Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים ל SUV מידה 315/35R20

שימו לב! השרשור הזה בן 3251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, אני מבין את ההתלבטות, בעיקר כשכל שאר הדגמים ה"מעניינים" מתחילים מ-2000 ש"ח ומעלה (ולכן הצעתי לבדוק תמחור ב"ייבוא אישי").

אגב, להנקוק יש גם דגם K117A במידה הזו, אם כי איני יודע אם הוא מובא ארצה ואם הוא עדיף מבחינת הדרישות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר לייבא צמיגים באופן אישי?

יש חברות שעושות את זה עבורך?

כי להתעסק עם משרד התחבורע ומכון התקנים ולך

תדע איזה עוד רעות חולות תפגוש בדרך, ממש אין לי

כוח ו/או חשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוזכר בפורום מספר פעמים "צמיגי דודי נאסה" בהקשר זה, אם כי אין לי נסיון מולם: http://www.hazamig.co.il/

יכול להיות שגם לאחת מסדנאות השיפורים יש אפשרות כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אדבר איתם מחר.

אם יש לאנשים נסיון עם סדנא כלשהי שייבאה עבורם

צמיגים במחיר סביר, אשמח לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוזכר בפורום מספר פעמים "צמיגי דודי נאסה" בהקשר זה, אם כי אין לי נסיון מולם: http://www.hazamig.co.il/

יכול להיות שגם לאחת מסדנאות השיפורים יש אפשרות כזו.

אוטולוקס נמצא כן תיצור איתו קשר שייבא לך את הדגם שאתה רוצה בהתאם לתקציב שלך,

אל תפנה לייבוא מגביל כי האחריות מוגבלת והמחיר יותר יקר,

מצ"ב דוגמא מתעודת אחריות שלנו (נציגים רשמיים של גודייר)

סעיף 6 מציג את התנאים לאחריות שקיימים גם אצל ייבואנים אחרים

BMB_w.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ירון. בכל מקרה דיברתי היום עם דודי נאסה, גם לו אין מבחר, והמחיר לא ממש אטרקטיבי.

ככל הנראה יהיו אלה ההנקוק שיורכבו על הרכב. במחיר שלהם, גם אם הם לא בטופ, לפחות הטעות לא

תהיה כזו גדולה ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

חזרתי לעדכן :-)

אתמול הוזמנו סופסוף הצמיגים, ואכן אלה ההנקוק K107 שעלו בגורל. אלדד מ TIRE-CLUB עדכן אותי אחר הצהריים

שהצמיגים כבר בפנצ'ריה, ולכן על הבוקר ניגשתי אליהם. הוא נתן המלצה על "צמיגי ששון" בבני ברק(יושבים על ז'בוטינסקי)

ואכן ההמלצה לא אכזבה, וזוהר(הבעלים) יחד עם אחיו שעובד אצלו התקינו את הצמיגים בסבלנות, בזהירות, בלי לשרוט את

הג'אנט(שזו משימה לא קלה עם צמיגים במידה כזו), איזנו כמו שצריך, ונסעתי לדרכי.

מנסיעה של כ 50 ק"מ, שאומנם לא אומרת יותר מידי על הצמיג, הרכב הפך נוח יותר, ושקט יותר, בעיקר במהירות שיוט.

אני מניח שעוד כמה אלפי קילומטרים אוכל לדווח אם הצמיג עומד במשימה או לא.

ותודה כמובן לכל מי שעזר וייעץ, וגם לאלדד מ TIRE-CLUB, שמוכיחים שהם כאן כדי לעזור, לתת מידע, ולא כדי לדחוף

צמיגים לאנשים או לקדם מכירה בצורה שלא באה יחד עם טובת הלקוח.

עריכה אחרונה על ידי Oshri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אושרי,

המון תודה על המילים החמות, תמיד כיף לשמוע מלקוח מרוצה.

כמובן שנעדכן גם את בעל הפנצ'ריה על החוויה המוצלחת.

שמחנו לעזור ונשמח לעמוד לרשותך גם בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הקפצה! חזרתי לעדכן.

הצמיגים הותקנו לפני חודשיים, ועברתי איתם סביב 2500 ק"מ, עם נסיעות סביב 70% עירוניות, והשאר מחוץ לעיר,

מתוכן כמה נסיעות קצת "פחות רגועות" ;-) שבהן יצא לי לבחון קצת את היכולת של הצמיגים.

כבר מהרגע הראשון, כמו שציינתי בהודעה הקודמת, הרכב הפך שקט בהרבה, וגם יותר נוח. מצד שני, בעבר כל לחיצה

בריאה על הגז הייתה גורמת לחלק האחורי לצאת מיד מאיזון, ובעקבותיו בקרת ההחלקה הייתה עובדת. עכשיו זה קורה

בתנאים קיצוניים בהרבה, ומה שבמשך החודש וחצי הראשונים קרה, זה שהחלק האחורי נשאר "נטוע" באספלט, אבל

פתאום החלק הקדמי התחיל "לברוח". לצערי אין הנקוק במידה הקדמית של הצמיגים(275/40R20), ולכן החלטתי בסוף

לשים צמיגי טויו T1 Sport מקדימה. הטויו אומנם רק שבועיים וחצי על הרכב, אבל השינוי מורגש מאוד, ועכשיו האיזון

חזר לרכב. באופן אישי, מהזמן הקצר, אני אוהב יותר את ההנקוק, גם מבחינת השקט שלהם, וגם מבחינת האחיזה.

אין לי ספק שאם היו הנקוק במידה הקדמית, הם היו שם במקום הטויו. זה לא שהטויו צמיג לא טוב, פשוט ההנקוק לדעתי

יותר טוב.

מבחינת תמחור ותמורה לכסף, אין לי ספק ששני הצמיגים נמצאים בראש הטבלה, אבל ההנקוק מקדים את הטויו.

ברכב כבד, עם ג'אנטים גדולים וחתך נמוך, שבנוסף הוא גם חזק מבחינת תאוצות ומהירות, לא קל למצוא צמיג שיהיה במחיר

שפוי, ובו זמנית יוכל לעמוד בלחצים שפועלים עליו, בעיקר בתאוצות תוך כדי סיבוב, ששם הרבה צמיגים מתעוותים תוך כדי

תנועה, ואתה מרגיש שכל דופן הצמיג נמרחת והרכב מתחיל להחליק.

אם הרכב יהיה אצלי עוד 10 חודשים, שהצמיגים יהיו עליו כשנה, אחזור לעדכן איך עברה שנה. סה"כ כמו שציינתי, עושה רושם

שהבחירה הצליחה, וגם הכיס לא נקרע יותר מידי :-)

בנוסף אני רוצה להגיד תודה לחבר הפורום Tom_22, שחרש יחד איתי הרבה אתרים וביקורות בחו"ל כדי למצוא את הבחירה

הראויה של הצמיגים לרכב, וגם לאלדד מ TIRE-CLUB שסייע לאורך כל החיפוש בכל מה שיכל.

עריכה אחרונה על ידי Oshri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...