Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת שמן מהבהבת בסרק אחרי טיפול , מונדאו 2002

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 3325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אתמול ביצעתי טיפול לרכב ובו החלפתי בין השאר:

1. שמן מנוע לסינטטי מלא

2. מסנן שמן

3. מסנן אוויר

4. פלאגים

5. היה שמן בתוך הפלאגים אז החליפו לי את האטמים שמה, אני מניח שאתם יודעים על מה מדובר

עכשיו נסעתי ושמתי לב שכשאני בסרק אז הנורת שמן מהבהבת. טיפה גז והיא מתכבת.

אולי גם כאן לא שמתי לב - אבל זה קרה רק אחרי נסיעה של 20 דקות בערך.

אתמול לא ראיתי שום דבר, אבל אתמול נסעתי רק באור שמש אז יכול להיות שפשוט לא שמתי לב.

מה יכול להיות הדבר? אני לא מרגיש שינוי בהתנהגות של הרכב (אולי שינוי לטובה, מרגיש קצת פחות חנוק אבל זה כנראה בגלל הפילטר אוויר)

תגידו לי כל תרחיש אפשרי שאני אדע מה להגיד לו במוסך .. יש לרכב 195,000 קילומטר אם זה חשוב.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם באמת הנורה מהבהבת יש בעיה חמורה ברכב, בעיית לחץ שמן זאת בעיה מאוד רצינית, מעניין אם זה בגלל פאשלה של המוסך במשך הטיפול.

בכל מקרה תסתכל טוב טוב ולא באור שמש על הנורה אם היא באמת מהבהבת, אם כן לכבות את המנוע מיידית ולגרור אותו למוסך שביצע את הטיפול האחרון

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי 80 ק"מ מאז שהנורה הבהבה פעם ראשונה ואני לא מרגיש שום שינוי לרעה.

הסתכלתי עכשיו, בכביש חשוך לחלוטין - הנורה מהבהבת (בפולסים לא כל כך קבועים) , אך ורק בעצירה מלאה (סל"ד סרק).

מה זה יכול להגיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר המנוע בסרק הסיבובי מנוע נמצאים בסל"ד מינימלי, בטורים נמוכים יש לחץ שמן מאוד נמוך, כאשר אתה נותן גז אתה מעלה את הסל"ד ובנוסף לזה מעלה את הלחץ שמן לכן הנורה נכבת

עם המצב רק התחיל אתה לא אמור להרגיש שום שינוי

כמה מצבים יכולים לגרום לזה:

1. שמן מנוע דליל מדי

2. מרווחי סיכה גדולים מדי עקב שחיקה ובלאי

3. יוניט לחץ שמן תקולה ומשדרת קריאה שגויה

4. חדירת מים לשמן\חדירת דלק לשמן.

5. חוסר שמן במפלס שמן

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מומלץ לנסוע הדבר גם יכול לנבוע מסתימה או בוצה במערכת השימון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך טען בבדיקה שאין בוצה בכלל במנוע אם זה יכול לעזור איכשהו לזיהוי הבעיה

בקיצור אני פשוט אלך אליו יום ראשון ואמשיך לעדכן כאן, תודה בינתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיע למוסך ושיבדקו עם שעון לחץ שמן יעודי את הלחצים מערכת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פילטר שמן הוא הגורם לכך אם זה משהו שקרה מיד עם הטיפול ואני ממליץ להחליפו לפני שממשיכים בפעולות בדיקה נוספות.

אפשרות נוספת היא שהניעו את הרכב ללא שמן לזמן מה בלי משים ונגרם נזלק למיסבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפשרות השניה לא קרתה בוודאות אני בודק שמן פעם בשבועיים בחיים לא היה מילימטר מתחת למקסימום (וגם לא מעל)

בקשר לראשונה אתה יכול לפרט טיפה יותר בבקשה? למקרה שהמוסך ינסה להתחמק מה אני אוכל להגיד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...