Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחברי הייטק זון - יש אפשרות להצטרף לקרן פנסיה של מיטב דש עם דמי ניהול נמוכים במיוחד

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 3304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא חושב שיש משמעות לוותק בקרן הפנסיה, הרי המקדם לא מובטח.

אלא אם אתה וותיק מאוד, כלומר עם פנסיה מלפני וועדת בכר.

ושוב - אני לא בטוח. בטח ישה יידע יותר טוב ממני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט זה לא מתאים לכל אחד.

לי זה מאוד מצאים ואפילו יותר נח שכל המידע באינטרנט בלי מכתבי נייר מיושנים.

כמו כן - אם יעלו את דמי הניהול - מה הבעיה לעבור למתחרים?

אני לא חושש מפשיטת רגל שלהם, זה בית השקעות גדול ומוכר בישראל.

מבחינתי הם לא נופלים בפן הזה מהפניקס או כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות הניהול חשובה לא פחות מדמי הניהול

ולצערי לא מצאתי איכות שכזו באף בית השקעות מוסדי

מה שעשיתי זה המרה של הפנסיה לקופת גמל, רכישת ביטוחים רלוונטיים בנפרד והצמדה של הקופת גמל למדד מניות (יש קופה כזו רק לאינפיניטי או IBI). ככה הכסף שלי מחוץ לשגעונות של מנהלי הכספים המוסדיים.

אני מוכן לשלם יותר דמי ניהול בשביל שלא ינהלו לי את הכסף (דמי הניהול עומדים על כחצי אחוז כי אין הרבה כספים שמנוהלים בשיטה הזו). בהחלט לא מתאים לכולם אבל לדעתי למי שיש טווח השקעה של עשרות שנים ורוצה להיצמד לסל מניות לטווח הארוך - זו הדרך.

אינני יועץ השקעות וכמובן שיתכן שאני טועה ומטעה ועל כן כל אחד צריך לעשות את השיקולים שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...