Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לקניית רכב שטח עם 7 מקומות שעיקר השימוש הוא בעיר

izk123
שימו לב! השרשור הזה בן 3301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלם,

אני מחפש המלצה לקניית רכב שטח שיסע הרבה על כביש.

הצרכים: 7 מקומות ישיבה, חסכוני יחסית בדלק, נוח לנסיעה על כביש, שומר על ערך שוק

התקציב: כ 125,000 ₪ אפשר למתוח עוד קצת..

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיפנדר 110

פנים דיי זול ומרגיש כמו משאית , אבל אני מכיר כמה אנשים שיש להם רכבים הרבה יוקרתים בנוסף אליו ועדיין קמים בבוקר ולוקחים את המפתח שלו בשביל לסוע לעבודה .

חוץ מזה הוא בשטח מדהים .

לגבי ערך הוא שומר מאוד מאוד יפה עליו ,

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיפנדר 110

פנים דיי זול ומרגיש כמו משאית , אבל אני מכיר כמה אנשים שיש להם רכבים הרבה יוקרתים בנוסף אליו ועדיין קמים בבוקר ולוקחים את המפתח שלו בשביל לסוע לעבודה .

חוץ מזה הוא בשטח מדהים .

לגבי ערך הוא שומר מאוד מאוד יפה עליו ,

נוח לנסיעה על כביש?! נסעת פעם בדיפנדר???

ולשאלה: לנדקרוזר (שמירת ערך מדהימה), פג'ארו, אולי xl7...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודי,

הדיפנדר הוא רכב שטח קשוח - רכב עבודה. כמו סופה. כמו טויוטה סדרה 70.

כשאתה מדבר על הנוחות שלו, זה מקריאה של יותר מדי מגזינים וכתבות באינטרנט שמהללות את הנוחות שלו. בשטח. באמת שאין תחליף לשני סרנים חיים שיושבים על קפיצים גדולים וארוכים ובולמי זעזועים טובים. אבל זה לשטח. זה בטח לא לעיר. ולדיפנדר יש 9 מושבים - נהג + נוסע מקדימה, 3 בשורה האמצעית ו 4 (2 מול 2) מאחורה.

ההמלצה שלך במקרה הזה מחטיאה את כוונת פות"ש שרוצה SUV עם 7 מקומות לעיר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין כוונה לרדת לשטח מעבר לשבילי קק"ל - קח את הסנטה פה / קיאה סורנטו .

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר קודם אם אתה מעוניין ביכולת שטח משמעותית או שתסתפק ביכולת שדיסקו ציין. יש לך את האאוטלנדר, סנטה פה , נראה לי גם הקשקאי, רק ה+2 תופס, הקיה סורנטו וכנראה יש עוד שאני לא סגור עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסנטה-פה הרבה יותר מרווח מהקשקאי - במיוחד בשורה השלישית .

בשטח יש לו מרווח גחון גבוה יותר , 4X4 שניתן לנעילה , גלגלים גדולים .

קשקאי - אין דיזל .

בניגוד למה שהחברים אומרים פה , אני דווקא נהנה עם הסנטה פה בשטח בטיולים לייט , יש מנוע מאוד חזק (197 כ"ס ו 44 קג"מ ב1500 סלד) מפצה מעט על חוסר בהילוך כח , והעבירות מפתיעה אותי .

אם הכיוון הוא אווטלאנדר , תוכל להשיג שנתון יותר מתקדם - אולי 2012 .

לנדקרוזר הרבה יותר מתאים לשטח , אבל המחיר בהתאם , תקח שנתון ישן יותר ותקבל גם רכב שעשה יותר . לדעתי יש יותר סיכוי שתמצא סנטה-פה /אווטלנדר שלא ירדו לשטח לעומת לנדקרוזר שרובם חרשו את המדבריות ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...