Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוסע לחול ומעוניין להמשיך לראות טלוויזיה (הילדים)

yarongti
שימו לב! השרשור הזה בן 3341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתכנן נסיעה ארוכה לחו"ל, ורוצה שהילדים יוכלו לראות באייפד את התוכניות שהם אוהבים, הבנתי שגם בסלקום TV וגם בYES (שם אני מנוי) אי אפשר לראות בחו"ל מטעמים משפטיים.

מה האפשרויות העמדות בפני? מחשב? טאבלט אנדרואיד? רק פרוץ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה התכנים שהם אוהבים?

לרשת ולקשת יש אפליקציות שרוב התוכן זמין (לא כולו אבל רובו - בקשת חלקו בתשלום בMako VOD).

לערוץ הילדים יש גם אפליקציה שלפי מיטב ידיעתי לא חסומה איזורית.

ואת התוכן הנ״ל יש גם בהוט (חלקו בחינם חלקו בתשלום)

הכל מדובר על האפליקציות (אייפון / אנדרואיד)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר עם idan82 שנמצא בהונג קונג. הוא יכוון אותך במדוייק.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך היחידה הידועה לי היא מנוי ב myTvIL

זה עובד מצויין על כל הפלטפורמות ובכל העולם.

המנוי עולה בערך 30 דולר לחודש בלי התחייבות

כל שאר הקשת רשת וכד... לא עובדים טוב או נעולים לחו"ל

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, כל העניין הוא עבור חבר, שביקש עזרה עם נסיעה קרובה לתאילנד, על החינוך אינני מופקד במשפחתו ולדעתי אם הוא שאל על טלוויזיה, יהיה נחמד אם כל אחד ישמור את שני הסנט שלו על חינוך וכו אצלו, אבל זו רק דעתי.

לעניניינו, הוא רוצה שהטלוויזיה ה״רגילה״ תלך איתם, הכוונה להכי קרוב ליס שאפשר, אז נטפליקס או קצת קשת רשת לא באים בחשבון (ותודה למציעים), ניסיתי להכנס ל mytvil אבל בלתי אפשרי, אני יכול להכנס ולהרדם רק מחול? מה ההיגיון? נראה שVpn של הארץ יעשה באמת את העבודה. אני יכול אבל להניח שאין כזה דבר או שירות לאייפד?(גם בתשלום).

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאנדרואיד יש HOLA בשביל לשנות VPN, ניסיתי להתחבר כאמריקאי לשידורים ישראלים וביקשו כסף.

אני יכול לראות HULU כאמריקאי.

יש לך שידורים באינטרנט אבל אין שידורים של יס או הוט

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך mytvil לא עובד לך, אין לי מניות אצלם אבל מניסיון של לא מעט משפחות זה הפתרון הטוב והיעיל לראות טלוויזיה ישראלית

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תירשם ותקבל שלושה ימים ראשונים חינם

https://web1.mytvil.com/register.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...