Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמות אבטחה לרכב- מחפש פתרון יחסית זול

hochdorf
שימו לב! השרשור הזה בן 3312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מבחינתי העובדה שהרכב שלי עומד פעמים רבות ללא כיסויי מצלמה זו נקודה חלשה. במסגרות עבודה ולימודים עלולים להופיע אנשים בעייתיים, אני יודע שמסתכלים עלי כשאני נכנס עם האוטו לעבודה.

הרכב לא יקר, אבל אני גם לא רוצה להרגיש כשאני איתו שעליי להתנהג משנה זהירות עם אנשים, ולהימנע מעימותים גם כשהם חיוניים רק כדי לא לסכן את שלום הרכב במקרה ומישהו יחליט לנקום בדרך שכזו. מדובר עדיין ברכב שבולט טיפה לעין ואנשים מקנאים. פוסט זה עשוי לעזור גם לאחרים שנמצאים בבעיה דומה.

אז התחלתי לחפש באינטרנט פתרונות אבטחה. כצפוי מחירים לא זולים של רוב המצלמות. אם כי מצאתי פתרון שיכול להיות ישים מבחינה כספית- סמיילי שמחובר לזרוע גמישה.

http://www.ebay.com/itm/Cute-Hidden-Smile-Face-Spy-Camera-Recorder-Camcorder-Detector-Car-Security-/181579379028?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item2a46f97154

אני מעוניין בכיסוי של כל 4 הגלגלים. במידה ומצלמה זו מצלמת בזווית רחבה, ניתן להסתפק ב2, אחת מקדימה ואחת מאחור, כל אחת מכוונת לכיוון ההפוך. אם כי לא מצויין זווית הצילום של מצלמה זו, אם מישהו יודע שירשום כאן, כנראה שאשאל את המוכר. בנוסף, מה זמן הצילום עד שהזכרון מתמלא? (או כמה תופסת שעת הקלטה במידה וניתן להכניס כרטיסי זיכרון בגדלים שונים).

במידה וזווית הצילום צרה ומוגבלת, זה אומר שעלי לקנות 4 מצלמות כאלה, עדיין העלויות יצאו סבירות.

אם מישהו מכיר פתרון זול יותר אשמח לשמוע, מצלמות זולות שמצאתי אין להן זרוע לכוונון ונראה שהן לא בנויות ממש להימצא בתוך רכב, או שהן בנויות להתיישב בתוכו קבוע בעזרת קידוחים בדאשבורד וכו' מה שאני לא רוצה.

עריכה אחרונה על ידי hochdorf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון- כאשר הרכב עומד זמן רב במקום כלשהו הוא מכוסה, לכן לצערי הפתרון שחשבתי עליו הוא רוב הפעמים לא מתאים. אולי יש מצלמות שמתמגנטות ללמטה של האוטו? (במידה וזה ממגנט, אני לא בטוח,אולי לא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת לצלם רכב שעומד זמן ממושך אין מנוס מלקנות מצלמה שתתחברת באופן קבוע לחשמל, המצלמה שפרסמת זאת מצלמת אבטחה שמצלמת בזמן שיש תנועה. לא רלוונטי אלייך כי אם הרכב עומד בחנייה כל חתול שיעבור יפעיל לך אותה, והיא תיהיה אפקטיבית בשבילך למשך שעה אחת בלחץ.

אם הרכב חונה את רב הזמן בבית, עדיף שתקנה מצלמה שמתחברת איפשהו בבית ומשקיפה על האוטו, ואת המידע תעביר למחשב הביתי או לכרטיס זיכרון. אם העלת בדעתך לקנות 4 מצלמות כאלו (4*45=180 שקל ותוסף 4*35=140 על כרטיסי זיכרון, יצא לך 320 שקל) במחיר הזה אתה קונה מצלמה אחת נורמלית כולל כרטיס זיכרון בעל נפח גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קל למה שאמר Cartman - מצלמה עם חיישני תנועה מצלמת כל הזמן. העניין הוא שהיא מקליטה לכרטיס הזכרון אך ורק כאשר היא מזהה תנועה. אם לא הייתה מצלמת, לא הייתה מזהה תנועה.

הדבר מצריך חיבור למצבר, דבר אשר, אחרי זמן ממושך, עלול לקצר משמעותית את אורך חיי המצבר. הפתרון האידיאלי במקרה זה הוא רכישת סוללה נפרדת המיועדת אל ורק למצלמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודה על התגובות,

כרגע עניין המצלמות פחות בוער אבל עדיין מעניין אותי מאוד,

כך שכל פעם שאני מחנה במקום עם פוטנציאל לנזק אני מפעיל את מערכות ההקלטה והצילום.

הבעיה שאני מציג היא כשהרכב חונה במקומות פחות בטוחים מאשר בבית, שם מותקנת מצלמה. לקנות סוללה נפרדת לא נשמע ביג דיל, אני מניח שהיא תחזיק זמן רב באם השימוש במצלמות לא יהיה קבוע אלא רק כאשר יש צורך ממשי להפעילן.

אם מישהו יודע על מצלמות שיכולות לצלם ולהקליט תנועה לזמן רב (8-9 שעות), שיפרסם כאן -אני עוקב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להפעיל את המצלמה באופן קבוע מהמצבר. לצורך הזה מתאימות רוב מצלמות DVR לרכב.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...