני) כל אחד מסיבותיו ( במקרה שלי אני פשוט לא חושב שאני יכול לתרום הרבה וגם בחלק גדול מהמקרים אני רואה את השרשור אחרי כמה ימים ואם כבר ענו אין טעם להקפיץ) בכל מקרה החלק הזה מן הסתם משפיע פחות על מה שקורה בפורום.

כל זה מדבר על הדיוני המקצועיים ולא על דיוני האוף

בקשר לניהול בסך הכל הניהול מצוין (אני יודע עד כמה זה קשה לנהל פורום מחברים עם ניסיון) לדעתי לא יזיק אם הניהול יהיה יותר קשוח עם "הילדים" .

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dor-17(mk)2

לפי דעתי אתה צודק ב100% אפשר להגיד שאני אחד ה"ילדים" האלו.

ואני גולש קבוע בפורום (ובאתר בכלל) כבר כמה חודשים, וזאת ההודעה הראשונה שאני כותב

אך יש את ה"ילדים" שבאמת מציפים את הפורום בהודעות שטותיות.

ולפי דעתי חשוב לדעת להעיר להם על זה, אך לא לתקוף אותם, הרי כולם היו כאלו ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חרא פורום!!!

רגע..מדברים על הפורום הזה? ..אה...אחלה מן אחלה של בית חדש.

החלטה נכונה שנבעה מ"משבר בנישואים" שהיה לנו בפורום 8.

קודם כל ..נושא הילדים..לא לדכא אותו..וגם לא לתת לו לרוץ פה חופשי כמו כלב חולה גזזת..

אלא לתת לו כיוון נכון..קצת מקל קצת גזר....ככה להוביל אותם לידע ולמידע שהם מבקשים ..להוציא אותם ממעגל "ילדי הDT" בדרך הכי נכונה והכי נעימה.

חסר...חסר דיוני תרבות (מה שביר יותר..מראה של סובארו או של מזדה..מבחן בקרוב)

...דיונים טכנים..(לא ברמות של הבוכנה בקוטר 2.46 יותר טובה מבוכנה של מלגזה..)

ו..זהו..חוץ מזה ..הכל סבבה..או כמו שאמרו לי הרופאים בבדיקת דם אחרי ההתעלפות (פרטים בהמשך)..הם אמרו "HIV על הכיפק"..

בקיצר חסה..הנשיא איתך..עוד מראשית הפורום..והוא כניראה גם זה שיביא להריסתו..נעילתו..והוצאתו אל מחוץ לחוק.:lol:

אה..ותודה על הבמה שנתתם לי לרשום את כל השטויות שאני רושם ביום יום..וגם בלילה..

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חרא פורום!!!

רגע..מדברים על הפורום הזה? ..אה...אחלה מן אחלה של בית חדש.

החלטה נכונה שנבעה מ"משבר בנישואים" שהיה לנו בפורום 8.

קודם כל ..נושא הילדים..לא לדכא אותו..וגם לא לתת לו לרוץ פה חופשי כמו כלב חולה גזזת..

אלא לתת לו כיוון נכון..קצת מקל קצת גזר....ככה להוביל אותם לידע ולמידע שהם מבקשים ..להוציא אותם ממעגל "ילדי הDT" בדרך הכי נכונה והכי נעימה.

חסר...חסר דיוני תרבות (מה שביר יותר..מראה של סובארו או של מזדה..מבחן בקרוב)

...דיונים טכנים..(לא ברמות של הבוכנה בקוטר 2.46 יותר טובה מבוכנה של מלגזה..)

ו..זהו..חוץ מזה ..הכל סבבה..או כמו שאמרו לי הרופאים בבדיקת דם אחרי ההתעלפות (פרטים בהמשך)..הם אמרו "HIV על הכיפק"..

בקיצר חסה..הנשיא איתך..עוד מראשית הפורום..והוא כניראה גם זה שיביא להריסתו..נעילתו..והוצאתו אל מחוץ לחוק.:lol:

אה..ותודה על הבמה שנתתם לי לרשום את כל השטויות שאני רושם ביום יום..וגם בלילה..

ובאמת הגיע הזמן שתקפידו על הכדורים שהנשיא לוקח.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק השני הוא "הילדים" שלא ממש מבינים אבל מתעקשים להגיב על כל נושא למרות שתופעה זו נרגעה טיפה בתקופה האחרונה ויש פחות גנון ממה שהיה לפני חודש+.(אני מקווה שאף אחד לא ייעלב)

לא יזיק אם הניהול יהיה יותר קשוח עם "הילדים" .

אני נחשב אחד מהם...? :roll:

בעליו החדש של HONDA CR 125!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורום מצויין. קטן, מצומצם, אבל לא נותן את אותה הרגשה מנוכרת שנותן פורום 8 למי שאינו

חבר בברנז'ה, וכמובן עוסק יותר באופנועים ופחות באגו של דמות כזו או אחרת.

זה באמת פורום נעים ונחמד. רק צריך לדאוג שהוא יגדל.

אה, כן, גם פולגז אחלה :wink:

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מזל טוב לפורום.

חלק גדול מהחינוך שלי בנושא תרבות הדו"ג רכשתי בפורום זה. כמו רוב המשתמשים "הצעירים" שאלתי שאלות על הכלים שענינו אותי והציוד שהיתי צריך.כמו רוב ה"צעירים" היותר רצינים ניסית להגיב רק לנושאים העוסקים בדעות ולא בידע . בעיקר בגלל שבפורום זה להבדיל מפורומים אחרים ברשת לא כל אחד זורק מה שהוא "יודע", "שמע" ,וכ"ו לאוויר וכך נשמר כאן סדר ורמה גבוה.זות תודות למנהל הפורום.

כך שתודה לכRובי על שמירת החוק והסדר בפורום.

תודה גדולה מכולנו מגיעה לנשיא על מאמרו ומחקרו החשובים לכולנו (אני מבקש להוסיף בדירה של מראות מונית סקודה לסקר).

ולבסוף תודה לסיני ,SCOOTERMAN,גרשון ועוד רבים וטובים שעוזרים וחולקים מהידע ומהניסיון שלהם.

אולי בעוד שנה שנתיים אוכל לעזור לאחרים כפי שעזרו לי באותו מקום ובאוצה דרך.

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר הייתי משוטט בפורומים שונים ברשת (גם בסאגה לתקופה מסויימת), ומעולם לא משך אותי "קארזפורום" משום מה. יום אחד הגעתי איכשהו לפורום פולגז בקארזפורום...ומאז אני כאן, וכותב בכל הפורומים ומאוד נהנה ללמוד וגם קצת ללמד כשאפשר :-)

באופן כללי הפורום אחלה, חסר לי קצת תוכן בסגנון נושאים טכניים שונים, וגם דיונים כמו שרק אופנוענים יכולים לייצר, אבל זה באמת משהו שצריך לבוא בעצמו...

אז לסיכום: מזל טוב לפורום פולגז ותודה לכל החברים פה שיוצרים כזה פורום מהנה !

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל בזה שכרובי מנהל מצוין, אל תשתנה

ומה שמפריד פורום זה מפורומים אחרים זה הרמה הגבוהה (יחסית :smile: ) פה.

השימוש ביד נוקשה בילדי הפורום פה רעיון טוב (אפילו שזה נשמע תמוה כשזה בא מאחד מהם)

ואני מדבר מניסיון, לי אישית עזרתם רבות אפילו שלא הבנתי את זה בהתחלה, המשיכו כך.

משהו קטן לכרובי:

מילה טובה, שוחד קטן ושוחררתי לחופשי

פופו.

vamos mados:drinking:

עעיכיעככתעי
חיי השתנו מקצה לקצה לאחר שראיתי את ההודעה הזאת 05\01\18
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב

כמו בכל פורום,החברה הצעירים (50 סמ"ק) פולטים לפעמים שטויות,אך לא כמו בכל פורום,כמות הפליטות נשלטת וסבירה:-) -אולי ניתן לשקול תת פורום ל-50 סמ"ק.

יש לפעמים בדיחות פרטיות בין החברים שב"ברנ'זה" (רץ כרגע שרשור כזה על גשם ומבחן דרכים) היה נחמד אם כלל החברים יבינו מה קורה(למרות שזה טבעי ואין בזה שום רע).

אישית-אשמח ליותר מבחני דרכים "מיוחדים" כגון אופנועים של חברי הפורום,קלאסיים וכ"ו.

סה"כ פורום באמת מעניין מעשיר ומועשר,חברה טובים ומנהלים קלילים:-D .

בהצלחה בהמשך

גורג

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...