Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף שנת 2001- צליל התראה מפני אורות דולקים בהוצאת מפתח מתושבת הסטארטר לא נשמע

hochdorf
שימו לב! השרשור הזה בן 3336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

כותרת,

עברתי על רשימת הפיוזים ואין פיוז שאחראי על זה ישירות.

מה הכיוון שאני צריך ללכת בו כדי לפתור את הבעיה?

מנגנון נעילה תקול.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צליל ההתראה אמור לעבוד רק עם פתיחת דלת צד הנהג. בגולף דור 4 התופעה נפוצה ובדרך כלל הבעיה במנגנון הנעילה שבו קיימים מספר מיקרוסוויצ'ים אשר תפקידם לדווח למחשב נוחות על מצב דלת צד הנהג סגורה/פתוחה/נעולה...

בכדי לבדוק אם צליל ההתראה עובד במצבים אחרים כמו בלם יד משוך עלייך להרים קליק אחד את בלם היד ולנסוע לפחות 10 מטר.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם נדלק אור בתוך הרכב כשה אתה פותח את הדלת, כנ"ל גם האור הקטן שבדלת למטה מצד שמאל

[ATTACH=CONFIG]415043[/ATTACH]

זה יתן לך קצת אינדקציה לגבי המיקרוסוויץ.

האור הקדמי בתוך תא הנוסעים, בכל 3 המצבים, לא משנה מצב כאשר פותחים את הדלת. כאשר הבורר באמצע ,כבוי,מן הסתם האורות לא נדלקים. כאשר הוא ב2 המצבים האחרים התאורה כולה מוארת גם כשהדלת פתוחה וגם כשסגורה (המפתח היה בתושבת אותו זמן אבל לא על מצב מסוים).

האור של דלת הנהג לא נדלק עם פתיחת הדלת. לעומת זאת בדלת הנוסע האור כן נדלק. (כמו שבוקי אמר).

בכדי לבדוק אם צליל ההתראה עובד במצבים אחרים כמו בלם יד משוך

עלייך להרים קליק אחד את בלם היד ולנסוע לפחות 10 מטר.

מחר כאשר אצא לנסיעה אני אבדוק זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

כמו שנאמר לך כאן הבעיה הינה במנגנון הנעילה של דלת הנהג .

אם תרצה אתה מוזמן לבדיקה מקצועית אצלנו ללא תשלום .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בדקתי את הבדיקה עם בלם היד ונשמע צליל התראה.

אז אני מבין ממכם שאני צריך לגשת למיקרוסוויצים במחשב הנוחות ולבדוק אותם אחד אחד? או לחילופין, אם אני יודע איזה מהם אחראי על מנגנון הנעילת דלת נהג, לבדוק רק אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנת נכון. מהבדיקה שהצעתי אפשר להניח עכשיו שהזמזם (רמקול) ומערכת הבקרה בלוח השעונים תקינים.

הפיתרון הוא החלפת מנגנון הנעילה מכיוון שרוב הסיכויים שכול המיקרוסוויצ'ים שחוקים ולכן החלפה של אחד תקול תפתור את הבעיה לזמן קצר בלבד.

היום גם קשה למצוא מיקרוסויצ'ים מתאימים וגם החלפתם דורשת ידע וניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...