Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להדפיס תמונה לתליה בחדר - יש מומחים בקהל?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 3336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי תמונה שאני רוצה להדפיס. גודל משוער סביבות 100X70ס"מ.

יש כמה בתי דפוס באינטרנט שמציעים שירות כזה. אשמח להמלצות לאחד שעבדתם איתו ואהבתם את השירות. מוגבל לאיזור מרכז (ר"ג-גבעתיים-ת"א-פ"ת) אם אין משלוח והזמנה אינטרנטית, במידה וניתן להזמין בינטרנט ומשלוח עד הבית - אז כל הארץ.

כמו כן, אשמח להסברים לגבי סוגי בדים כי אני לא מבין בזה כלום. באתר שבדקתי הציע לי הדפסה על קנבס והדפסה על בד סינטטי עמיד למים. השני יקר יותר בכ 30 ש"ח.

חשוב לי שההדפסה תיצא איכותית וכמובן ללא חומרים מזיקים ותתאים לתליה בדירה על קיר.

עכשיו לגבי התמונה עצמה. אין לי בדיוק תמונה בגודל של 100X70. יש יותר גדול ויש יותר קטן. אני מאמין שעדיף לתת לבית הדפוס את הגרסא הגדולה יותר נכון והם יקטינו אותה בלי לאבד איכות. אני צודק?

תודה רבה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנבס זה מספיק טוב, אלא אם כן אתה נוהג לנקות את הקירות בבית שלך עם צינור השקייה.

אני הדפסתי לפני כמה חודשים תמונה אחת מחולקת לשלוש במקום שנקרא דפוס רייכנשטיין ונמצא במושב חירות (איזור השרון). כשהגעתי אליהם הם אמרו שאין בעיה לעשות משלוח אבל לא נראה לי שיש להם אופציה לעשות את זה דרך האתר, אז תרים להם טלפון. את המחיר אני לא זוכר במדויק אבל אני זוכר שהוא היה מאוד הגיוני ביחס למקומות אחרים שבהם בדקתי. איכות ההדפסה הייתה מצויינת, בדיוק מה שצריך לתמונה שנמצאת כמה עשרות סנטימטרים מהעיניים בכל רגע נתון.

לגבי התמונה, אתה צודק לגמרי, תן להם את הקובץ הגדול. רק תחתוך אותה לפרופורציות המתאימות. 100X70 יהיה קצת בעייתי לדעתי כי זה לא גודל סטנדרטי. רצוי להסתמך על פרופורציות של 2X3 שנותנות גודל של 60X90 בערך.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני לא מומחה, אבל זוגתי עושה פיתוח והגדלה לתמונות שהיא מצלמת כאן:

www.picpong.co.il/

מחירים סבירים.

עבודה יפה.

נמצאים במערב ראשון לציון.

עריכה אחרונה על ידי סלע

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

spire

תודה אבדוק בדפוס רייכנשטיין.

לגבי הגודל, תודה על ההערה. אקח בחשבון את הפרופורציות.

סלע

תודה, שמעתי עליהם גם המלצה מעוד אנשים, אבדוק את המחיר אצלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני בערך 4 שנים הגעתי עם קבצים על דיסק (תמונות ברזולוציות גבוהות, לא 72)

והדפסתי על קנבס. יצא מעולה. חבל שהמקום כבר לא קיים.

אבל יש לא מעט מקומות בת"א שעושים את זה. זה לא משהו שונה או ייחודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קריוס, צודק. יש מצב שנשמעתי קצת היסטרי מדי :)

אין בעיה עם פרופורציות "לא נכונות" (לא 2X3) אבל ממה שראיתי, רוב המקומות האלה מחזיקים במלאי קנבסים בכמה גדלים סטנדרטיים (20X30, 40X60, 60X90 וכו'), מה שיכול להקל עליהם את העבודה ולהוזיל את המחיר של ההדפסה. התמונה שאני הדפסתי הייתה 2X3 אבל פירוק שלה לשלוש יצר שלוש תמונות בפרופורציות של 2X1 (הגובה נשאר זהה אבל הרוחב חולק בשלוש). זה עלה לי קצת יותר מאשר תמונה בגודל זהה פחות או יותר ולקח יותר זמן. אפשרי, אבל אני חושב שאם אין מגבלה מיוחדת של הפרופורציות, עדיף לחתוך לגודל "נורמלי".

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב, גודל נורמלי או פרופרציות נורמליות עדיפות במקרה ותרצה למסגר את ההדפסה ואז קל יותר למצוא מסגרות מוכנות בגדלים סטנדרטיים.

במקרה של הדפסה על קנבס, הם מותחים את הבד על מסגרת קיימת, לכן יכול להיות שהדפסה בגודל מסגרת מוכנה וסטנדרטית באמת תצא זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...