Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת קפה ביתית שטוחנת פולים עם מקציף אוטומטי

מרטין מקפליי
שימו לב! השרשור הזה בן 3307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו מחפשים מכונת קפה ביתית לעצלנים שטוחנת בעצמה את פולי הקפה ויכולת להכין לאטה או קפוצ'ינו בלחיצת כפתור. איזו מכונות מומלצות ובאיזה טווחי מחירים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחת תיבת פנדורה.

יהיה יותר קל להמליץ אם תתן תקציב מסויים. בכללי מכונה טובה תעלה כמה אלפים.

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומטית מלאה באיזור ה3000 ומעלה. אתה יכול בפחות עם מכונות כמו נספרסו אבל אז אין לך שליטה מלאה בסוג הקפה (לפעמים זה יתרון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי גם בחלב אבל הקצפה ידנית לטעמי יותר טובה כי היא מאפשרת הרבה יותר שליטה וגם פחות בלאגן לנקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את נספרסו ואת ההקצפה הידנית מקבלת ההחלטות בבית פסלה :)

נשארנו עם מכונות אוטומטיות

איזה מכונה אוטומטית טובה יש באזור ה 3000 ש"ח ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין האוטומטיות הזולות, ממליץ על saeco (פיליפס) מחו"ל.

חצי מחיר מקנייה בארץ.

סתם דוגמא אקראית:

http://www.amazon.de/Saeco-HD8751-11-Kaffeevollautomat-Keramikmahlwerk/dp/B005DER236/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1425892919&sr=8-1&keywords=saeco

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מתכוון שמאותו פתח שיוצא האספרסו שיצא גם החלב

בגדול, ממליץ להתרחק ממכונות כאלו, כמות התקלות וכמות הטיפולים במכונות האלו לא מצדיקות את היותם אוטומטיות

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מעלה שוב את נספרסו על הפרק, (והייתי שמח לדעת מהי הסיבה שבגינה היא נפסלה)

גם אני הייתי גם בדילמה הזו לפני 5-6 שנים, ובחרתי בנספרסו בסוף.

הסיבה העיקרית? פרקטיות מחד, ולא משהו מורכב מידי מאידך. היא יושבת איפשהוא באמצע ובהחלט עושה את העבודה יום יום עם 0 תקלות.

גם מבחינת הקפה עצמו - יש המון תחליפים, בין אם יצרניות אחרות ובין אם קפסולות שניתנות למילוי עצמי בתערובת שאתה קונה.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש נגד כל מכונה עם קפסולות, בגלל חוסר טריות מוחלט של הקפה, ושלא יספרו לכם אריזת וואקום או חנקן, קפה שנטחן לפני מספר חודשים מאבד מטעמו.

כמות הקפה בקפסולה הוא כ-5 גרם, כמות שאינה מספיקה לא לקפוצ'ינו ולא לאספרסו, צריך לפחות 7 גרם למנה.

כל מכונה שטוחנת על המקום וחולטת יכולה להתאים לצרכים שלך, ויש הרבה כאלה, גאגיה, סאקו ועוד.

אני מעדיף את הקפה שלי עם מכונה מקצועית ומטחנה יעודית ואת הקפה דחוס לפני החליטה, חסרון שקיים במכונה עם מטחנה מובנית-חוסר דחיסה גורם לקפה דלוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף את הקפה שלי עם מכונה מקצועית ומטחנה יעודית ואת הקפה דחוס לפני החליטה, חסרון שקיים במכונה עם מטחנה מובנית-חוסר דחיסה גורם לקפה דלוח.

מה שהוא אמר. חוסר הדחיסה אכן מייצר קפה דלוח ומעצבן (מנסיון עם Saeco Vienna). בשביל מכונה שדוחסת היטב תצטרך לשלם לא מעט.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...