Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מערכת דאבל דין, או סינגל דין במקום המערכת המקורית בפורד פיאסטה

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 3320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בפורד פיאסטה החדשה (mk6, mk7) הלכו על הטרנד הנוכחי ושכחו שיהיו כאלה שירצו לשדרג את המערכת הסטריאו המקורית למשהו שונה ולא השאירו מקום לא לסינגל ולא לדאבל דין.

מה שמחייב החלפת הפאנל המקורי בקונסולה למשהו מכוער וגם אז לא בטוח שיהיה מקום מאחורה להכניס את המערכת.

האם מישהו התקין מערכת משלו בפיאסטה ?

אם כן איך עשיתם את זה ?

האם אחרי זה הלחצנים של המצוקה ונעילת הדלתות עדיין עבדו ?

זה מה שמצאתי.

מתאם single din מכוער:

http://www.amazon.co.uk/Autoleads-FP-07-18-Single-Adaptor-Fiesta/dp/B004TW6ZXQ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1321991280&sr=8-1

71XM3A61VQL._SL1500_.jpg

9yjp_4.jpg

דאבל דין עוד יותר מכוער:

[video=youtube;_sp-5EeqwnY]

ככה זה נראה מאחורה אחרי שמסירים את הפאנל:

יש מספיק מקום ?

[video=youtube;fQYjKZg0W-E]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקנה את המתאם של הסינגל דין,הוא לא יושב יפה על הרכב בכלל(יש לי אותו) וגם הוא דורש התאמות מיותרות לפנים הדאשבורד.

בכל מקרה צריך לנסר כמה דברים קטנים כדי להכניס שם סינגל/דאבל דין.

אני קניתי את המתאם הנ"ל ואני מרוצה מאוד מאוד:

http://www.ebay.com/itm/200715017081?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

מתאים גם לסינגל דין וגם לדאבל דין,הזווית שלו ישרה ואתה רואה כמו שצריך במסך,לעומת שאר המתאמים לרכב הזה שהם בזווית עם הדאשבורד,וגם הוא קל להתקנה,אם אתה צריך עזרה עם הרכב הזה דבר איתי,יש לי גם פיאסטה .

בנוסף אתה צריך גם את הלחצן של הוונקרים והנעילה,הוא עולה כ250 ש"ח באייבי לחדש.

מצורפת תמונה להמחשה איך זה יושב אצלי ברכב.

IMG_20150227_110404.jpg

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון שבלי קשר למתאם צריך לעשות התאמות כדי להכניס סינגל או דאבל דין בקונסולה של הפיאסטה?

היית צריך לקנות לחצנים חדשים להאזרד ולנעילה ?

הם עשו את זה כך שלא ניתן להשתמש בלחצנים הקיימים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לחתוך קצת פלסטיקים בפנים הדשבורד, לא משהו רציני שצריך להטריד אותך וזה בדיוק כמה דקות עבודה.

זה לא משהו חיצוני..

נראה לי שאפשר להתשמש בלחצים המקוריים אך צריך לפרק את המעגל של המערכת המקורית ואני העדפתי להימנע מכך.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא פוגע לך באחריות על הרכב ?

ממש מעצבן שבפורד לא חשבו שאולי יהיו לקוחות שירצו להתקין מערכת משלהם במקום המערכת המקורית ולא השאירו מקום לכך.

580 ש"ח יעלה רק לקנות את המתאמים וזה עוד לפני הקניה של המערכת עצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו נושא, אני מזמין מחר פיאסטה חדשה מהיבואן, בשנה האחרונה הם מוכרים אותה עם מערכת מולטימדיה. מישהו יודע עם ההתקנה שהם עושים למולטימדיה מסייעת לאחר מכן בהחלפת המערכת והתקנת דאבל דין אחר? (של פיוניר לצורך העניין)

אני פשוט מתלבט אם לוותר על התקנת המולטימדיה (זיכוי של 1500 שח) כי אני רוצה לשים פיוניר אבל אם אוותר, גם לא אקבל מצלמת רוורס שעולה באזור ה-800 ש״ח + ההכנה למולטימדיה אחרת - שימוש בפלסטיקה, מתאמים וכו׳ (אם זה באמת אפשרי)

Ford Fiesta 1.6L 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת מערכת סינית די גרועה, אבל אם לא תתקין אותה זה סרט רע לנסות להתקין מערכת אחרת במקום המרדיו המקורי. אז זה עדיף על כלום. בכל מקרה אתה גם מקבל עם הרכב קופסה עם המערכת המקורית, כך שתוכל להחליף אם לא תהיה מרוצה.

הנה שרשור שדן במערכת מולטימדיה של הפורד פיאסטה.

כמה הפיאסטה עלתה לך?

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ז״א שאתה ממליץ שלא להתקין את המולטימדיה שלהם? יש לך ניסיון איתה?

היא סבירה לחלוטין, יש בה את כל מה שאתה צריך, אני סבלתי ממנה כי אי אפשר לעבור תיקיות בנוחות.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, באמת חיפשתי שרשור כזה בנוגע למערכת, עושה רושם שהיא דיי בינונית מינוס. כמה לדעתכם תעלה התקנה של מערכת חלופית עם כל הבעיתיות של המיקום הפיזי ברכב?

אני ממש מתלבט אם לקחת אותה או לא. אם היו נותנים לי זיכוי של 3000 ש״ח כמו שהבחור בשרשור ההוא כתב אז לא הייתי חושב פעמים ומוותר עליה אבל רוצים לתת לי רק 1500 ש״ח ורק להתקין מצלמת רוורס יעלה לי חצי מזה.

אגב, הרכב (טרנד אוט׳ 1.6) עלה לי באזור ה-80k, אבל זה עם הלוואת ניידות של ביטוח לאומי. על מחיר הרכב המקורי + קודנית ועלוקה + חיישני רוורס+קידמיים נתנו לי הנחה של 7k. בערך 96k.

עריכה אחרונה על ידי Yonathan

Ford Fiesta 1.6L 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק המתאמים והפנלים יעלו כ 500 ש"ח בלי ההתקנה והמחיר של המערכת עצמה.

אני בסוף נשארתי עם המערכת מולטימדיה של היבואן כי זה מסובך מידי להתקין משהו אחר ואם הייתי שם את הרדיו המקורי של הפיאסטה, אז רק לשים דיבורית בלוטות היה עולה לי כ 500 ש"ח ואני לא בטוח שניתן היה לשים את המיקרופון של הדיבורית במיקום המובנה שיש ברכב מצד ימין של ההגה. גם האיכות של רוב הדיבוריות שיש יותר נמוכה מזאת של מערכת המולטימדיה שמגיעה עם הרכב.

אם תה בכל זאת הולך על התקנה פרטית של מערכת אחרת, בבקשה תעדכן בפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...